Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kultus 19. 7. 2018 07:51

kultus píše:Zdarec, poradi nekdo nahradu za QCY QY12 do 1000kc z CR nebo Ciny?.....

Nakonec jsem koupil QCY QY19, zvuk dobrej trochu svetlejsi nez dvanactky co jsem mel predtim takze plus. Poslednich par let mam ale problem se silikon.nastavcama z ruznych sluchatek co jsem mel. Z leveho zvukovodu se mi nastavce (i ty nejvetsi) vytlacuji a ztraci se kvalita zvuku a izolace. Chtel bych vyzkouset penove, ale nechci davat stovky kacek za orig. comply (napr. T400), i na aliexpresu je par min. za stovku. Nenasli by se nejake levnejsi na zkousku, co jsou kvalitou aspon trochu OK, proste ne uplne shi^y. Kbyby mi ty penovky sedli koupil bych pak klidne i ty comply...
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod SSakul 19. 7. 2018 10:02

Ahoj zkus tyhle pěny .. Jsou taky tvárné ale jsou trošku pevnější než Comply a rychleji se vrací zpátky .. Jinak ale zvukově se mi líbí víc jak Comply ..

Cena za pár je vyšší 1.5$ ale pořád žádná hrůza ( když objednáš 2 páry dostaneš box zadara ) Do zprávy mu napiš typ , barvu a velikost co chceš ( např T400 black medium )
2 PCS comfortable Ear Pads earphone tips T100 T200 T400 T500 Headset accessories memory foam for xiaomi KZ in ear Headphones
http://s.aliexpress.com/YruUb6ZR?fromSns=Copy to Clipboard
SSakul
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kultus 19. 7. 2018 12:44

Dik za tip, objednal jsem male a stredni + na zkousku ty "triple" membranove, treba mi taky lepe padnou. Mam asi nejake vadne usi :-D
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod husokachna 1. 8. 2018 08:18

dj wenec píše:Dnes jsem je objednal do zásoby na aliexpressu, tak jsem zvědav, co přijde, již jsem je koupil v Audigu, ta cena je neskutečná, doporučuji všem, pro mě top zvuk za tu cenu, přehrají všechny sluchátka do 1000 Kč. Zábavný, detailní zvuk.

Nepřijdou ti dost přebasovaný? Za ty prachy asi OK, ale nepřijde mi to žádnej zázrak. Hádat se ale nebudu, na to mám moc olšový uši :-)
husokachna
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dj wenec 8. 8. 2018 10:54

Tak mi konecne dorazily z Aliexpressu sluchatka 1more Piston Fit, cena 5 dolaru vc.posty, na Audigu je maji za 490 Kc. Za 5 dolaru je to nejlepsi kup,vsem vrele doporucuji, sluchatka neskutecne bavi, posloucham je na mobilu Sony Z5 Compact,divim se, ze u nekterych skladeb slysim nove zvuky, ktere mi sluchatka Beyery DT 880 nezahraly a to je krmim DAC/ Ampem Nuforce Icon DACem.
dj wenec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tunner1024 10. 8. 2018 12:38

Ahoj poradte overene štuple k mobilu. Najlepšie tu z svk . Cena tak 25e-30e max. Počuvam prevažne dnb a elektronicku hudbu. Chcem nech poriadne basuju, ale nie za cenu potlačenia vyšok a stredov ;)
tunner1024
Junior

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor