Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod warcraftan 2. 5. 2016 16:36

Dobrý den,
potřeboval bych poradit jaké sluchátka do uší (do mobilu) kolem 1 000,- s co nejlepší konstrukcí, za svůj život jsem už jich měl dost, např Creative EP-630, ale i dražší Sennheiser CX 300-II a vždycky se mi podařilo kablík zlomit, tedy klasika, že jedno sluchátko přestane hrát, tedy potřeboval bych sluchátka s co nejsilnějším kablem, byť trochu na úkor kvality zvuku.

děkuji :)
warcraftan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petrmichle 3. 5. 2016 09:35

Zdarec, koukni třeba na Lamax Beat Blaze, je to teď celkem novinka. Sice stojí 1200, ale poměr cena a výbava neni vůbec špatná, já jsem si je už koupil a dobrý. Používám je jak na hraní, tak i normál když jsem venku nebo tak.
petrmichle
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marian84 3. 5. 2016 16:29

Caute,
potreboval bych sluchatka k iphone 4S, in-eary, s mikrofonem
posloucham elektroniku (house, techno...)
prosim poradte nejake za cca. 1000 Kc... nebo max. 1500, pokud to ma smysl si priplatit
Dik!
marian84
Junior

Odeslat příspěvekod warcraftan 4. 5. 2016 16:23

petrmichle píše:Zdarec, koukni třeba na Lamax Beat Blaze, je to teď celkem novinka. Sice stojí 1200, ale poměr cena a výbava neni vůbec špatná, já jsem si je už koupil a dobrý. Používám je jak na hraní, tak i normál když jsem venku nebo tak.

nwm, jestli to bylo na mě, ale chtěl jsem do uší, tedy špunty, ne náhlavní :)
warcraftan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petrmichle 5. 5. 2016 09:58

jej :D aha sorry.. to jsem nějak přehlídl :D oni dělaj i normál špuntovky, tak se na ně taky jukni
petrmichle
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod smallshady 9. 5. 2016 15:53

Ahoj.
Rad bych si koupil nova sluchatka, cenove priblizne do 1000,-
Posloucham predevsim, rock, hiphop, nejaky metal a sem tam neco instrumentalniho a par klasik (M.J. apod), shrnul bych to jako duraz na nastroje a vokaly, elektronicka hudba jen okrajove
Posloucham predevsim na mobilu mp3 320kbps (flac si nejsem jisty jestli smysl stahovat vzhledem k prehravaci), pouziti jak doma tak venku
me zatim vytipovana sluchatka:
1) Lamax Beat Blaze B-1 - nasel jsem jen dobre recenze, ale jen malo jich bylo; bluetooth je prijemna vyhoda
2) Sony MDR-EX450APW - meli by mit verny projev, bohuzel mi tenhle typ sluchatek vetsinou nesedi v uchu
3) Marshall Minor
4) Superlux HD-662B nebo F
5) Sony MDR-ZX310AP

zajimalo by me, jestli mate nekdo zkusenosti s Lamaxy a porovnani se sluchatky v teto kategorii (aby kvalita nebyla na ukor bluetooth) a jestli Superluxy a Sony ZX jsou vhodne k telefonu a utahne je, popr ktere z techto dvou hraje lepe a vzhledem k ostatnim
Cenim si kazde odpovedi :)
smallshady
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 9. 5. 2016 16:30

Kvalita je vždy na ukor bluetooth. A pri cene 1000,- Kč sa od toho nejaky extra zvuk čakať neda.

Ten tvoj vyber nema hlavu ani pätu, s tymto ti ťažko niekto pomôže. Maš tam špunty, prenosne ako aj veľke domace sluchadla. Najprv sa rozhodni aku konštrukciu chceš, potom sa da baviť o konkretnych modeloch.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod smallshady 9. 5. 2016 16:44

diky za odpoved, tak jednoduseji:
Sony MDR-EX450APW nebo Sony MDR-ZX310AP
vim, ze to jsou typove jina sluchatka, hraji tedy automaticky uzavrena ZX lepe?
smallshady
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krysta 9. 5. 2016 16:48

Ahoj rád bych si koupil náhlavní sluchátka na doma k PC, mobilu (integrovaná zvukovka, Hnor 3c), ale na tom asi v této kategorii moc nezáleží. Ve schátkách se nevyznám, po krátkém googlení mě zaujaly tyhle Audio-Technica ATH-T300, Superlux HD-330, Lamax Beat Blaze B-1. Takže bych byl rád kdyby mi někdo poradil jaké (ne jen z těchto).

Edit: u těch Lamax Beat Blaze B-1 se mi líbí vzhled a možnost bluetooth, ale pokud jsou špatné, tak si je nehám vymluvit.
Naposledy upravil krysta dne 9. 5. 2016 17:02, celkově upraveno 1
krysta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 9. 5. 2016 16:48

Nič neplati automaticky, ale v tejto kategorii skôr špunty zahraju lepšie.

Každopadne Sony nie su ničim zaujimave, je kopa lepšich sluchadiel.

-- 9. 5. 2016 18:11 --

Krysta:

Ath-T300 su sice zvukovo fajn, ale konstrukciu nemaju dobru. Lamu sa. Lamaxy su prenosne, supraauralne sluchadla, na doma nebudu velmi pohodlne. Z tych troch tie Superluxy. Aj zvukovo su najlepsie.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod smallshady 9. 5. 2016 17:42

Jeste jednou diky, ty Sony jsem podle clanku o levnych sluchatkach na AVmanii, v podobne cene jeste byli Fidue, ktery pry jsou ale spise na elektronickou hudbu. Tedy budu hledat dal
smallshady
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krysta 9. 5. 2016 17:53

A mimo můj seznam do cca 1000kč (pokud by bylo opodstatněné, tak i trochu víc)?
krysta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 9. 5. 2016 17:57

Pri tomto rozpočte a na doma jedine nejake Superluxy alebo Samsony.

-- 9. 5. 2016 19:00 --

smallshady píše:Jeste jednou diky, ty Sony jsem podle clanku o levnych sluchatkach na AVmanii, v podobne cene jeste byli Fidue, ktery pry jsou ale spise na elektronickou hudbu. Tedy budu hledat dal

Ak špunty, tak pozri Soundmagic E10, Meelectronic M6P, RHA S500.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FilipČerný60 10. 5. 2016 09:47

krysta píše:Ahoj rád bych si koupil náhlavní sluchátka na doma k PC, mobilu (integrovaná zvukovka, Hnor 3c), ale na tom asi v této kategorii moc nezáleží. Ve schátkách se nevyznám, po krátkém googlení mě zaujaly tyhle Audio-Technica ATH-T300, Superlux HD-330, Lamax Beat Blaze B-1. Takže bych byl rád kdyby mi někdo poradil jaké (ne jen z těchto).

Edit: u těch Lamax Beat Blaze B-1 se mi líbí vzhled a možnost bluetooth, ale pokud jsou špatné, tak si je nehám vymluvit.


Mám ty Blaze a dobrý, nestěžuju si, hrajou dobře a když se vybijou tak je připojim prostě normálně přes kabel a špatný rozhodně nejsou, za tuhle cenu je to bomba.
FilipČerný60
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krysta 10. 5. 2016 17:04

Můžu se ještě zeptat jestli u těch Superluxů nebude už 150 ohmů moc na mobil?
krysta
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků