Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 15. 3. 2017 17:54

Napr. Soundmagic P21.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neophite 19. 3. 2017 20:12

Ahojte,
prosim potrebujem pomoct s vyberom bluetooth spuntov do usi. Mali by byt v cene cce do 15 Euro ( mam moznost nakupit z Aliexpressu ), pokialmozno s co najlepsim zvukom ( pocuvam vela rocku, alternativy, ale aj rapp a elektroniku ) a aby aspon par hodin vydrzali hrat.
Dakujem velmi pekne za pomoc.
neophite
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JoxY 27. 3. 2017 07:29

Zdravim, viem, ze je to cez limit, ale z vlastnej skusenosti odporucam Meizu EP51, zvuk velmi slusny, vydrz okolo 6-7 hodin, pohodlna konstrukcia s bohatym prislusenstvom a kvalitnym spracovanim, mali by sa dat zohnat za 25€.
JoxY
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kultus 27. 3. 2017 09:43

neophite píše:Ahojte,
prosim potrebujem pomoct s vyberom bluetooth spuntov do usi. Mali by byt v cene cce do 15 Euro ( mam moznost nakupit z Aliexpressu ), pokialmozno s co najlepsim zvukom ( pocuvam vela rocku, alternativy, ale aj rapp a elektroniku ) a aby aspon par hodin vydrzali hrat.
Dakujem velmi pekne za pomoc.


podival bych se na aliexpress a vybral neco z nabidky BT sluchatok QCY. Podle jednoho z clenu fora jsou lepsi nez Meizu a jsou i levnejsi...sam mam QCY QY12 a za ty prachy slusny zvuk, realna vydrz 4-5h... ty meizu nejsou klasicke spunty, resp. nedaji se menit nastavce...
kultus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Alešek72 27. 3. 2017 13:04

Přimlouvám se taky za lamaxy, mám od nich taky sluchátka a jsou fajn :).)
Alešek72
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod holota33 11. 4. 2017 15:47

shánim velký bluetooth sluchátka do 25 euro, koukám na aliexpres a je jich tam mrtě moc, budu je mít na cvičení.. nějaký typy? popř kam mrknout na recenze těhle číňanů? díky
holota33
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uk99 12. 4. 2017 12:43

Ahoj, nemáte někdo náhodou KZ ZST nebo ZS3 v Liberci? Už druhé MH1C mi odešly (stejne mě štvaly, pro mé ucho všudypřítomná dečka, výšky to hrálo nehrálo). Hledám cosi na audioknihy a nenáročný poslech k mobilu. Mam ale celkem malé ucho, tak bych je rád zkusil. Díky
Fiio x3 Lineout > Yamaha HS8
Fiio x3 Headphone out> HiFiMAN RE-272 / k701
Audio-Technica PRO35 > Focusrite Scarlett 2i2 > Ableton Live
uk99
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gl_st0rm 15. 4. 2017 23:51

tak objednany DZAT DF-10, pak pastnu report. Snad konecne neco nahradi moje Somic MH415 :-)
gl_st0rm
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zjic 28. 4. 2017 19:36

Nějaké zkušenosti s RHA ? (konkrétně MA350 nebo MA600/750), případně něco zvukově podobného... (plný zvuk s jasně čitelnými nástroji, né moc přebasovaný, špíše na středy)

SoundMAGIC E10 mi při poslechu přišly moc plochý (možná... nebyly dost zahořelý), dají se srovnat třeba s A-Jays three/four?

Jinak RHA350 jsem měl a zvukově mi za dlouhá léta ze špuntů zvukově sedly asi nejpépe, akorát kvůli jejich kabelu by je měli designérovi nacpat do šourku, tak zlý chytání hluku po kabelu byl snad záměr buržoazních imperialistů... :/
zjic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 29. 4. 2017 05:58

Ten rozptyl sluchadiel na ktory sa pytas je velmi velky, hlavne cenovy. Tazko k tomu nieco rozumne napisat. Treba si ujasnit kolko chces investovat. O MA750 je tu toho popisane vela vratane recenzie.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gl_st0rm 4. 5. 2017 09:09

Tak DZAT DF-10 jsou doma a z mojeho pohledu jsou proste bozi. Kdy pominu luxusní vzhled a trochu preplacane baleni plne zbytecnosti, tak prvni co me zaujalo je jejich supr nizka hmotnost. Mechanicke provedeni je perfektni, kabel se vubec nekrouti narozdi od KZ ATE, kde je to vazne k vsteku:-)

Obrázek

Prumer krcku je 6mm, horko tezko jsem na nej dostal peny co mam doma, nakonec jsem skoncil u medium nastavcu, ktere byly v baleni. Ty drzi fest, obratem jsem objednal cinske Comply T400 (=ocekavam zmenu v charakteru zvuku s penama)

Zvuk je na vyskach vyborny, kasny prostor a je slyset velke mnozstvi detailu. Na basy si musim jeste trochu zvyknout, zde cekam zmenu po nasazeni Comply a po vetsim rozehrani. Ale nikdo nemuze tvrdit, ze to basy nema.

Celkove je zvuk laden svetleji, ale na zadne problemy se sykavkami a podobne jsem nenarazil. Jediny problem je ten, ze jsem musel z telefonu smazat vsechny MP3 protoze ten propastny rozdil mezi FLAC je slyste opravdu hodne:)

Jinak souhlasim s tim, co jiz bylo napsano v recenzi zde:
https://audiobudget.com/product/DZAT/DF-10

Objednaval jsem zde:
https://www.aliexpress.com/item/2016-Ne ... 14057.html
Peny zde:
https://www.aliexpress.com/item/C-set-4 ... 80958.html

Za me mohu doporucit, za dvacet bubaku parada. gl
gl_st0rm
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pulDag 11. 5. 2017 14:29

Prodám KZ ZS3 asi 3 měsíce staré za 200Kč. Minimálně hrané, po zvukové stránce mi nesedí, mám raději analytičtější přednes. Kupované přes aliexpress od "KZ Official Store" za 18$.

Pouze osobní předání v Praze. Zájemci PM/SZ. Díky
pulDag
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vad0s 9. 6. 2017 02:00

Zdravím,
najde se tu někdo kdo vlastní KZ ZS3 (případně KZ ZST a další jim podobná sluchátka) a zkoušel s nimi běhat? Hledám náhradu za ztracené Rock Zircon a zaujaly mě právě tyto dva páry od KZ. Nicméně trochu se bojím, že ZS3/ZST budou těžší špunty a nebudou mi při běhání držet v uchu (doposud jsem nevlasntil špunty vedené za ucho). Najde se někdo kdo by mě vyvedl z omylu? :)

Díky
ATH T500, Rock Zircon, Sony MH1C, VE Monk, KZ ED9
vad0s
Junior

Odeslat příspěvekod vencaxxx 9. 6. 2017 04:25

Vem zs5, hrajou líp a jsou lehký, ale to i zst. V uchu drží dobře.
viewtopic.php?f=1712&t=1263373
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vad0s 9. 6. 2017 10:01

Na gearbestu momentálně mají ZS3 za 8 dolarů, což je čtvrtinová cena těch ZS5 :D Nejspíš je stejně objednám a uvidím.
ATH T500, Rock Zircon, Sony MH1C, VE Monk, KZ ED9
vad0s
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků