Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Extremez 19. 9. 2016 12:22

Čus, nakonec sem si vzal na radu kámoše sluchátka lamax.. tak na ně koukni, nevypadaj špatně
Extremez
Junior

Odeslat příspěvekod hanysek3099 19. 9. 2016 14:04

Osobně mám cca tři týdny jako doplněk do MHD apod. Soundmagic E10c a naprostá spokojenost a přihlédnutím na cenu. Delší dobu jsem používal populární Sony MH1C, ale Soundmagicy jsou pro mě osobně daleko lepší a to jak dynamikou tak i prostorovým podáním apod.Teď jsem schválně objednal přes alliexpress na zkoušku VIVA XE800 a jsem na ně zvědavý. Takže za mě doporučuji SoundMagic a volit verzi podle toho jestli potřebuješ mikrofon a případně typ ovládání (iPhone x android atd.)
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 19. 9. 2016 15:52

Vivo su o dosť lepšie ako E10, aj o dosť lacnejšie. Pravda, je to iny zvuk.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavlicek007 19. 9. 2016 21:02

Za sebe mohu doporučit ty Sony MDR-EX450AP, mám je 2 měsíce a potom co se rozehrály jsou to určitě jedny z nejlepších sluchátek do 1000 kč. Mají (za tuto cenu) poměrně analitický projev s výborným dávkováním basů. Také dobře drží v uších - dá se s nimi v pohodě běhat, pouze u malých uší by mohly tlačit. Jediné co bych jim za sebe vytknul jsou občas agresivní výšky což se ale po zahoření zlepšilo a neviděl bych to jako velký problém.
pavlicek007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marian.k6666 25. 9. 2016 14:22

Zdravim. Poradte mi prosim nahlavne sluchatka do 60€. Pocuvam hlavne rock, pripojene budu do PC, sem tam do LG G2. Casom planujem kupit hi-fi zostavu.. Diky
marian.k6666
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 25. 9. 2016 15:24

Otvorene, uzavrete?
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maros6666 25. 9. 2016 20:58

Uzavrene
maros6666
Junior

Odeslat příspěvekod marian.k6666 25. 9. 2016 20:59

Uzavrene ma zaujimaju
marian.k6666
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 26. 9. 2016 05:21

Napr. Samson SR950, Superlux HD685, Hyperx Cloud prva verzia, mikrofon odsrubujes.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod josefamos 26. 9. 2016 09:39

Já za sebe doporučuji třeba lamax beat.. ty dobře izolují zvuk.. a pak ještě philips.. ale typ přesně nevim
josefamos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 26. 9. 2016 09:52

Lamax Beat su prenosne, supraauralne sluchadla. To na domace pouzitie rozhodne nie je. A hraju o dost horsie ako vyssie spomenute.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Halloran 1. 10. 2016 16:35

Ahoj, zajímám se o sluchátka do 1500 Kč a prosím o radu. Moje kritéria jsou:

- Nechci pecky ani špunty.
- Mohou mít drát.
- Poslouchám všechno možné, nemám preferovaný hudební styl.
- Budu je používat výhradně v kanceláři, nebudu je nikam přenášet.
- Mohou být otevřená.
Halloran
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 1. 10. 2016 16:43

Omnitronic SHP-600
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxsonic71xx 7. 10. 2016 07:27

Zdravím a potřebuji poradit. Kupuji špunty do práce, kde je občas i docela hlučné prostředí - pracuji jako svářeč, takže občas bruska - a potřeboval bych nějaké, které slušně tlumí okolní prostředí. Zatím jsem vybral Koss Spark Plug z důvodu molitanových nástavců, které by mohly slušně tlumit hluk, stejně jako špunty proti hluku, ale podle recenzí hrají hodně přebasovaně. Jsou i jiné, které by se hodily? O zvuk až tak nejde, nejsem žádný hudební znalec a poslouchat budu hlavně rádio. Cena by se mohla pohybovat max. okolo 700 kč, protože už pár špuntů už jsem v práci zničil, ale byly to vždy nějaké levné, které si s okolním hlukem moc neporadily . Díky
xxsonic71xx
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 7. 10. 2016 08:43

Penove nastavce sa daju pouzit na akekolvek spunty, niektore ich aj maju v baleni. Ak nie, na aliexpresse ci ebay kupis 5 parov za 2-3 dolare. Nie je kvoli tomu nutne kupovat mizerne Kossy.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků