Tansio Mirai TSMR 4

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod amarok 26. 5. 2019 21:57

Čím dál víc si nejsem jistý, jestli je to fejk, nebo ne :-D Tedy ty TSMR 4 Pro
amarok
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 26. 5. 2019 22:00

Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod amarok 28. 5. 2019 07:15

Aha, tak to jsme se s mrazíkovo jenom nepochopili … raději zase k tématu.
Model TSMR-4 Pro přišel v těle a designu 3 Pro, ke kterému mi už moc nekoresponduje cena. Určitě budou hrát skvěle, protože TM vymazlit zvuk umí, ale kdybych se měl rozhodnout, asi bych vzal zase klasické 4-ky.
amarok
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 28. 5. 2019 11:15

Je úplně normální, že tvar, velikost či dizajn mušlí sdílí víc modelů. Dělali to Noble Audio, Empire Ears a i řada jiných. Ani zde bych bubáky nehledal.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 28. 5. 2019 11:30

amarok píše:...kdybych se měl rozhodnout, asi bych vzal zase klasické 4-ky.

Nebude to hlavne tym, ze ich uz proste mas ? Vediet, ako sa clovek rozhodne medzi niecim, co clovek ma a niecim, co sa este len zacalo predavat, je trochu od veci :hm
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod amarok 29. 5. 2019 08:52

To _daRK: To myslím, že ne :-))
Ale proč od věci? Spousta lidí se rozhoduje podle těla a designu. Máme tu dvě trubky vs tři trubky a trojkový design vs čtyřkový. Nechci nikoho od čtyřek Pro odradit, jen mě to zarazilo a při rozhodování by to byl argument.
amarok
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod amarok 29. 5. 2019 18:30

Mám tu zkušenost s dvou a tří "trubkovým" tělem od TM. Vím i jaký to dělá obecně velký rozdíl ve zvuku. ... Dokonce mám stejné barvy, tak vidím, co se mně víc líbí. Opravdu se snažím dobře poradit, i když vím, že je to jen můj osobní názor.
Ale chápu, že to může vyznít zvláštně. Občas se taky nepovede volba slov, která můžou vyznít jinak, než bylo zamýšleno... ;-)
amarok
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod rendyG 10. 6. 2019 06:48

Kdyby měl někdo zájem o TSMR5 model za dobrou cenu.. :)
https://www.head-fi.org/threads/fs-tans ... rs.908535/

Když už Animagus nasdílel FR grafy, hodím je sem, kdyby někoho zajímaly.

3ProBASS_Green_vs_4Pro_Yellow.png
zelená = TSMR3Pro (100 - bass mode), žlutá TSMR4Pro (020 - balanced mode)


TSMR-5.png
TSMR5


Grafy slouží jen pro srovnání, jinak nejsou reprezentativní, výrobce asi používá nějaký custom rig na měření, protože křivky jsou dost odlišné od toho co jsem zatím na netu viděl + měřil sám.
Když opomenu původní TSMR4 (U-shape?), vypadá to že se Mirai celkem drží zvoleného cíle co se tonality týče, výsledný zvukový přednes ale může být samozřejmě dost odlišný. (TSMR5 a TSMR4Pro na grafu vypadají hodně podobně)
rendyG
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků