Reproduktory Genius Home Theater

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ENDY ARON 4. 1. 2007 09:35

Zdravíčko všem....
kámoš prodává nové jeste zabalené reproduktory(centr, přední a zadní satelity) od této sestavy (bez SUBWOOFERU!) http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=22684

jaká je jejich cena??já totiž nemám vůbec představu.Děkuji za všechny názory...Pěknej de :D
Všechno nějak dopadne, ještě se nestalo že by něco nějak nedopadlo...
ENDY ARON
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 4. 1. 2007 09:46

Dobrý den,

možná se pletu, ale bez subwooferu se tento set neprodává, tudíž není možno ani říci cenu. Vaše cena při zájmu a koupi od kamáráda, tudíž bude záležet na Vaší domluvě.

BTW: k čemu repráčky bez subwooferu - ten vše řídí a navíc obsahuje i nutný zesilovač
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kromec 4. 1. 2007 09:57

mozna ma vlastni zesilovac.

Ja bych se podival do tech beden jake typy reprduktoru tam jsou a nesel si kolik stoji ekvivalenty vcesku k tomu bych pricet jeste nakou symbolickou cenu za drevo.
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wirtual 4. 1. 2007 11:37

Nove repro vc sub a zesaku stoji cca 2,5k.... rekl bych, ze ten sub se zesilovacem a dalkovym ovladacem je na tom to nejdrazsi. Takze dejme tomu 1k dolu z ceny... Jak pise MGX, bez toho sub se to neprodava, pak v tomhle pripade odpada i moznost reklamace, pt to neni komletni, takze repro sou bez zaruky a je to z druhe ruky... takze 1k je maximalni cena, kt bych za to dal....
Wirtual
Junior

Odeslat příspěvekod theKing 4. 1. 2007 15:50

no hlavne ty repraky bez subwooferu nebudou fungovat, leda ze bys mel jiny zesilovac.
theKing
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ENDY ARON 4. 1. 2007 18:51

já právě ten subwoofer už mám. :D :D ...já chtěl vědět Váš názor....kolik mám chtít jen za repráčky....je mi jasný že subwoofer a v něm uložený zesilovač je na tom všem nejdražší....tak skuste alespon tipnout...bajwoko :D :lol: :lol:
Všechno nějak dopadne, ještě se nestalo že by něco nějak nedopadlo...
ENDY ARON
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 4. 1. 2007 18:57

..takže bajvočko, bych za to dal kolem one tisíc cz korun :)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ENDY ARON 4. 1. 2007 19:11

díky kucí.... :) ...tak další...poslouchám :lol: :lol:
Všechno nějak dopadne, ještě se nestalo že by něco nějak nedopadlo...
ENDY ARON
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků