Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ondrasheq 4. 7. 2015 09:05

Pokud by byl někdo ochoten si pár set připlatit, měl bych tu sluchadla jiných kvalit:
Sennheiser HD 595, používaná, ale ve 100% stavu, komplet balení (vč. krabice, držáku na stůl, redukce na 3,5mm jack).
PC 3590 Kč, nyní 1400 Kč.
Hrají fantasticky, bohužel dolehly fin. potíže.
V případě zájmu mi napiště na kadlec.o@gmail.com svůj telefon, zavolám. Pouze osobní předání v Praze.
ondrasheq
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sashafckinggrey 5. 7. 2015 10:09

Co treba ze bys to dal do inzeratu a ne sem?
sashafckinggrey
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondrasheq 5. 7. 2015 12:10

Nevšiml jsem si, že tu je. Dám to tam :)
ondrasheq
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Topes 6. 7. 2015 20:03

Hledám sluchátka do 1000 korun, špunty. Poslouchám metal a občas i méně kytarové žánry. Zvukem mi vyhovovaly sony mh1c ale ten jejich kabel byl doslova k *****ání a místo toho abych si užíval hudbu tak jsem neustále tlačil špunty zpět do uší, takže hledám něco normálního ale se stejným nebo aspoň podobným zvukem - zábavný a podle zdejších definicí asi více basový. Nechci nic se suchým zvukem kde výšky řežou že se to při vyšších hlasitostech nedá poslouchat. Také chci aby sluchátka hrály hlasitě. Jako zdroj budu používat mobil huawei g620s a doma notebook. S mh1c byl trochu problém, že někdy mi hlasitost nedostačovala - částečně vyřešeno softwarovým předzesílením v poweramp, na notebooku byla hlasitost ok a to i s velkou rezervou.

Mým kandidátem jsou Xiaomi piston3 ale nic moc českých ohlasů jsem na ně nenašel a nevím, jaké to je objednávat z dovozu, případně kupovat u nás za 1000 korun v xiaomi store. Pak kandidáty ani nemám. Hlavně chci normální typ nošení a ne vést kabel za uchem a nebo aby mi z uší čuměly nějaký bachratý (velký) špunty který spíš vypadají jak naslouchátka než sluchátka (VSD3)
Huawei ascend G620s
Topes
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sashafckinggrey 6. 7. 2015 20:53

Obrázek

Tohle je normalni noseni, treba pro me je pohodlnejsi nez standardni viseni dolu. (ucho z googlu)

Tvymu popisu vsonic vsd3 vyhovuje, krome ty posledni vety.
sashafckinggrey
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martas38 7. 7. 2015 12:56

Topez: Taky mně nošení přes ucho přišlo podivné a nepohodlné, dokud jsem si nepořídil Havi B3. Je to mnohem lepší, nevytrháváš si sluchátka z uší při každem zavadění o kabel, navíc se do uší nepřenáší zvuky z kabelu, jak se tře o oděv. Co se týče vzhledu, tak to působí jako dražší sluchátka, ne jak špunty za 20Kč dodávané k mobilu.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Topes 7. 7. 2015 14:17

Možná do nich půjdu ale zatím nevím. Jsem zvyklý špunty prostě chytnout a vrazit do uší a představa že bych tyhle tam speciálně ukládal a kabel dával za ucho ve mě vyvolává myšlenku, že to musí docela zdržovat než to člověk správně pošteluje ale rád si to nechám názory zdejší komunity vyvrátit. Co ty piston a nebo zero audio? O těch zerech jsem četl zdejší recenzi že jsou super ale kus od kusu se liší v basech což nechci kupovat něco co bude buď takové nebo makové
Topes
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martas38 7. 7. 2015 15:04

Když dáš kabel přes ucho, tak se sami správně navedou a je to otázka vteřiny.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 7. 7. 2015 15:28

Je to vec ziskania grifu. Ked to dostanes poriadne do ruky, netrva to o nic dlhsie ako pri klasickom usadeni.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Topes 7. 7. 2015 18:01

Ok ok, začal jsem o nich vážně uvažovat protože sluchátka chci hned (mh1c kaput už někde na skládce a porty čekají než je dám do servisu) a čekat až mi něco příjde za měsíc z číny se mi nechce....tudíž opravdu se vyplatí ty VSD3 i když je koupím třeba v alze za těch 1500 ? Opravdu bych chtěl mít kvalitu srovnatelnou minimálně s mh1c. Recenze srovnávala pouze méně basovou verzi, takže jak moc je podobná basovější verze těm sony jsem se nedočetl.
Četl jsem něco, že je problém s odpojitelným kabelem, že dochází ke špatnému kontaktu. Už to je ok nebo pořád tento problém je ? Sluchátka co například kvůli nalomenýmu kabelu věčně vynechávají mě serou a aby to dělali fungl nový, to bych asi proskočil zdí.

Nikdo opravdu nemá pro moje hudební požadavky ještě nějakýho kandidáta co je dostupný v ČR do max těch 1500 korun ?
Huawei ascend G620s
Topes
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ...drát 7. 7. 2015 21:23

...drát
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 8. 7. 2015 05:08

Topes píše: Sluchátka co například kvůli nalomenýmu kabelu věčně vynechávají mě serou a aby to dělali fungl nový, to bych asi proskočil zdí.

Vo vacsine pripadov vyjde oprava kabla ci vymena jacku na par korun (sikovny znamy ti to urobi za pivo a poldeci) a je to na pockanie.

A ano, VSD3 patria medzi to najlepsie co sa da za tie peniaze kupit. Hlavne ak to ma byt z nasich koncin.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Topes 8. 7. 2015 07:41

Bohužel nikdo z mých známých tohle neumí a já když se to snažím sám opravit tak se to i někdy povede ale vypadá to hrozně a stejně to je za pár dní v ***** takže rovnou kupuju nové. Tak asi do nich vážně půjdu, nechám se ukecat jen aby mě netlačily jak občas někdo píše
Topes
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 8. 7. 2015 17:12

Oprava niekde u radioamatera je za babku.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Topes 8. 7. 2015 17:39

Nojo ale jak je najdu? Jestli mají inzeráty nebo diskuzní fóra?

Jinak už si vezu ty vsd3 tak jsem teda zvědavej. Nevypadají tak velký jako na fotkách což je jedině dobře ale furt větší o dost než mh1c. Tak hlavně aby padly do ucha což za chvíli zjistím
Topes
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků