Kde vyzkoušet sluchátka?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod bacil2 13. 4. 2013 21:58

chistos píše:...nejaký shop so slúchadlami, kde sa dá vypočuť aj teda tá vyššia trieda do tých +/- 200 eur.
Vlastne nabúdúci týždeň idem do Prahy...

a tu si už bol v BA?
http://www.platanaudio.sk/kontakt/
v predajni na Heydukovej majú všeličo možné od K450 až po Audeze...nemusíš ani chodiť do Prahy :D
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chistos 14. 4. 2013 10:05

Do Prahy pôjdem tak či tak :D, ale zájdem aj tam do BA, nech sa už konečne rozhodnem :-D.
Slúchadlá: AKG K450 ---> AKG K551
chistos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kaapoo 14. 4. 2013 10:29

moja skusenost s platanom asi z pred dvoch rokov nebola najstastnejsia. pan nebol velmi ochotny a ked som povedal, ze by som chcel skusit viac sluchatok, povedal, ze zadarmo je len 10 minut a jedny sluchatka a potom ze sa plati za posluch? :shock:

bol som dost prekvapeny, uz sme to tu pisali niekde skor vo vlakne.
Na doma: Amarok DAC (~ ZERO DAC) => Denon D-M38DAB => Wharfedale 10.1

Sluchatka: Sennheiser HD 600 (DIY cable) | Audio-Technica ATH AD500 | Grado SR60e | AKG K272 HD | Superlux HD681 EVO

Na cestach: => Fiio X1 => Vsonic VSD5
kaapoo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod chistos 14. 4. 2013 10:33

Dúfam, že tak nedopadnem aj ja, potom pán môže zabudnúť, že mu tam aj tie slúchadlá kúpim.
Slúchadlá: AKG K450 ---> AKG K551
chistos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod digismo 23. 4. 2013 09:06

Byl jsem v audigo.cz a mohu doporučit, asi nejlepší co jsem v Praze viděl. Ochotná obsluha a můžete poslechnout od fashion sluchátek až po opravdové skvosty jako HD800.
digismo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kofola01 26. 5. 2013 23:31

a můžu si tam přinést vlastní sluchátka?
kofola01
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 22. 8. 2013 20:07

Nevite kde v praze maji na vyzkouseni RS220 (nejlip nekde dobre dustupny cervenym metrem).
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cagin 30. 10. 2013 14:53

Tak jsem byl na jedné akci měli tam hd800 a ie 800 ..No rozpaky hd800 velmi ploché pouze výšky a středy předpokládám ,že nebyla správná sestava nějaký starý přehrávač se zesikem. Ie 800 pak asi z iPodu jestli to byl imod si nejsem jistý vim ,že byl propojen s fiiem e 11.To už bylo zajímavější je tam jedna věc ,která mi vadila při správném usazení hodně hluboko basy začaly zakrývat jiná pasma .No tak jsem si je nasadil ne až tak hluboko a.. následoval velmi živý hutný plný dynamický zvuk. Nějaký jazz byl perfektní dobře nebylo to světlé jako re0 ne tak řízne ,ale ve svoji hře by s rockity vytřely podlahu. Dalo by se o nich uvažovat ,ale nevím jestli bych si chtěl pokaždé hrát s usazením.
cagin
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod volger 4. 11. 2013 18:23

V Blave okrem Techhousu a hifisludiel, čo je vlastne tá istá firma - nedajú sa niekde inde otestovať slúchadlá? Díky!
volger
Junior

Odeslat příspěvekod bogino 4. 11. 2013 19:12

Skus zajtra zatelefonovat do Ketosu a dohodnut sa. Ked som tam naposledy bol, boli velmi ochotni.
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rebkos 3. 2. 2014 13:07

Lze si v Audigo.cz v Praze zkusit sluchátka na vlastním přehrávači? AKG Q701, DT990/880, HD650 atd..
iMod 5G + FiiO E12 + CustomArt Ei.3 + Linum BaX / Rock It Sounds R-50 (Shure Black Olives) / Shure SE215 / Beyerdynamic DT770 80 ohm
Rebkos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mayaman 3. 2. 2014 13:35

Ano můžeš si přinést vlastní, nevím jak je to s většími domácími kousky ale "mp3" přehrávač určo.
mayaman
Junior

Odeslat příspěvekod sutrik 6. 2. 2014 07:02

Před vánoci jsem kupoval DT880 32 ohm v Audigo v Brně a byl jsem trochu v rozpacích... přinesl jsem svůj discman a mobil a zkoušel tak 2-3 hodky a ten obchod je naprosto nevhodný na zkoušení sluchátek protože hned vedle jezdí tramvaje, a to dost často... Navíc tam v jednom kuse někdo povídá směje se apod a uzavřený kutloch v obchodě nemají... Takže zkoušet otevřený sluchátka bylo celkem o ničem. A nakonec mě docela zarazilo, že jsem chtěl zkusit sluchátka 250 ohm který měli zabalený v krabici a byl to problém protože to přece nebudou rozbalovat.... sluchátka jsem tam sice koupil protože 32 ohm mě uspokojily a navíc nemám čas jezdit po krámech ale příště si vyzkoušení a následný nákup u nich více rozmyslím...
sutrik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bogino 6. 2. 2014 07:18

Na hlavnej stranke maju napisane
Audigo.cz - eshop, poslechovka, prodejna
a neumoznia vyskusat sluchadla, pretoze su zabalene?
Myslim, ze na vyskusanie pred kupou mas zakonny narok.
Trapne ...
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petulda 6. 2. 2014 07:30

Je to asi o konkrétním člověku. V pražským Audigu bez mrknutí oka prodavač rozbalil DT880 600 Ohm. Dokonce to sám nabídnul...
Noble Audio Sunrise
Denon DCD-2020
Parasound Halo Integrated
Focal Electra 926
JBL LS 120P
Petulda
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků