pohodlne dobre izolujuce sluchatka do prace

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod slivo2 6. 6. 2018 10:37

Ahoj,
Viete mi prosim poradit? Hladam sluchatka do prace, cize pohodlne a neunavne na dlhsie pocuvanie a musia dobre izolovat. Nesledujem vyvoj, tak ani neviem na ktore modely sa zamerat. sluchatka co mam: kpp, kz zs5, sony xba-c10, akg-k701. pocuvam takmer vsetko elektronika, rock, pop, jazz...

zdroj z mobilu/pocitaca cez aq dragonfly black / streamovana hudba z google play
rozmyslal som zatial nad nejakymi kvalitnymi a pohodlnymi uzavretymi over-ear sluchatkami (ale tu fakt nemam prehlad akg k553, k240?), pripadne ety hf-4/5. rozmyslam aj nad bluetooth sluchatkami (tam som skusal sony mdrx1000m2 anc super, ale zvuk mi prisiel taky nejasny, rozmazany), viem ze tam je senn. momentum, marshall monitor, bw px wireless, nejake b&o ale neviem co od toho cakat.
slivo2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tibormi 6. 6. 2018 20:15

Ahoj

tieto by mali spĺňať čo potrebuješ :) a cena šla pekne dole z 700eur
Mne prídu v piatok :)
https://www.amazon.de/gp/product/B01M3V ... UTF8&psc=1
Zatím :)
Shanling M6 Pro + RRA RNHP + Quad Era-1, Audio Technica WP900
tibormi
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slivo2 20. 6. 2018 15:28

Na prve "pocutie" https://goo.gl/Gjufxh mi prisli akokeby to hralo cez nejaku prekazku, ale potom ako som sa k tomu videu vracal, sa mi zacali celkom pacit. Tak som ich objednal tiez.
Dakujem za radu!
slivo2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod slivo2 26. 6. 2018 20:08

vcera nightowl dosli, prve dojmy:
+ su extremne pohodlne. ani po niekolkych hodinach nikde nic netlaci, usi sa nepotia
+ openspace uplne odizoluju aj bez vysokej hlasitosti
+ hraju vyborne
- miestami som mal pocit akoby stredy boli nejake vzdialene a takisto vysok bolo par krat az az
- dostal som prezyvku otik

som nadseny, ucel viac ako splnili. tibormi este raz dik!
slivo2
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků