Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod shaggyn 21. 7. 2014 13:57

díky za infomace pánové.
to joxY: rady dobré, ale chybí jim ten clip za ucho. Partnerka má podobné sluchátka a pecky ji právěže vypadávají z uší. Má malé uši docela a dost ji to dráždí. Moje chyba, měl jsem to zmínit předem.
to LOPO_X: vypadají dobře, ale nevím, zda se dají sehnat v ČR, s nákupy v zahraničí mám negativní zkušenost.
shaggyn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JoxY 21. 7. 2014 18:49

shaggyn: Pozri si, ako za tie Marshally davaju do ucha, nie su to klasicke pecky. Pri spravnom uchyteni drzia lepsie ako klasicky klip za ucho. Co sa tyka meelectronics, je to uplne seriozna firma, objednaval som od nich uz 4 modely sluchadiel a do 10 dni boli vzdy doma. Lepsie je si ich obchod najst na ebay, tqm maju lepsie ceny ako na original stranke. :-)
JoxY
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ardon 25. 7. 2014 20:17

Zdravím,
vybírám nová sluchátka v této cenové relaci. Odešly mi po pěti letech Senheiser CX 300 II.
Poslouchám folk metal, death metal, power metal, speed metal, Asonanci+Blackmoore's night (středověká hudba). Zároveň sluchátka používám u Word of Tanks jako audio :-)
Takže nepotřebuji nic přebasovaného. Hlavně tam chci slyšet všechny nástroje, například flétny u levných sluchátek jsou masakr, protože jsou buď hrozně vysoko, nebo nejdou slyšet vůbec.
Zároveň nechci, aby se mi kytary slily v hudební "cosi" na pozadí.
Existuje nějaký lepší model v této cenové relaci?
Senheisery CX 300 II bych si klidně koupil znovu, ale vím, že nová série prý hraje nějak hůře, ale to jsem nebyl schopen posoudit, ale utrhává se u nich kabel levého sluchátka, které pak přestane hrát a já chci poslouchat hudbu a ne běhat po reklamacích.
ardon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ...drát 26. 7. 2014 10:05

XIaomi pistons vz. brown alebo RHA MA350,zvuk gitary je v Xiaomi skoro dokonalý :-D
...drát
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Sterver 7. 8. 2014 19:09

Zdravím,

rad by som si kupil nejaky spunty k telefonu (Xiaomi Mi2S), tak do 40€ (1 111 Kč).
Momentálne som spokojný s uzavretými Superlux HD660(, aj ked by som uvítal trošku vyššie basy), no tie su k telefonu neprakticke.
Počuvam hlavne metal (djent, progres, alternativny, heavy, trash..) ale aj rock. (http://www.last.fm/user/SterverS)

Budem rád ked mi nejake doporucite aj s nejakym popisom, preco. :)

Diky...
Sterver
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ...drát 7. 8. 2014 19:48

ber Xiao ,čo iné :)
...drát
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod aacid 8. 8. 2014 07:33

predpokladam ze tym bolo myslene toto:

http://www.head-fi.org/products/xiaomi- ... -2-0-mk301

(ja len aby link mal nejaky)
aacid
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sterver 8. 8. 2014 08:08

...drát, hm, rozmýšlal som nad nimi, no skor som chcel vediet, ci sa za tie peniaze neda zohnat aj nieco lepsie :) . I ked Xiaomi Pistons by mi ladili k telefonu :D
Sterver
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ...drát 8. 8. 2014 12:44

http://penonaudio.com/Somic-MH415
tieto hrajú lepšie hlavne stredy ale nosia sa za ucho,lepšie sú aj Sony MH1c s nepraktickým káblom ale nie sú to nejaké veľké rozdiely aby sa oplatili pretože Xiao majú lepší dizajn,kábel,ovládanie a sú robené priamo na tvoj mobil
ber ich z Ibuygou.com
...drát
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod planktonek 13. 8. 2014 09:21

Zdravím, potřeboval bych poradil se nějakými špunty v této cenové relaci, které by sloužily hlavně při chůzi. Budu z nich poslouchat z Lumie 620 ( :-( ). Co se týče žánru a zvuku, tak budou používány hlavně k poslechu elektroniky, sem tam taky k rapu/hip hopu. Dříve jsem měl a-jays, ale dost při chůzi vypadávaly.

Díky za jakoukoli radu :)
planktonek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ...drát 13. 8. 2014 14:07

http://www.ibuygou.com/p-original_xiaom ... -5708.html
basy ti chýbať rozhodne nebudú navyše ovládanie na kábli funguje pre Lumie
...drát
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Qbowl 21. 8. 2014 13:11

Zdravím,

rád bych se zeptal, zda existují nějaké levné (ideálně do 500 Kč) špunty se zvýšenou odolností. Sluchátka používám výhradně k poslechu z telefonu a skoro u všech mi časem odešel přechod mezi kabelem a modulem konektoru -- některá vydržela hodně přes rok, ale jiná odešla po pár týdnech. Existují nějaká levná sluchátka, která by tenhle problém neměla? Kvalita zvuku je až na posledním místě (ještě nikdy jsem nebyl nespokojený, ani s těmi nejlevnějšími, která bývají přiložena k mobilu v balení), důležitá je jen cena a konstrukce (špunty). Velkou výhodou by byl plochý kabel.

Má někdo zkušenosti s odolností např. Skullcandy Ink'd 2.0?
Qbowl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod snoop69 24. 8. 2014 20:45

Qbowl: a MH1 jsi zkoušel ?Cena 370kč a mají perfektní zvuk a plochý kabel ,který je pro mne spíš k zlosti.
Alcatel OT 302,Siemens C55,Siemens CX75(modified),SE K750i(W800,modified)...Samsung S8500 Wave(android port), LG V20
LCD TV SAMSUNG 42M87BD , WD TV LIVE - 2TB , 1TB , Onkyo TX-NR807 ,Heco Metas 700 , Magnat Betasub 30A
snoop69
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ...drát 24. 8. 2014 21:25

nie,také neexistujú, do 500 sú všetko črepy
a aj relatívne slušne hrajúce Superlux HD381 majú kábel ktorý vydrží najviac pár mesiacov
...drát
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 25. 8. 2014 07:42

Samozrejme existuju. Len je potrebne sa k tomu vediet spravat.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků