Padělky sluchátek

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod wonis 17. 12. 2008 01:52

Zdravím všechny,koupil jsem si tyto sluchátka a jsem dost na prášky ze všech těch diskuzí ohledně originalů nebo FAKE sluchátek.Sluchátka jsem koupil za dobrou cenu,pokud se jedná o originály nebo za směšně předraženou pokud je to FAKE,vlastní někdo z vás CX 500?Podle reprodukce nemám možnost porovnat,nikdy jsem kvalutní sluchátka neměl kromě Koss,ale to byly klasické polouzavřené a vůči nim nemohu porovnat,navíc nejsem odborník,jen mám rád muziku a poslechnu si jak jen to jde,ale nemám zkušenosti nikterak posuzovat.Přečetl jsem článek,kde sluchátka porovnávají FAKE or ORIGINAL,jenže se jednalo o CX300,takže nebylo možné porovnat na 100%,ale zaměřil jsem se na detail,sluchátka jsem opatrně rozebral a vše zatím napovídá,že by se moihlo jednat o originály,problém je,že nevlastním digi.foťák (ani originály CX500 z nějakého autorizovaného shopu). tak jsem nemohl vše zjištěné nafotit a uložit, např, na www.ulozto.cz tak nevím.Našel by se někdo,kdo se nebojí udělat porovnání a výsledek nafotil ?Sluchátka jdou bez problémů složit nepoznaně zpět dohromady.Měřil jsem i délku kabelu atd.,jak bylo v recenzi,ale jak jsem zmiňoval,jednalo se o CX300.CX500 které jsem koupil,byly pečlivě zabalené,s komplet příslušenstvím,vše vypaddá oparvdu kvalitně a věrohodně,až se mi nechce věřit,že by šlo o padělky.Jenže cena 400Kč a nápis MADE in CHINA,mě dost znervózňuje.Nerad bych,aby mě někdo odbyl s tím,že jakmile je to Made in CHINA,musí se jednat o padělek,nebo kvůli té ceně(abych si mohl být 100% jistý,na to zase nemám příjem-koupit si sluchátka za 1900kč),opravdu bych chtěl zjistit jak to doopravdy je.Magnety atd. vypadají na originály.Snad se tu najde nějaký odvážlivec,který pomůžu tento uzel pochybností rozplést a ulehčit všem,kdo koupili stejně pochybně jako já.Naopak by mohlo také vše dobře dopadnout ve prospěch výhodné koupě a prodejci by tak nemuseli čelit třeba i falešným obviněním.Díky
wonis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bubaak 17. 12. 2008 08:14

pokud jsou nová, tak za 400,- to originál nebude :-) jinak CX500 jsou převlečená CX300
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 17. 12. 2008 11:54

jj staci se podivat kde zacinaji ceny v inet obchodech blazen to da polovic ale za 400,- to bude podezrele...
kultus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wonis 17. 12. 2008 13:04

Díky za reakce,ale to je přesně to co nehledám,reakce na cenu atd.
Potřebuji někoho kdo by udělal porovnání se svými originály,nafotil nebo alespoň popsal.Já ssvé CX500 pěčlivě rozebral a musím říct,že vše je na sluchátkách na první pohled kvalitně provedeno,navíc se uvnitř skýtají červené neodym magnetky,stejné jako jsou popisovány u originál CX300
http://malwarecrawler.com/?p=20originál
Díky všem
wonis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 17. 12. 2008 16:34

Pokud ti vyhovují, tak to neřeš ne...?
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Figut 17. 12. 2008 18:14

asi mu nestačí....další nákup už se blíží.....?
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ThomasKo 17. 12. 2008 21:21

Neviem či ti to pomôže, tu je ako spoznať Fake CX500 podla obalu (ak si ho ešte nevyhodil):
http://www.justbright.com/CX500/index0.html
Tu je ešte niečo k tomu:
http://www.head-fi.org/forums/f103/how- ... ke-342897/
Doma: BantamDAC - Dispre II V3 - DT880 250ohm 2005 edition
Vonku: Sansa Clip - Mini 3 -recabled Sennheiser IE8 s custom nástavcami
ThomasKo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Figut 18. 12. 2008 14:55

To je teda něco :shock:
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pHp 19. 12. 2008 11:39

to ThomasKo: správněji: jak poznat jeden z padělků.
pHp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ThomasKo 19. 12. 2008 12:03

Ja len ľutujem že som sa sem nekukol predtým ako som si kúpil dávnejšie PX200 cez aukro, vtedy ma to vôbec nenapadlo že niekto niečo také robí. Predtým som si kúpil CX300 tiež cez aukro a tie sú našťastie originál. Ale zaujímalo by ma ako hrajú originál PX200 lebo tie faky hrajú pomerne OK, basov majú asi viac ako originál, ale čistý zvuk to teda nie je :D.
Doma: BantamDAC - Dispre II V3 - DT880 250ohm 2005 edition
Vonku: Sansa Clip - Mini 3 -recabled Sennheiser IE8 s custom nástavcami
ThomasKo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 19. 12. 2008 18:00

IMHO ani originální Sennheiser PX200 zvukově zrovna nevynikají.
oneill_sx1
Recenzent fóra
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The.Switch 21. 1. 2009 12:29

Edit. : Puvodne tu byl prispevek o porta pro,ale to sem jeste nevedel,ze se za ten cas co sem je naposled videl zlevnili snad o pulku :shock: .
Jinak musim rict,ze me to poemrne dost dostalo,ze se tu na uakru prodavaji fake sluchadla. Vim,ze se v Cine fakeuje secko mozny,ale tak nejak me nenapadlo cekat to tady. Sem rad,ze sem tenhle topic nasel. Myslim,ze vzhledem k poctu kusu ktere se prodavaji, musi byt napalenych lidi fakt hrozne moc
Naposledy upravil The.Switch dne 21. 1. 2009 12:44, celkově upraveno 1
LG G2 + RHA MA750i + AKG Y50BT
The.Switch
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 21. 1. 2009 12:42

Pravděpodovně to nebudou padělky, ale budou bez aktivačního kódu...
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The.Switch 21. 1. 2009 12:49

No nebudou..na czc je maji dokonce levnejsi. Tak sem se dival o co de stim aktivacnim kodem. Mam dvoje stejna sluchadla od Koss KSC55 ..k nim se vaze vtipny pribeh jak sem v Datartu misto jednech omylem dostal dvoje :-). Kazdopadne zadny aktivacni kod sem knimnemel(krom uctenky ani nic jineho)..to teda znamena,ze i presto,ze driv nebyl, budu platit za opravu(u jednech uz odesel kabel) podstatne vyssi sumu?
LG G2 + RHA MA750i + AKG Y50BT
The.Switch
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 21. 1. 2009 16:33

S kodom 50,-, bez kodu 300,-.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků