Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod vencaxxx 24. 2. 2017 20:48

Za mě Tennmak ne, zvukově průměr a blbej kabel. To radši ty ZST.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LOPO_X 24. 2. 2017 21:35

Ano ty se na ZST nechytaj.
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lo-fi 25. 2. 2017 01:46

kluci, mám pocit, že jste si pořídili fake....Tennmak Pro poslouchám už přes rok a hrají přesně tak, jak by muzika měla vypadat, nic jim nechybí ani nepřebývá, dlouhodobě příjemná záležitost....zahodil jsem kvůli nim Westony, Atlasy, SRH 940....
ty fejky jsem měl taktéž, chyběly basy i výšky + tuhý kabel
lo-fi
Junior

Odeslat příspěvekod vencaxxx 25. 2. 2017 08:19

Tak v Číně je možný všechno. Jak jsem psal i ty Zirkony co byly na test mi přišly jiný než jsem měl já.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod gl_st0rm 25. 2. 2017 09:16

tak uz sem placnite, kde ste brali ty Tennmak, se kterymi ste spokojeni :) Ali?
gl_st0rm
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 25. 2. 2017 09:25

Rozdílnost projevu je známá i u jiných značek, než jen Tenmak. Já si myslím, že kitajec v některých případech neudrží konzistentní kvalitu, naladění, použití stejných komponent. To samé se týká potenciálních subdodavatelů. U sluchátek do 500,- lze jen těžko očekávat něco víc. Když má člověk štěstí, tak dostane středeční kousek, když ne ... Tím netvrdím, že se nemůže jednat o padělky. 100% toho co se tu pohybuje je stejně z ALI a neumím si představit, že si tam s tím někdo seriozně láme hlavu. A v neposlední řadě si musíme uvědomit, že vnímání zvuku je věc čistě individuální, nehledě na vliv zbytku řetězce. Tudíž to co slyším já, kdokoliv z Vás uslyší podobně nebo jinak. Absolutní měřítko neexistuje.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod -Lox- 25. 2. 2017 09:49

Ok, takže dle Vašeho úsudku zvolím zmiňované KZ ZST:
https://www.aliexpress.com/store/produc ... 77739.html

Vychází to na krásných 500 korun, takže bomba co se ceny týče. Ještě jsem se Vás chtěl zeptat, zda má smysl k nim pořídit i kvalitnější kabel?
https://www.aliexpress.com/store/produc ... 05873.html

Jsou to dvě stovky navíc, otázka je, jestli je vůbec nějaká šance, že bych ten rozdíl uslyšel, nebo jsou to čistě vyhozené peníze :-D
-Lox-
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencaxxx 25. 2. 2017 09:50

To máš sice pravdu, ale někdy jsou ty rozdíly takový že se fakt nedá mluvit o nějakých výrobních tolerancich ale fakt o nepovedených kopiích.

-- 25. 2. 2017 09:51 --

Ten kabel u těch ZST je nic moc. Mě vadí obecně to pogumování, jinak asi OK, na zvuk to vliv mít může a nemusí, zázraky bych ale nečekal, za 200 to klidně zkus. Spíš bych řešil to zpracování.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod -Lox- 25. 2. 2017 10:02

Dobře, vezmu obojí a třeba půjde poznat rozdíl, když je i ten kabel velmi dobře hodnocený :-)

Díky všem za rady ;-)
Naposledy upravil -Lox- dne 25. 2. 2017 10:17, celkově upraveno 1
-Lox-
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 25. 2. 2017 10:15

Ten kabel má čistě jen estetický přínos. Je poholdnější a líp vypadá. Zvukově nic nečekej.

Ad výrobní tolerance - nejsem toho názoru, že vůbec nějaký jsou. Proto ten bordel na trhu. Ty černý ZST co jsem měl, hrajou úplně jinak, než ty duhový. Nemyslím si, že to má cenu nějak moc řešit. Jedinou obranou je asi spíš nakupovat výhradně u prověřených prodejců typu penon, než u kohokoliv na Ali. Penon sice nemá všechno, ale to co má si myslím bude 100% originál. Ani u gearbestu nevěřím, že neprodají kde co.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Alpha8520 25. 2. 2017 16:19

Které z těchto tří byste vzali a jsou podle vás nejlepší? Jde mi o náhradu earpodů, které jsem používal na poslech na cestách v posteli a to ze 100% na audioknihy a mluvené slovo (žádná hudba, na to mám kvalitnější špunty za 4,5tis.), takže bych řekl, že tam půjde asi o středy? S těmi dražšími se ale kvůli kabelu bojím třeba usnout, proto na tyto věci používám nějaká šmejdová sluchátka, doteď earpody. Vybírám z nabídky lokálního prodejce, kde jsem se byl dneska podívat, nemám čas čekat třeba na pistony a ani nechci platit půlku ceny za poštovné někde z obchodu.
Výběr - Philips SHE3590, Philips SHE3700BK, Sony MDR-EX15.
Děkuji moc.
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 25. 2. 2017 16:38

gl_st0rm píše:tak uz sem placnite, kde ste brali ty Tennmak, se kterymi ste spokojeni :) Ali?

https://www.aliexpress.com/item/Tennmak ... 0.0.b6Xmtv
Já bral tyto, přímo ze sub obchodu Tennmaku v rámci AliExp:
https://www.aliexpress.com/store/118380 ... 0.0.gaSUzF

-- 25. 2. 2017 16:40 --

Ty KZ jsem si hodil do seznamu a taky koupím po další výplatě. Teď jsem bral Piston 2 v aktualizované verzi od 1more a ještě jsem vzal ty jejich 1more Triple Driver, což by mohlo pro tento měsíc asi stačit :D A samozřejmě hodinky a hromadu kravin, protože akce...
Sattero
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod datel21 8. 3. 2017 15:30

Pokud by si zrovna nechtěl nakupovat z Číny tak se můžeš kouknout na lamax pax x-1. Koupil jsem si je na běhání a zvuk je podle mě dost kvalitní. Sice nejsem žádnej audiofil, ale hrajou dobře. :)
datel21
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 9. 3. 2017 11:28

Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod krtek.cz 10. 3. 2017 13:36

Zdravím pánové, potřeboval bych poradit nějaké náhlavní sluchátka do 1000 Kč. Poslech převážně elektronické hudby (trance, techno, house) Nejčastěji budu poslouchat z iphonu nebo z pc. Měl sem vybrány Pioneer SE-MJ532 ale podle recenzi nejsou moc dobré na elektronickou hudbu.
http://www.pioneer-audiovisual.eu/eu/de ... s/se-mj532

Prosím poraď te Díky
krtek.cz
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků