Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 25. 10. 2016 21:17

Ako si na tom s nakupom zvonku?
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Made33 26. 10. 2016 06:31

Chcem ich čo najrýchlejšie čiže najlepšie keby sa dali kúpiť tu
Made33
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 26. 10. 2016 06:47

Napr. Xiaomi Hybrid (Piston Iron), Meelec M6P, Soundmagic E10, Rock Jaw Clarito.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vad0s 26. 10. 2016 23:03

Zdravím, odešel mi kabel na mých Superlux HD662 a hledám za ně náhradu. Zkusil jsem Lamax Beat Blaze, ale bohužel, i přes pohodlí bezdrátu a jejich lehkost, ten zvuk nepřekousnu a nejspíš je vrátím.

Zvukově mi Superlux vcelku vyhovovaly. Na můj vkus měly bohužel vcelku silný přítlak na uši a po několika hodinovém poslechu nebyly příliš pohodlné. Najdou se nějaká sluchátka v cenové relaci do cca 1500 Kč, které by se zvukem vyrovnali Superluxům a byly o něco pohodlnější, případně i lehčí a skladovatelnější pro cestování? Ideálně bezdrát, ikdyž myslím, že za cenu 1500 Kč slušně hrající bezdrátové neseženu, či?. Konstrukci preferuji uzavřenou, ale není to podmínkou. Poslouchám především elektronickou hudbu, takže basovější zvuk výhodou.

Díky za každý tip :)
ATH T500, Rock Zircon, Sony MH1C, VE Monk, KZ ED9
vad0s
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 27. 10. 2016 06:23

Hadam si necakal ze take lacne, supraauralne a este bezdrotove sluchadla zahraju lepsie ako velke nahlavne.
Superlux ma aj ine modely, nielen ten jeden. Nie vsetky maju silny pritlak.

V twjto cenovke budes hladat podobne kvalitne hrajuce prenosne sluchadla tazko. A na bezdrat rovno zabudni. Maximalne tak Maxell Retro DJ, su mensie, ale nedaju sa zlozit.
Alebo potom Soundmagic P21.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alešek72 28. 10. 2016 09:47

Made33 píše:zdravim hladam spunty do 1000 Kc na pocuvanie elektroniky(hardstyle), zdroj- mobilny telefon, pocuvat budem v podstate vsade(vonku,doma,v MHD,...), uvital by som nejaky kabel ktory by sa nezamotaval ale nie je to podmienka, chcel by som hlavne aby boli pohodlne na nosenie a zmestili sa aj do o nieco mensieho ucha (cx300ii mi v tomto vyhovovali). samozrejme nech to ma co najlepsi zvuk a decentnu build quality



Do MHD bych doporučil spíš uzavřený sluchátka přes uši :)
Alešek72
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 28. 10. 2016 10:04

A to uz preco? Spunty izoluju lepsie.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alešek72 28. 10. 2016 11:04

to jo, ale zas špunty nejsou moc zdravý no.. :)
Alešek72
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 28. 10. 2016 11:40

Jak nie su zdrave? Tomuto nerozumiem.

Ak myslis z hladiska vplyvu na sluch, tak je to nezmysel. Je to prave presne naopak.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alešek72 28. 10. 2016 13:34

Já právě někde četl, že prej člověk neodhadne hloubku kam si je až strčí.. stručně řečeno :D a postupem času přichází o sluch :)
Alešek72
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 28. 10. 2016 13:59

To je prave ten nezmysel. Ono je to presne naopak. Sluch si nekaziš tym ako hlboko to maš v uchu, ale ako hlasno počuvaš. A na špuntoch počuvaš logicky tichšie. Tym že špunty maš bližšie pri bubienku a dobre tlmia okolity hluk, nepotrebuješ to počuvať priliš nahlas. Naopak, menej izolujuce sluchadla musiš ohuliť viac aby si prehlušil pazvuky zvonku.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alešek72 31. 10. 2016 10:20

Ale třeba ty uzavřený přes uši, to zas neslyšíš tak okolí, tak je můžeš mít potichu ne?
Alešek72
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 31. 10. 2016 11:39

Ano, lenze spunty izoluju este viac ako uzavrete sluchadla. Chapes? Pocuvas ich este tichsie a sluch setris este viac.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alešek72 31. 10. 2016 12:42

okey okey :) tak ti budu věřit :D
Alešek72
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 31. 10. 2016 12:59

Inak je tu o tom niekde na fore tema, uz sa to tu rozoberalo nespocetne krat. A aj clanok na avmanii s rozhovorom s usnym lekarom.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků