text-align:center; margin: 3px;font-size:13px">Nejlepší akce na PlayStation 5 Slim. Konzole včetně hry Horizon Forbidden West je teď za 11 977 Kč
Nejlepší akce na PlayStation 5 Slim. Konzole včetně hry Horizon Forbidden West je teď za 11 977 Kč
Vivat Slovakia, městská akce odehrávající se v Bratislavě, vychází v předběžném přístupu
Vivat Slovakia, městská akce odehrávající se v Bratislavě, vychází v předběžném přístupu
Vigor od Bohemia Interactive se chystá na PC. Předběžný přístup na Steamu odstartuje v květnu
Vigor od Bohemia Interactive se chystá na PC. Předběžný přístup na Steamu odstartuje v květnu
Hry zadarmo, nebo se slevou: Festival stříleček a pestrobarevná adventura The Big Con zdarma
Hry zadarmo, nebo se slevou: Festival stříleček a pestrobarevná adventura The Big Con zdarma
Kingdom Come: Deliverance II vyjde už letos. Jindřich se vrátí ve dvakrát větší hře a bude mluvit česky
Kingdom Come: Deliverance II vyjde už letos. Jindřich se vrátí ve dvakrát větší hře a bude mluvit česky
', 'reklama19_webu_cz2' => '
Cybertruck jsem zaplatil přes Apple Pay a převzal přes appku, říká Tom Krcha (Podcast Živě Speciál)
Cybertruck jsem zaplatil přes Apple Pay a převzal přes appku, říká Tom Krcha (Podcast Živě Speciál)
DJI už drony a kamerky nestačí. Firma začala prodávat 500Wh a 1024Wh powerbanky
DJI už drony a kamerky nestačí. Firma začala prodávat 500Wh a 1024Wh powerbanky
Bitcoin dnes v noci čeká halving, odměna pro těžaře se zmenší na polovinu. Co to udělá s trhem?
Bitcoin dnes v noci čeká halving, odměna pro těžaře se zmenší na polovinu. Co to udělá s trhem?
Programy mizí, geekovství umírá. Nedostatky Windows nemusí tolik suplovat třetí strany
Programy mizí, geekovství umírá. Nedostatky Windows nemusí tolik suplovat třetí strany
Gmail nevěří schránkám @outlook.cz. E-maily z této domény po cestě sestřelí
Gmail nevěří schránkám @outlook.cz. E-maily z této domény po cestě sestřelí
', 'reklama19_webu_cz8' => '
Novela zákoníku práce: Chystané změny přehledně. Co bude jinak?
Novela zákoníku práce: Chystané změny přehledně. Co bude jinak?
Mzdy v Polsku strmě rostou. Česko ve srovnání ztrácí
Mzdy v Polsku strmě rostou. Česko ve srovnání ztrácí
Práce na dva zkrácené úvazky: Jak na výpočet čisté mzdy, odvody a daně?
Práce na dva zkrácené úvazky: Jak na výpočet čisté mzdy, odvody a daně?
Jak virtuální sídla redefinují pojem „pracoviště“
Jak virtuální sídla redefinují pojem „pracoviště“
Důchodová reforma počítá s nižším zdaněním pracujících důchodců
Důchodová reforma počítá s nižším zdaněním pracujících důchodců
', 'reklama19_webu_cz4' => false, 'reklama19_webu_cz7' => false, 'reklama19_webu_cz3' => '
Mladí mají chytrých věcí plné zuby. Přecházejí na obyčejné mobily, oblíbené jsou tyto
Mladí mají chytrých věcí plné zuby. Přecházejí na obyčejné mobily, oblíbené jsou tyto
Výlet, na který jen tak nezapomene. Američanovi při cestě do Evropy vyčíslili roaming za 143 tisíc dolarů
Výlet, na který jen tak nezapomene. Američanovi při cestě do Evropy vyčíslili roaming za 143 tisíc dolarů
Vodafone spustil 90 nových vysílačů. V jeho síti dodnes volají i pěkné mobilní vykopávky
Vodafone spustil 90 nových vysílačů. V jeho síti dodnes volají i pěkné mobilní vykopávky
Sto tisíc iPhonů určených k sešrotování se nakonec prodalo v Číně. Proti vůli ekologicky smýšlejícího Applu
Sto tisíc iPhonů určených k sešrotování se nakonec prodalo v Číně. Proti vůli ekologicky smýšlejícího Applu
Co nového v aplikaci WhatsApp. Díky filtrování chatů najdete rychleji důležité zprávy
Co nového v aplikaci WhatsApp. Díky filtrování chatů najdete rychleji důležité zprávy
', ); $this->var_expires = array ( 'config' => 1745094800, 'reklama19_webu_cz6' => 1713562401, 'reklama19_webu_cz2' => 1713562401, 'reklama19_webu_cz8' => 1713562402, 'reklama19_webu_cz4' => 1713562407, 'reklama19_webu_cz7' => 1713562424, 'reklama19_webu_cz3' => 1713562408, ) ?> Pôvodný model Koss Porta Pro - AVmania.cz

Pôvodný model Koss Porta Pro

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod hmmh 15. 1. 2019 21:16

Pokazili sa mi 15 rokov staré kossy. Nedávno som zakúpil v Alze nové. Vtedy som ich kúpil za 3500 korún. V alze teraz stály okolo 900 korún. Nové hrajú úplne inak, kvalita zvuku sa podstatne zhoršila, majú silné stredy, ostrý zvuk, tóny sa zlievajú a stratili priestor, boli z nich hlava. Ten legendárny vynikajúci zvuk a prednes je stratený. Kde zoženiem pôvodný model? Kúpil by som i inú značku, potrebujem otvorené a na cene ani nezáleží, lenže som podobne dobrú kvalitu nenašiel...
hmmh
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petrE1 15. 1. 2019 23:41

Ano, mám stejný poznatek. Já si koupil Grado SR 80e. Jsou totálně otevřená a pohodlná. Hrají dobře, do mého ucha lépe než jakákoli KPP, jsou ovšem větší, neskládací a mají, pro mně, nešikovný kabel. Ten se dá upravit. Zdá se mi tlustý a nemám rád vývody z každého sluchátka ve tvaru Y se spojkou pod krkem. Jiným ovšem nevadí. V úvahu (jako náhrada KPP) připadá i model SR 60e, má prý trochu víc basů a méně zřetelné středy. Neslyšel jsem je.

Mám i ULTRASONE HFI-15G, jsou KOSSům podobnější velikostí , pohodlím a pocitem na hlavě, příjemný nenápadný a kratší kabel. To mám rád. Nejdou složit. Zvukově se mi zdají mnohem lepší, než novodobá KPP, ovšem horší než Grado.

Dobrá jsou prý i Jays v-JAYS. Neměl jsem tu čest.
petrE1
Junior

Odeslat příspěvekod pugy3 16. 1. 2019 04:36

Ja som uplne naslepo kupil AKG Y30. Velky zvukovy posun oproti KPP vo vsetkom a KONECNE uz pani Ing. s AKG pochopili, ze deka (myslim v prenosnych sluchadlach) nema v ich zvuku co robit. Takze uplna spokojnost a chvala. Su lahke, otvorene a skladacie. Ak hladas niekolko hodinovy a pohodovy posluch mozem len odporucit. Len ten kabel je dost tenky, ten mi robi najvacsie obavy.

Mala recenzia tu:https://www.vzdy.sk/extra/magazin/audio-video/test-akg-y30-aj-male-sluchadla-zahraju-velky-koncert
Už ma to na tomto svete začína prestávať.
pugy3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hanysek3099 16. 1. 2019 14:23

Jako lepší alternativu k Porta Pro určitě Grada, zkusil bych otestovat zda budou zvukově vyhovovat SR60 či případně SR 80 a vyšší. Často se dají sehnat za zajímavou cenu i bazarové kousky ve skvělém stavu. Jen je nutné počítat s výrazně méně praktickým kabelem, který je sice robustní a vydrží skoro cokoli, ale také výrazně nepoddajný a silnější než běžně ...
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků