Osobní žebříček sluchátek

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mudrnudl 22. 4. 2018 22:41

Zaujimalo by ma, aky je sucasny Binov rebricek IEMov. Rad by som vedel aj kam y sa zaradili nove dva modely etymotic ER4
mudrnudl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 23. 4. 2018 01:40

mudrnudl píše:Zaujimalo by ma, aky je sucasny Binov rebricek IEMov. Rad by som vedel aj kam y sa zaradili nove dva modely etymotic ER4


Oriolus Melianus
Project K Soundwriter
EE Phantom
64 Audio U18
QDC 8CS
QDC 8CH
Jomo Flamenco
Jomo Samba
Unique Melody Mason V3
Unique Melody Mentor V3
Noble Katana
Vision Ears VE8
Hidition NT8
Kumitate KL-REF
EE Legend X
Shure KSE1500
InEar Prophile 8
EE Zeus(no ADEL)
Noble K10
AAW W500
Campfire Andromeda
UE 18+
UERM
64Audio N8t
FitEar TG334
Lime Ears Aether
Oriolus Reborn
Hyla CE-5

Dal uz me to nebavi psat. A pozor, daval jsem to dohromady tak nejak nahodne, ne ze tohle bude nekdo brat nejak vazne.

Ale k ER4, SR jsem si sam koupil z bazaru. A i kdyz ve sve tride hraji dost dobre, po mesici jsem je kvuli nulovemu pohodli prodal. Model XR osobne nemusim, oprot SR dost ustupku.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mudrnudl 23. 4. 2018 06:51

Dakujem. Teraz ma mrzi, ze som sa nevyjadril troska presnejsie :D. Mal som na mysli sluchadla, ktore su v kategorii "smrtelnik na ne nasetri"... tie ER4-SR su podla mna pri cenovke 400 eur stropom. V poslednej dobe sa nejako vraciam k phonakom pfe112 so sedymi filtrami a penou a tie sluchadla uz toho maju vela za sebou a ja viem, ze bude treba kupit upgrade. Preto som siel do tejto temy :).
mudrnudl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lithrai 23. 4. 2018 07:51

Zaujímavé je, že napr. na Head-Fi, o tých Oriolus Mellianus nie je ani zmienka (myslím). Ale raz som ich tam videl v bazári.
lithrai
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 23. 4. 2018 08:22

lithrai píše:Zaujímavé je, že napr. na Head-Fi, o tých Oriolus Mellianus nie je ani zmienka (myslím). Ale raz som ich tam videl v bazári.


Mensi znacka, nic moc dostupna. Obecne, produkty pro cinsky a japonsky trh jsou na head-fi pokryvane minimalne, protoze oba tyto narody maji vlastni fora a na Head-fi moc nechodi.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Wolverine 24. 4. 2018 00:38

Marpa11 píše:Necekal bych, ze AKG K712 PRO za cca 6 tisic posunes pred Grado, ale chapu, ze ve spravnem retezci hraji asi dobre.

Totiž K712 stojí necelou šestku teď, když už se vyrábí na Slovensku, ale když se vyráběly v Rakousku, stály jedenáct. Což je pro ně adekvátní cena, protože je blíž konkurenci. Mně připadá, že to zlevnění je víc ke škodě, než k užitku. Ony se takhle tváří jako vynikající koupě, což do určité míry jsou, ale člověk k nim musí mít adekvátní sestavu. Takové HD 600 si svou cenu drží dlouho stabilní a nikoho většinou nenapadne je zapojovat na neadekvátní železo...
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
Marantz PM7000N ► Bowers & Wilkins 684
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pseudomagick 22. 5. 2018 10:24

Bína píše:
mudrnudl píše:Zaujimalo by ma, aky je sucasny Binov rebricek IEMov. Rad by som vedel aj kam y sa zaradili nove dva modely etymotic ER4


Oriolus Melianus
Project K Soundwriter
EE Phantom
64 Audio U18
QDC 8CS
QDC 8CH
Jomo Flamenco
Jomo Samba
Unique Melody Mason V3
Unique Melody Mentor V3
Noble Katana
Vision Ears VE8
Hidition NT8
Kumitate KL-REF
EE Legend X
Shure KSE1500
InEar Prophile 8
EE Zeus(no ADEL)
Noble K10
AAW W500
Campfire Andromeda
UE 18+
UERM
64Audio N8t
FitEar TG334
Lime Ears Aether
Oriolus Reborn
Hyla CE-5

Dal uz me to nebavi psat. A pozor, daval jsem to dohromady tak nejak nahodne, ne ze tohle bude nekdo brat nejak vazne.

Ale k ER4, SR jsem si sam koupil z bazaru. A i kdyz ve sve tride hraji dost dobre, po mesici jsem je kvuli nulovemu pohodli prodal. Model XR osobne nemusim, oprot SR dost ustupku.


InEar Prophile 8 až na 17 místě? :shock:
A na jakém místě by byly Earsonics S-EM9? :roll:
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inkvizition 22. 5. 2018 11:30

Tak nějak jsem naivně doufal, že tam bude něco do 10k Kč :-D Tak nic no
inkvizition
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lithrai 22. 5. 2018 14:27

pseudomagick píše:InEar Prophile 8 až na 17 místě? :shock:
A na jakém místě by byly Earsonics S-EM9? :roll:

Myslím, že Franta to nepísal podľa poradia, aj keď tých prvých cca desať bude asi TOP.

Mňa len tie Oriolus Mellianus trápia :-)
DAP: iBasso DX240+Amp8MKII, Dethonray DTR1 Prelude, Audio-Opus Opus#1
IEM: Hidition New Tears 6, ThieAudio Monarch MKII, Alclair RSM Quad
Desktop: RME ADI-2 DAC FS, HP: Mr.Speakers Aeon Flow Closed, F-CANS AURA
lithrai
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pseudomagick 22. 5. 2018 15:04

Mně by ten seznam zajímal spíše jako "iem chart". :-)
Něco podobného jako "flinkenick's 17 Flagship IEM" :D
Viz tabulka níže na stánce.

Zde: https://www.head-fi.org/threads/flinken ... on.826876/

Oriolus Melianus se dají koupit za "pár korun(tedy dolarů)" zde: https://penonaudio.com/iems/oriolus-mel ... order=DESC
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 22. 5. 2018 15:31

...sem teda myslel,ze budou trochu drazsí,takhle do nich nejdu.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 23. 5. 2018 02:32

pseudomagick píše:InEar Prophile 8 až na 17 místě? :shock:
A na jakém místě by byly Earsonics S-EM9? :roll:


Prophile maji moc povedene ladeni, v Evrope jsou vyhodnou koupi, ale na tu uplne nejvyssi ligu nemaji.

EM9 by se potulovaly nekde na konci
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pseudomagick 23. 5. 2018 07:39

Hmm,tak děkuji. :D
Je mi jasné,že ani s 35k se do nejyššího hi-endu prostě nedostanu. :-\
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 23. 5. 2018 11:37

Osobne jsem se smíril s tím,ze opravdový Hi-end si neporídím.Ale díky tomu si uzívám zvuku tech levnejsích a zklamaný z nich nejsem.
Preci jenom je důlezitejsí co poslouchám,nez na cem poslouchám.Samozrejme mysleno s mírnou nadsázkou.Ale potesení z poslechu me nekazí to,ze poslouchám na nizsím levelu.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pseudomagick 23. 5. 2018 14:17

"Osobne jsem se smíril s tím,ze opravdový Hi-end si neporídím.Ale díky tomu si uzívám zvuku tech levnejsích a zklamaný z nich nejsem.
Preci jenom je důlezitejsí co poslouchám,nez na cem poslouchám.Samozrejme mysleno s mírnou nadsázkou.Ale potesení z poslechu me nekazí to,ze poslouchám na nizsím levelu."

Nezoufej,páč na tom nejsi zas tak špatně. :-)
Denně vídám v MHD lidi se sluchátkama za pár stovek...a očividně kvalitu zvuku neřeší. :-)
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků