Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod dunihlav 30. 5. 2018 15:20

Dobry den.
Potrebujem domace otvore sluchatka.
Ktore z tychto vybrat?

Beyerdynamic dtx910 /moj favorit/
AKG K99
Samson SR 850
Superlux HD681 EVO

Alebo nieco ine?
dunihlav
Junior

Odeslat příspěvekod dunihlav 4. 6. 2018 11:58

Nikto neporadi?
dunihlav
Junior

Odeslat příspěvekod SmokeMan 4. 6. 2018 12:06

tyto akg neznam, samsony jsou.... no takove jine, nez jsem cekal, superluxy 681 mam doma, ne evo a taky nejsou uplne otevrene..., ono v tehle cene asi nenajdes skutecne otevrene sluchatka s dobrym zvukem... tady je kompromis na miste...
FX 8300@4,4GHz@1,38V, MSI 970 Gaming Pro Carbon, Sapphire Rx 480 8GB nitro+ @580 nitro+ undervolted, 16GB Corsair@1886MHz, Scythe FenrisWolf, KC2000, As2000, Scythe chlazeni
SmokeMan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 4. 6. 2018 12:18

Cenu si nenapisal, tak predpokladam, ze je to tych 1000 Kc, no tak ako pise SmokeMan, za tu cenu je to tazke najst nieco slusne hrajuce. Mozno tie Samsony a HD681 (EVO). Este pozri Superlux 668B, z tych Superluxov su asi najlepsie hrajuce. No doporucujem vymenit nausniky pre pohodlne pocuvanie a to uz len s cenou tych nausnikov je nerealne sa zmestit do 1000cky. U tych 681EVO su aj velurove nausniky, takze by ich nutne netrebalo menit, ale zase zvukovo su horsie ako 668B, aj ked za tu cenu su dobre.
Naposledy upravil _daRK dne 4. 6. 2018 12:57, celkově upraveno 1
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod SmokeMan 4. 6. 2018 12:45

jeste pridam, me prisly ty samsony takovy moc bum cink lavor styl, utopeny na stredech... ale rikam, mel sem to na hlave chvilku a ne s moji muzikou...

681 jsou bez velurovech nausniku, ty co jsou na nich z vyroby jsou za trest, asi vydrzi vecnost, ale o pohodli neslysely.... takze si priprav tak cca 300 az 500 za nausniky..... pripadne obcas na ali za 8,99usd...

edit: ajo, evo vlastne myslim maj velurove nausniky v cene... pardon
FX 8300@4,4GHz@1,38V, MSI 970 Gaming Pro Carbon, Sapphire Rx 480 8GB nitro+ @580 nitro+ undervolted, 16GB Corsair@1886MHz, Scythe FenrisWolf, KC2000, As2000, Scythe chlazeni
SmokeMan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dajsi 9. 6. 2018 21:30

Zdravim, podobne ako anakin83 tiež hladam špunty ako upgrade z Mh1. Mám taktiež vivo xe800 ale tie budu asi vadne, lebo hraju akoby cez igelit s velkym šumom. Pri KZ ZSR si polepším v čistote zvuku? z freqenčnej krivky to nezistim.
dajsi
Junior

Odeslat příspěvekod majso 13. 6. 2018 16:52

Ahojte, takze Yerseny FEN-2000 hrali pekne, ale len asi dva mesiace. Odisiel lavy driver, prestal hrat basy.
Vsonic R02 Pro II, Alesis M1 Active MkII, Focusrite 2i2
majso
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SSakul 25. 6. 2018 20:18

Co se týče těch KZ .. zkoušel někdo KZ ZSR ? nejsem žádný znalec , ale podle mě hrajou moc hezky a i na audiobudget dopadly hodně dobře .. Jinak VJJB K4 je taky celkem malý zázrak za ty prachy
SSakul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kultus 26. 6. 2018 17:24

Zdarec, poradi nekdo nahradu za QCY QY12 do 1000kc z CR nebo Ciny? Uz jsem zvazoval KZ XXX + BT kabel, ale prijdou mi moc velke a nejsem zvyklej na noseni za uchem, navic ten kabel vydrzi jen 4h. Novy BT kabel pro KZ co tolik vydrzi ale stoji $25, to uz je cenove pres caru. Vydrz 4h je nejsilnejsi duvod proc jsem QY12 prodal, rad bych aspon 6-7h pokud je to mozne a mozna o neco lepsi zvuk. Audifil ale rozhodne nejsem, mam jeste dratove Rock Zircony, ktere nehrajou spatne.

Koukal jsem jen zbezne na heureku co je k mani a zaujali mne pouze Xiaomi Mi Sports, jen nevim jak jsou na tom se zvukem a mno zase to noseni za uchem, tech 6h by snad mohli dat, Xiaomi parti k tem spolehlivejsim znackam. Ostatni cinani tam perou cisla jak se jim zlibi, verit se v tomhle ale neda ani klasickym znackam. Pak tam jsou jeste Pioneer SE-CL5BT, ale ten klip to je slusny ulet, tedy pro mne, chci to do kanclu ne na sport. Nekdo tu vychvaloval Meizu EP51 ale to nejsou klasicke spunty, nevim kde bych shanel jine silikony. Nejake jine tipy nejlip odzkousene? Treba Sony WI-C300, vypadaji zajimave, jen mam obavu, ze zvuk nebude stat ani za cinana za 200,- jak to byva zvykem.
kultus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mukoki 15. 7. 2018 23:54

Zdravím,
hledám špuntové sluchátka k mobilu. Všude koukám, že KZ jsou velice dobré, ale každý model je dobrý na jiný styl hudby. Poslouchám ve většině případů elektronickou hudbu nebo EDM se zvýraznějšími basy. Nějaké návrhy?
Mukoki
Kolemjdoucí



Odeslat příspěvekod kultus 19. 7. 2018 06:51

kultus píše:Zdarec, poradi nekdo nahradu za QCY QY12 do 1000kc z CR nebo Ciny?.....


Nakonec jsem koupil QCY QY19, zvuk dobrej trochu svetlejsi nez dvanactky co jsem mel predtim takze plus. Poslednich par let mam ale problem se silikon.nastavcama z ruznych sluchatek co jsem mel. Z leveho zvukovodu se mi nastavce (i ty nejvetsi) vytlacuji a ztraci se kvalita zvuku a izolace. Chtel bych vyzkouset penove, ale nechci davat stovky kacek za orig. comply (napr. T400), i na aliexpresu je par min. za stovku. Nenasli by se nejake levnejsi na zkousku, co jsou kvalitou aspon trochu OK, proste ne uplne shi^y. Kbyby mi ty penovky sedli koupil bych pak klidne i ty comply...
kultus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SSakul 19. 7. 2018 09:02

Ahoj zkus tyhle pěny .. Jsou taky tvárné ale jsou trošku pevnější než Comply a rychleji se vrací zpátky .. Jinak ale zvukově se mi líbí víc jak Comply ..

Cena za pár je vyšší 1.5$ ale pořád žádná hrůza ( když objednáš 2 páry dostaneš box zadara ) Do zprávy mu napiš typ , barvu a velikost co chceš ( např T400 black medium )
2 PCS comfortable Ear Pads earphone tips T100 T200 T400 T500 Headset accessories memory foam for xiaomi KZ in ear Headphones
http://s.aliexpress.com/YruUb6ZR?fromSns=Copy to Clipboard
SSakul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kultus 19. 7. 2018 11:44

Dik za tip, objednal jsem male a stredni + na zkousku ty "triple" membranove, treba mi taky lepe padnou. Mam asi nejake vadne usi :-D
kultus
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků