Osobní žebříček sluchátek

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod sarga 8. 7. 2018 11:41

michal744 píše:Ty flare objevil v akci za 199 liber my.dre a je to taková zajímavost. Otevřené inear a jejich zvuk tomu odpovídá. Nejdou vůbec porovnávat, ten charakter je jedinečný. Úplně jsem tomu zvuku podlehl.

Nemáš někde odkaz, na zmíněnou akci? Připadá mi, že už skončlila. Díky.
QP1R,MojoPoly,Tidal,Roon
sudekl@seznam.cz
sarga
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 8. 7. 2018 12:14

Myslím, že to byla akce na jejich stránkách a zřejmě už skončila.
Opět se tam objevila původní cena 349 liber.
Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Doodier 8. 7. 2018 13:58

Akce trvala do konce minulého měsíce.
Doodier
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod michal744 8. 7. 2018 14:16

Ta bezdrátovost u Flare je bonus, který funguje. Osobně jsem na kabelu
Prophile 8, EarSonic Velvet V2, Xduoo X3, X10, Aune M1s, Cayin i5, iBasso DX200+ iBasso dx120, Hifiman Ananda, Audio gd NFB 11.38 Performance edition a nějaké ty highend repro
michal744
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod michal744 16. 7. 2018 08:32

Malá korekce

1-2. Flare pro
1-2. Whizzer a15pro(po velkém boji se spárováním) Zkoušeno na třech DAP a třech kabelech a některé kombinace jsou tragické např. iBasso DX200 a originální kábel
3.....
4. Prophile 8
5-6. Hifiman HE560
5-6. HD 800
7. Beyerdynamic T1
8.Campfire Andromeda
9-10. Hd650
9-10. Ath r70x
11. atd iBasso it01, , Earsonic Velvet

-- 16. 7. 2018 09:39 --

Prophile 8, EarSonic Velvet V2, Xduoo X3, X10, Aune M1s, Cayin i5, iBasso DX200+ iBasso dx120, Hifiman Ananda, Audio gd NFB 11.38 Performance edition a nějaké ty highend repro
michal744
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 18. 7. 2018 03:40

Bína píše:
Oriolus Melianus
Project K Soundwriter
EE Phantom
64 Audio U18
QDC 8CS
QDC 8CH
Jomo Flamenco
Jomo Samba
Unique Melody Mason V3
Unique Melody Mentor V3
Noble Katana
Vision Ears VE8
Hidition NT8
Kumitate KL-REF
EE Legend X
Shure KSE1500
InEar Prophile 8
EE Zeus(no ADEL)
Noble K10
AAW W500
Campfire Andromeda
UE 18+
UERM
64Audio N8t
FitEar TG334
Lime Ears Aether
Oriolus Reborn
Hyla CE-5



Jen drobny update: Vyzkousel jsem ted snad vsechny high-end in-eary na trhu a Oriolus Melianus spolecne s UM Mason V3 ted jasne vladnou jako to uplne nejlepsi.

A jsem proto rad, ze ted mame jeden par Mason V3 v kancelarich Shanlingu :D Jen musim sefa presvedcit, at mi povoli odstrihnout tu nesnesitelnou pametovou cast kabelu, pak to bude perfektni.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod corny74 20. 7. 2018 17:15

Franto bude na ne aj recenzia?
Sony NW-ZX2 ►UM Merlin custom
corny74
Junior

Odeslat příspěvekod pseudomagick 20. 7. 2018 23:39

Hezké!
Bínův žebříček je moc drahý. :-)
Michal774 má mnohem levnější top model(Flare pro)...lehce přes 10k.
Fakt by mě zajímalo jak takové "trubičky" hrají(navíc pře bluetooth).
Zde: https://www.flareaudio.com/products/flares
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michal744 22. 7. 2018 14:48

Já už se na to dívám jen tak, jak se mi to líbí a technická stránka je na druhém místě.
Kdyby byl sraz v Praze, tak je tam budeme mít ( Flare ).
Prophile 8, EarSonic Velvet V2, Xduoo X3, X10, Aune M1s, Cayin i5, iBasso DX200+ iBasso dx120, Hifiman Ananda, Audio gd NFB 11.38 Performance edition a nějaké ty highend repro
michal744
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod razerfan 24. 7. 2018 16:12

Podle mně ceny pudou dolů. Potrvá to 5-15 let a top kvalita bude za 500e,-. To samý jako s procáky.
razerfan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pseudomagick 24. 7. 2018 18:47

Samozřejmě,že ceny půjdou dolů,ale 15 let se mi fakt moc čekat nechce. :-)
Navíc...to,co je dnes hi-end,tak za 15 let bude maximálně mid-fi a retro. 8-)
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 25. 7. 2018 08:31

zaujala mne úvaha o tom,jak půjdou ceny behem 15let dolů.No byl bych k takovému vývoji znacne skeptický.
Zatím,pokud sleduji vývoj tohoto segmentu,tak ony ty ceny,mrsky, zatím pouze stoupají.Kazdým rokem a ne nezanedbatelne.
Pokud ceny klesají,je to vzdy ve zbozí,kde je výroba masová.To se ale trhu s vysoce kvaitním audiem bohuzel zase az tak netýká.
Top modely vsak vytrvale rok od roku rostou s kazdým novým modelem.Zrovna tak se můzeme podívat na Dac,Amp vse kolem,viz.kabely jako príslusenství.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 25. 7. 2018 09:03

corny74 píše:Franto bude na ne aj recenzia?


Posledni dobou nemam ani cas psat vlastni blog o Cine/cestovani, na testy tak nezustava cas vubec.

pseudomagick píše:Michal774 má mnohem levnější top model(Flare pro)...lehce přes 10k.
Fakt by mě zajímalo jak takové "trubičky" hrají(navíc pře bluetooth).
Zde: https://www.flareaudio.com/products/flares


Flare Pro jsou dost fajn, prijemny zvuk dynamickeho mikromenice, v teto kategorii asi top. Ale s Prophile 8 bych je osobne tedy urcite nesrovnaval.

A BT k nim dodavane je dost zakladni reseni.

akburt píše:zaujala mne úvaha o tom,jak půjdou ceny behem 15let dolů.No byl bych k takovému vývoji znacne skeptický.
Zatím,pokud sleduji vývoj tohoto segmentu,tak ony ty ceny,mrsky, zatím pouze stoupají.Kazdým rokem a ne nezanedbatelne.
Pokud ceny klesají,je to vzdy ve zbozí,kde je výroba masová.To se ale trhu s vysoce kvaitním audiem bohuzel zase az tak netýká.
Top modely vsak vytrvale rok od roku rostou s kazdým novým modelem.Zrovna tak se můzeme podívat na Dac,Amp vse kolem,viz.kabely jako príslusenství.


Jak pises, ruzne casti trhu se hybou dost odlisne.

Levne in-eary, tedy rekneme pod 100$, se zlepsuji rok po roce, protoze to tlaci cinsti vyrobci. Za 20$ si tak muzes koupit uchazejici KZ, za 50-100$ jednu z mnoha malych znacek, ktere stejne vznikaji vsechny ve 2-3 tovarnach.

Stredni trida, takove 200-500, mnohem mensi tlak novych vyrobcu, ale nektere excelentni kousky, treba Brainwavz B400 nebo Massdrop+, taky posouvaji kvalitu zvuku v tehle kategorii.

Vys uz je to problem. Ty nejlepsi znacky se predhaneji ve zvysovani cen, ale uprimne, skok ve kvalite mezi 1500-3000 USD je dost miniaturni, pokud nejaky. Nekdy jsou nove modely dokonce brutalnim krokem zpet, jak ukazali UE.

V segmentu 500-1000$ jsou Campfire Andromeda, ty tomu trhu dominuji tak brutalne, ze nema moc smysl hledat neco jineho. A i kdyz se v posledni dobe objevilo par novych kousku v tehle cenach, vetsinou jsou zklamanim.

Velke znacky se musi samozrejme ignorovat. Protoze takove Shure a Westone ma ceny stejne uz pres 10 let a zvukove na to jednoduse nemaji.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zino333 25. 7. 2018 12:16

Kupovať špunty je u mňa vždy lotéria. Fakt neviem kde by som si skúsil. :( Chcel by som niečo poriadne na cesty, ale príde mi to ako lotéria.
Hifiman EF600 + Schiit Lyr 3 > Meze 109 Pro + Hifiman HE6se V2
zino333
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod razerfan 29. 7. 2018 19:42

Docela by mně zajímalo, co si František nebo jiní borci, kteří by tato sluchátka slyšeli, myslí o iBasso IT04. A kam by pasovaly v jejich pomyslném top žebříčku. :)
razerfan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků