Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Alešek72 31. 10. 2016 13:22

Oki jdu hledat, právě někde mleli pravej opak, že právě špunty jsou horší :). Každopádně teď na zimu jsou lepší přes uši, aspoň mi nemrznou :D
Alešek72
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vencaxxx 31. 10. 2016 13:53

Ne lepsi jsou spunty a pretahnout cepici ;-)
RIHA NANO S PLUS, BVAudio PA300 SSE, Singxer SDA-2
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Alešek72 1. 11. 2016 10:48

taky možnost no :D ale čepice jsou děsný :D
Alešek72
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Matchless 13. 11. 2016 17:32

Zdravím. Prosím o radu. Kdo by byl ochoten vyměnit (přepájet) kabel ke sluchátkům (Sony MH1C a Xiaomi Piston 2). Mám je přerušené. Případně doporučení levných sluchátek (asi do 500 Kč), už se mi nechce investovat velkou sumu, jelikož odcházejí kabely. Předem děkuji.
Matchless
Junior

Odeslat příspěvekod vencaxxx 13. 11. 2016 18:10

Je mi to už trochu blbý to sem psát asi po desátý ale VIVO XE800 ;D
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ...drát 13. 11. 2016 20:45

dobre vyzerajú aj špecifikácie týchto bulletov:
https://oneplus.net/sk/oneplus-bullets-v2
...drát
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod neophite 14. 11. 2016 00:10

Dobry den,
Prosim potreboval by som poradit, hladam spuntove sluchatka na pocuvanie akejkolvek hudby, aj hovoreneho slova do cca 20 Euro, aby mali co najlepsi zvuk za tu cenu, ale potreboval by som zahnuty konektor ( casto nosim mobil vo vacku ) k mojmu samsungu note.
Nemam problem s nakupom z Aliexpress-u.
Dakujem velmi pekne
neophite
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ales_Kal 14. 11. 2016 14:11

Taky se přidávám, potřebuju nějaký pod stromek pro brášku, nejlíp špuntový, ale já bych poprosil, aby byly z českýho eshopu.
Ales_Kal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Martynko 15. 11. 2016 21:42

Caute,
rozmyslam o kupe tolko ospevovanych "VIVO XE800". Vlastnim sluchadla AKG K 99, vedel by mi z vas niekto povedat, ci kupou sluchadiel VIVO sa posuniem kvalitou zvuku vyssie? Vdaka
Martynko
Junior

Odeslat příspěvekod bacil2 15. 11. 2016 23:27

Ales_Kal píše:... potřebuju nějaký pod stromek pro brášku, nejlíp špuntový, ale já bych poprosil, aby byly z českýho eshopu.

https://www.muziker.cz/fostex-te-02n
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martynko 17. 11. 2016 13:43

Martynko píše:Caute,
rozmyslam o kupe tolko ospevovanych "VIVO XE800". Vlastnim sluchadla AKG K 99, vedel by mi z vas niekto povedat, ci kupou sluchadiel VIVO sa posuniem kvalitou zvuku vyssie? Vdaka

Inac, ktore sluchadla by ste doporucili oproti "VIVO XE800" s trosku lepsim podanim basovej zlozky? Nemam problem objednat sluchadla aj z Ciny. Vdaka
Martynko
Junior

Odeslat příspěvekod lo-fi 17. 11. 2016 19:40

lo-fi
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 22. 11. 2016 18:51

Nedavno jsem misto MH1C kupoval levne BT sluchatka QCY12, rad bych k nim poridil neco dratoveho jako zaskok kdyz se budou nabijet nebo na delsi cesty letadlem. Posloucham hlavne pop, top 40 UK, nejaky ten depeche a linkinpark, cenim si hlavne ciste a zive stredy hlavne pro zenske vokaly, nesykave vysky a trochu toho basu (ale nejsem basshead), ovladani na kabelu. Urcite Cina, tady to nechci preplacet a zkusenosti mam vesmes pozitivni, cena do $20. Dival jsem se na audiobudget a nemuzu si vybrat tolik je tam zajimavych modelu. Nevim jestli se da tomu hodnoceni verit...treba Joyroom JR-E103, UiiSii HM7...atd.
...XE800 se zatim vyhnu je to tady az moc prehypovane ;)
kultus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vencaxxx 22. 11. 2016 20:39

Ale to je ta největší škoda protože já zkusil x sluchátek z audiobudgetu a XE800 jsou mnohem lepší. Ale jestli chceš zajímavý sluchátka s pěkným podáním středů tak DZAT DF10 jsem měl celkem rád.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ...drát 22. 11. 2016 22:05

pozri aj nové Xiaomi Piston Pro s three-unit drivermi a grafénovou membránou,prípadne OnePlus Bullets (V2) s aryphanovou membránou a hliníkovými cievkami potiahnutými japonskou čiernou meďou :-)
...drát
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků