Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 4. 9. 2015 06:34

Uz si niekedy nejake sluchadla nosene za uchom mal?
KZ ma aj ine modely. U Tenore boli problemy vacsinou na zaciatku predaja. Uz sa velmi nevyskytuju, mas tu o nich aj temu.
Vzhladom na to ze sa da nakupovat aj vonku sa Klipsche ani E10 kupovat neoplati. Tych moznosti je samozrejme daleko viac. Ostry KC06, Havi B3....
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod n_a_m_e 4. 9. 2015 07:56

Radeji sice pouzivam ATE, nejen proto ze jsem priznivec noseni kabelu za uchem, ale i proto, ze jsou to vyrovnanejsi sluchatka s vetsim prostorem, ale pokud ti toto nevyhovuje pak ED10 jsou srovnatelne kvalitni sluchatka s jinou zvukovou charakteristikou. Velke plus je tez jejich pohodli (pro mne). ED9 jsem nezkousel a asi ani neplanuji, neb nemam moc rad sluchatka co vypadaj jak fen. Jinak jsou moje KZ neuveritelne dobre hrajici sluchatka s docela dost slusnym zpracovanim.
n_a_m_e
Junior

Odeslat příspěvekod Murryous 4. 9. 2015 10:39

No sluchátka za uchem jsem ještě neměl ale myslis si že o to moc nemám zájem ... Někdy mě boleli uši jen že samotných sluchátek natož kdybych měl ještě kabel za uchem ale nevím.. Neměl jsem prizitost no skusit proto bych raději dával přednost klasickému nošení
Murryous
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sashafckinggrey 4. 9. 2015 13:15

Noseni za uchem prinasi spis pohodli, protoze samotny sluchatka nejsou tak tazeny dolu jak pri "klasickym" noseni.
sashafckinggrey
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aacid 4. 9. 2015 15:23

prave keby si ich nosil za usami tak ta mozno nebolia.

ja si nejak neviem predstavit jednu nevyhodu nosenia sluchatok za uchom. menej tahaju ucho, teda neboli, mensia sanca ze pri pohybe vypadnu, mensia sanca ze sa ti o nieco zaseknu (budna, zips)...

jedna nevyhoda ma napada, pokial mas sluchatka s ovladanim na kabli, je to trosku neprakticke a vyzera to divne mackat si nieco za uchom...
aacid
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sashafckinggrey 4. 9. 2015 15:25

Vyhoda "klasickyho" noseni je, ze si je rychlejc strcis do usi :D.
sashafckinggrey
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 4. 9. 2015 23:13

To jen jen vec zvyku,párkrát se potrápís a za tri dny je to bezný pohyb.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vad0s 4. 9. 2015 23:19

Rozhoduji se mezi KZ ED10 a KZ ATE? Má někdo možnost přímého porovnání, co se týče zvuku a pohodlí?
ATH T500, Rock Zircon, Sony MH1C, VE Monk, KZ ED9
vad0s
Junior

Odeslat příspěvekod n_a_m_e 5. 9. 2015 10:17

Jo, uz jsem to tu ruzne psal. ED10 maji mnohem vetsi bas ktery ze zacatku zni rozplizle, postupne se to usazuje ale asi to budou vzdycky sluchatka s vetsim a "presahujicim" basem. Jsou vice muzikalni a hraji mnohem vice in the face. Prostor je u nich tim padem mensi ale lokalizace je dobra. ATE mi zvukovou charaktiristikou pripominaji k702, presne basy, ktere ti ale uplnenezaduni do hlavy, celkove dle meho nazoru 'vyrovnana krivka", vetsi prostor (coz pro mne u iem neni nutne vyhoda). Konstrukcne jsou na tom lip ED10 , pohodli si musi asi kazdy zhodnotit sam...dle meho nazoru jsou na tom urcite lepe ED10, lehke, nevypadavaji z usi, pohodlne. ATE jsem si musel trochu upravovat, aby mi vice sedela. Radeji sahnu po ATE, jsou to podle mne proste lepe hrajici sluchatka, ale doporucuji koupit obe. Clovek koneckoncu nema jen jednu naladu, a pro nejakou se hodi muzikalnejsi sluchatka s vetsim basem.
n_a_m_e
Junior

Odeslat příspěvekod Louis.scorn 7. 9. 2015 17:59

http://www.sennheiser.cz/index.php?id=2 ... 4&parent=1
Co si prosím myslíte k tomto? Dobrá koupě na sport?
Louis.scorn
Junior

Odeslat příspěvekod radimecek13 7. 9. 2015 19:02

Doma:
Cambridge Audio Azur 540C - Hypa 300SE -SHURE SRH 940,Bang & Olufsen H6
Na ven:
Fiio X1+ Bang & Olufsen Beoplay H2,Ultrasone Icans Octa,Grado IGrado



FIAT 500L POP STAR 1.4 benzín
radimecek13
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Louis.scorn 8. 9. 2015 09:29

Tyjo,ta druhá celočerná varianta vypadá super. Ale ten materiál těch sluchátek co jde až do ucha, je měkej žejo? Měl sem asi 6let spět jedny Sennheisery a uvolnil se mi z nich jack. Chci něco kvalitnějšího a s toudle značkou skušenost nemám

-- 8. 9. 2015 11:05 --

tak Signature Series itx se mi líbí moc. ale koukám že sou verze 1000,2000,3000. vyplatí se investovat do draších?
možná že se opakuju,možná že se opakuju,možná že se opakuju
Louis.scorn
Junior

Odeslat příspěvekod mexxxe 10. 9. 2015 16:43

Ahoj,
poradil by někdo herní sluchátka, která zvladnou obstojně i poslech hudby kolem 1000kč?
mexxxe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vad0s 10. 9. 2015 17:02

za mě Superlux HD 662, pokud chceš uzavřené
ATH T500, Rock Zircon, Sony MH1C, VE Monk, KZ ED9
vad0s
Junior

Odeslat příspěvekod n_a_m_e 10. 9. 2015 19:34

A Takstar hi-2050 pokud otevřená.
AKG K702 + SMSL SH9 + SMSL M500
n_a_m_e
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků