Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod _daRK 9. 6. 2017 15:21

vad0s: Zs3/Zst su velmi pohodlne a drzia pevne (kabel je vedeny nad uchom, na to si treba zvyknut), urcite su lepsie ako Zircony - tam som mal zvlastny pocit pri vsetkych nadstavcoch - ako keby podtlak, ktory vytvaral neprijemny pocit. Zirconom som konecne nasiel vyuzitie - obcasne hranie s virtualnou realitou :)
Zvukovo ZS3/ZST oproti Zirconom su lepsie, podla mna je okolo nich hype, ktory im az tolko nepatri. ZS3 za 7 eciek na GB je urcite dobra kupa.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod vad0s 9. 6. 2017 17:17

Super to jsem potřeboval slyšet. Podle toho co jsem se dočetl na head fi, tak ZS3 by měli hrát o něco lépe než ZST a měli by mít basovější přednes. Tak tedy objednávám ZS3, díky za rady :)
vad0s
Junior

Odeslat příspěvekod _daRK 9. 6. 2017 18:25

to "lepe" by som tu veľmi nevytahoval... :) Každý pocuje inak a ma ine preferencie. ZST su viac flat, ale určite hrajú dobre... len inak ako ZS3. Treba si však povedať pravdu, tieto všetky čínske zázraky nikdy nebudú hrať bez toho "ale"... Doporučujem kúpiť aj nejaké lepšie (a to nevravím o cenach nad 100e) a človek uz veľmi po týchto par eurovych nebude siahať.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod vencaxxx 9. 6. 2017 18:50

Hele já teď poslouchám víc ZS5 než Trinity PM4 a ty jsem měl radši než půjčený Spartany od Mrazíka, takže tak. Ceny cca 600 vs 3500 vs 14000.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vad0s 9. 6. 2017 18:51

Jasný, subjektivně lépe, beru to s ohledem na moje preference, napsal jsem to špatně :) No vzhledem k mojí spotřebě sluchátek, kdy vyměním cca 3-4 páry za rok, protože je pokaždé někde ztratím nebo se mi pokazí kábl, tak o dražších sluchátkách ani moc neuvažuji. Navíc když jsem si byl před pár měsíci poslechnout v brněnském Audigu i dražší špunty, tak bych nejspíš ten rozdíl ve zvuku ani tolik nepoznal a neocenil :)
ATH T500, Rock Zircon, Sony MH1C, VE Monk, KZ ED9
vad0s
Junior

Odeslat příspěvekod vencaxxx 9. 6. 2017 19:11

Podle mě dražší sluchátka mají význam až když víš co přesně chceš, spíš bych řekl že jde o kvalitu zpracování atd, zvuk může být samozřejmě taky mnohem lepší, ale taky nemusí, takže experimentovat v cenách 100$ a více už není pro každýho a když se spletes za 20$ tak tě to nezruinuje.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 9. 6. 2017 20:03

každý argument ma niečo do seba, sam som si tými čínskymi zázrakmi prešiel... nakoniec som zaparkoval aj tak pri čínskych, len uz nie za 15e. Ale tým ZS5 asi aj tak neodolam :)
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kosan123 12. 6. 2017 21:25

Čau,
hledám in-ear do 1000 kaček, bohužel nechci nakupovat v zahraničí, upřednostnil bych český eshop.
Zdroj hudby je Spotify premium 320kbsp v telefonu Oneplus 3.
Posloucham převážně rock, Indie, folk, rock'n roll, symphonic metal.

Mám MEE Matrix 2 a docela se mi líbí jejich zvuk. Svoje aktuální špunty Xiaomi pistons 2 jsem bohužel potratil, nicméně jejich zvuk se mi líbil a byl jsem s ním spokojený.
kosan123
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 19. 6. 2017 22:05

Napr. Trinity Hyperion aj ked su nejake 2 stovky nad limit.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod datel21 20. 6. 2017 11:18

A preferuješ jenom drátový nebo můžou být i bezdrátový?
datel21
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 21. 6. 2017 05:48

Bezdratove in ear za tisicku? Po Piston 2 a ako alternativa k Matrixom? Nesranduj.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod datel21 21. 6. 2017 12:51

Jsem se jenom zeptal. Nemůžu vědět, co tazatel přesně chce.
datel21
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 22. 6. 2017 17:43

Asi by to bol napisal keby chcel bezdrat.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kosan123 23. 6. 2017 08:22

Děkuji za odpovědi pánové, nakonec jsem po dlouhém váhání koupil z GearBestu KZ ZST a prozatím tady u nás jako nouzovku Sencore SEP300 - oproti starým Pistonům nic moc, kvalita zvuku je dost mizerná i když zatím jako nouzovka stačí.
Až přijdou KZtka tak se rozhodnu, jestli si nepřikoupím ještě ty Trinity Hyperion.

Každopádně bezdráty ne... předpokládám, že za tuhle cenu by nic moc nevydržely a zvuk by byl taky někde jinde.
kosan123
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vencos 1. 7. 2017 09:58

Pratele, doporuci nekdo slusna BT sluchatka? Objevil jsem komfort Spotify, tak to chci k telefonu...

Nasel jsem na Headphones.cz Bluedio 610, na alze ty lamaxy co si nekteri pochvaluji, pripadne ten vyssi model sp1 nebo jak se to jmenuje, je o dve stovky dratlzsi, coz nevadi...

Nekdo tu psal i o QCY QY12, ktery mi za dvacet dolaru prijdou docela fajn...

Nemel bych problem s dratovyma, ale telefon ma vcelku nekvalitni zvukovy vystup a potrebuju sluchatka na cviceni...
Vencos
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků