Kde vyzkoušet sluchátka?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mayaman 6. 2. 2014 10:43

Jop ochota v pražském audigu je super, sice tam nemají poslechovku ale z venku se nic neozývá bylo tam ticho, ale nechytil jsem tam žádné hlučné zákazníky, ono je to i o těch lidech, když vidím že někdo poslouchá tak mu tam nebudu dělat brajgl.
mayaman
Junior

Odeslat příspěvekod Fidko 15. 2. 2014 06:15

Ahojte, existuje moznost vyskusat niekde v BA ATH 500/700x ?
Fidko
Junior

Odeslat příspěvekod vincik10 8. 3. 2014 08:51

Konečně jsem se dostal do Brněnské Audigo. Výběr sluchátek není kdovíjaký. Zvlášť mi chyběly dražší přenosná sluchátka. Fajn by byly nějaké dražší přenosky od Beyerdynamic a Sony. Dominuje především Audio technica, což mě docela překvapilo. Pár poznatků. ath es700 hrají líp jak Sen Momentum a mě osobně se Momenta kdovíjak nelíbí ani vzhledem. Sen hd25 hrjí suše a neutrálně a na uších vypadají blbě. Nic pro mě. Sen HD600 hrály zapojené do FIia x3 suprově. Na optimální hlasitost stačil low gain a nějaké 40 volume. Jsou to ale velký a ošklivý obludy nepoužitelný na ven. AKG 701 společně s Fiio x3 = hrůza. Tyhle sluchátka asi potřebují pořádný zdroj. Ath ES10... velmi podobný zvuk jako ES700. ES700 jsou oproti nim víc neutrální. Asi jako Momenta. ES10 pak mají důraz na basech a hodně vytažené výšky, díky čemuž znějí živěji, čistěji ale někdy je to zas na škodu a výšky tahají za uši. To jsem tak nějak očekával. Já osobně bych se lehce přikláněl k es10 co se zvuku týče. Co jsem nečekal, bylo pohodlí u es10. Nevím jak nově vybalená sluchátka ale ty co tam měly vystaveny, byly moc pohodlné a přitom zároveň pevně seděly na hlavě. Kdyby se mi podařilo zbavit es700 (nemá někdo zájem?), tak bych je asi za es10 vyměnil. Za 10 tisíc už sluchátka sice hrají už někde jinde (Sen hd600 hrají o třidu výš a stojí o tři míň) ale zase si je nemůžete vzít ven.
vincik10
Junior

Odeslat příspěvekod 12vojak 22. 3. 2014 19:55

Ahoj lidi, Musím jsi v audigo přinést svuj přehrávač? Abych jsi mohl vyzkoušet sluchátka?
12vojak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bogino 22. 3. 2014 22:23

Nemusis, ale ked ich vyskusas na niecom inom, nebudes vediet, ako hraju s tvojim prehravacom.
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snejdy 24. 3. 2014 11:03

Možnost poslechnout si libovolná sluchátka ze sortimentu ( VČETNĚ ŠPUNTŮ! ) mají v http://www.cinema-shop.cz/ pobočku mají blízko náměstí republiky.
DOMA: PC -> optika -> AUNE X1s Pro (7.gen), Sennheiser HD 660s,
NAD C 326 BEE + Klipsch RB-81 II + Klipsch SW-112
NA CESTY: HiBy R2 (512GB), FiiO FH7, DALI Katch G2, Sennheiser Momentum TWS 3
snejdy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod julieeen 23. 4. 2014 14:22

ja som dnes bol v prazskom Audigu a taky musim povedat ze fakt super..
velky vyber sluchatok na poslech,mily a ochotny predavac...
nakonec som si aj vybral..
urcite nevahajte a bezte to tam skusit ked si neviete vybrat
julieeen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chodec80 21. 8. 2014 19:28

Já byl dnes v brněnským Audigu. Šaliny mě nerušily (neslyšel jsem je), obsluha byla milá a schopná poradit (je tam nějaký nový prodavač). Co jsem chtěl vyzkoušet jsem vyzkoušel a nakonec i koupil :-).
chodec80
Junior

Odeslat příspěvekod SvoP 11. 9. 2014 09:55

Na základě předchozích příspěvků jsem také navštívil Audigo Praha. Je to tam opravdu výborné, hlavně to, že všechna sluchátka jsou předváděcí a připravená k poslechu, nic se nevybaluje a člověk nemusí pořád otravovat prodavače. Já jsem to zkoušel nejdřív ze svého Sansa-Clip+ a konečný výběr ze svého CD na jejich přehrávači, koupil jsem tam nakonec Beyerdynamic DT 990. Možnost vyzkoušení je také v Muziker Praha Anděl, prodavači to ochotně vybalí, koupil jsem tam Superlux HD-330. Také jsem volal do cinema-shopu.cz, potvrdili mě, že vše je možné vyzkoušet, ale tam jsem se pro nedostatek času nedostal. Prý se ale přestěhovali, jsou někde u Botanické zahrady.
Své zkušenosti podrobně popisuji na http://premsvo.wordpress.com/.
SvoP
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tnx 22. 9. 2014 14:45

Minulý týden jsem navštívil Audigo v Praze. Naprostá spokojenost.
tnx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod madvorak 22. 10. 2014 12:11

Včera jsem navštívil Audigo v Praze a jsem velmi spokojený.
Akorát neměli připravené k použití CD přehrávač, headamp, ani DAC, takže jsem si musel explicitně vyžádat zapojení nečeho, abych nemusel sluchátka zkoušet na sluchátkovém výstupu doneseného notebooku. Obsluha byla ovšem velice ochotná.
madvorak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bogino 22. 10. 2014 17:39

Fajn. Na com si nakoniec pocuval, co ti zapojili?
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod madvorak 23. 10. 2014 13:42

Zapojili mi CD přehrávač Denon se sluchátkovým zesilovačem Burson, obojí prý dost vysoké třídy.
madvorak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bogino 23. 10. 2014 13:59

Burson asi HA-160, velmi slusne.
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MiKi_93 31. 10. 2014 21:11

Zdravím, dají se někde v okolí Zlína nebo Vsetína vyzkoušet sluchátka? Díky.
MiKi_93
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků