Sraz přenosného audia Praha - přesun na 27.5.

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Bína 22. 5. 2017 15:33

Ne, platí tahle sobota.

Na Labuť byla velmi příznivá reakce od více členů fóra, tak to tam necháme. A jestli se tak bojíš, dáme sraz v 12:45 na Kačerově a já tam kohokoliv dovedu :)
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 22. 5. 2017 15:35

Kolkovna nebo Labut,je mi to uplne jedno.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šeďour 22. 5. 2017 21:46

Aha, tak příznivý reakce jo ?...
akburt píše:Kolkovna nebo Labut,je mi to uplne jedno.
:-P

Já se nějaký blbý Labutě nebojím, jen sem si minule na Kolkovnu zvyknul a prostě nemám rád změny !

Se kvůli blbý Labuti budu muset kodrcat autobusem a třikrát přestupovat 8-S
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod akburt 22. 5. 2017 21:48

Já jsem ale neríkal,ze je Labut spatná volba,jen ze mi to je jedno.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 23. 5. 2017 11:22

Stůl rezervovaný U Labutě, sobota 13:00, na jméno Pospíšil.

Pro Šeďoura( a kohokoliv dalšího zmateného), sraz v 12:40 na Kačerově, osobně Vás tam dovedu :)


Jinak nevím, jestli ještě budu mít ProPhile 8, ale zase přinesu nový Shanling M2s a Sonwy WM1A.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šeďour 23. 5. 2017 12:53

No skvělý...teď abych hledal optimální autobusový spojení, abych byl přesně ve dvanáct čtyrycet na Kačerově.
A jestli nabere ten zatracenej autobus před kruhákem v Uhříněvsi zpoždění, tak přijdu na ten sraz pozdě a do tý blbý hospody sám netrefím.Ach jo...mizernej svět :-l



:mrgreen:
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Hynex 23. 5. 2017 16:04

Franto, prosimtě ... braň ty němce do soboty vlastním tělem Obrázek ... uhradím Ti za to 12% z útraty :-)
Hynex
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod šeďour 24. 5. 2017 10:33

Ještě jednou připomínám, že s sebou beru notebook, dac a sluchátkovej zesilovač (s velkym jackem).Daleko pohodlnějc se na tom testujou sluchátka.Takže kdo chcete, vezměte si svojí muziku na flešce/tvrdým disku.

Kromě toho, co mám v podpisu, přinesu jednu vintage legendu.Půjčil jsem si od kamaráda jeho starý a hodně opotřebovaný sluchátka SONY MDR 22.
Koupil je zhruba v roce 1991 (!) na Václavským náměstí a stáli tenkrát tisíc korun :shock:
d309c7c2aac7ada4240db01572d4c6c0--mmf250x250.jpg
d309c7c2aac7ada4240db01572d4c6c0--mmf250x250.jpg (6.88 ) Zobrazeno 2117 krát




Byl bych moc zvědavej na váš názor, jakej je z dnešního pohledu jejich zvuk.Ten můj kamarád si o nich dodnes myslí, že jsou vyjimečně dobrý.
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 26. 5. 2017 08:40

Dobrá zpráva, Prophile8 mi tu ještě zůstávají(aneb, nezvládl jsem je poslat do Německa rozumnou cestou).

Beru sebou Samba, Prophile, Hum. Pokud má někdo zájem o něco dalšího, napište mi prosím SZ.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod saba32 26. 5. 2017 11:56

Poprosil by jsem Bínu, resp. kohokoliv dalšího, kdo bude mít na srazu možnost vyzkoušet Shanling M2s, o prvotní dojmy z tohoto přehrávače. Dík
saba32
Junior

Odeslat příspěvekod Hynex 26. 5. 2017 16:16

Bína píše:aneb, nezvládl jsem je poslat do Německa rozumnou cestou

Wundabár Herr Bína :tleskani
Hynex
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martinmacak 27. 5. 2017 22:12

Tak pánové... Díky za přátelský a pohodový pokec, díky za rady, tipy a triky, za přínos celkově. Díky že jste mi svěřili do rukou (lépe řečeno do hlavy a na hlavu) váš vercajk. Velmi se mi líbily Jomo a Savanty - mám inspirac nad čím dumat a špekulovat. Potřebuju doladitl nástavce na mém novém přírůstku, případně to nějak promyslet a nechat to někde "ukustomit" ( jakože udělat kustomizaci :mrgreen: ) a zřejmě budou mít na nějaký čas klid na srdci (a na uchu).
Prostředí: za mě dobrý - pokud bych se měl znovu rozhodovat mezi Kolkovna a U Labutě tak Labuť by vyhrála.
Tak ahoj příště...
martinmacak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pseudomagick 27. 5. 2017 23:49

Pánové,také děkuji za příjemně strávené odpoledne.:-)
Určitě to byla to zajímavá zkušenost...nejen poslechová.
Pokud jde o dojmy z poslechu toho či onoho,raději se zdržím kritiky...(něco mě překvapilo,něco i zklamalo).
Jen pokud dostanu svolení a pokud to někoho zajímá,tak se klidně rozepíšu o tom co můj "netopýří" sluch slyšel...
V každém případě to ale bylo přínosem a zajímavým zjištěním.
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinmacak 28. 5. 2017 07:37

pseudomagick píše:...Jen pokud dostanu svolení a pokud to někoho zajímá,tak se klidně rozepíšu o tom co můj "netopýří" sluch slyšel...


Samo, že zajímá ;-) proto jsem se zúčastnil, protože víc hlav víc ví a možná že i víc uší víc slyší. Rád si poslechnu nejen různá sluchátka a zdroje, ale i názory ostatních, rád si nechám poradit. Takže piš, jen piš, svolení k tomu myslím netřeba. A jestli jo, tak "ano, jsem svolný..." ;-)
martinmacak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 28. 5. 2017 09:45

Také pridám svůj dojem z tohoto stretnutí.Absolvoval jsem setkání poprvé,ale v této komunite clovek zapadne hned.Byla tam pro nás nevídaná moznost,jak si poslechnout na jednom míste,o cemze ten svet in earů vlastne je.A samozrejme,pokud vidíte cestu,uz uz do ní chcete také naskocit a musím ríct,zádná sluchátka me poslechove nezklamala.Tak jsem se pak snazil v druhém kole radit ty,které mi sedí v uchu a mám s nimi dostatecný komfort.A myslím,ze o favority nouzi nemám....Tak se zrejme stane,az prijde ta správná chvíle,ze se opet vrátím k váznému poslechu s in ear sluchátky.Jo,kazdou novou zkusenost platíme,tady v tomto specifickém malém ceském trhu,casto slepým nákupem.A tato setkání by práve této zkusenosti mohla predejít a pomohla si udelat obrázek o tom,co je také mozné koupit.
Cus Vlada
Pridávám se k Martinovi s tím,aby své zkusenosti kazdý projevil,jak je cítí.Ona i kritika je prínosná a pak se treba dokázeme na vec podívat pod jiným úhlem.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků