Ozvučení obýváku v paneláku 5.0 - domácí kino

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod tombas 17. 1. 2019 21:43

Vzal bych Marantz, ale jednoznačně tenhle bazarový, protože je nový, nevybalený a za super cenu
http://www.hifibazar.cz/detail.asp?id=4019
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod STAVA 18. 1. 2019 11:30

Včera jsem si zapojil nový DENON AVR-X2500H a je to v podstatě jiný kabátek pro ta zařízení co se tu omílají.

Co se týče přehrávání, chvíli mi trvalo, než jsem to rozchodil. Snad to někomu pomůže, při přehrávání z PC (konkrétně OSX). Jakmile jsem vše nastavil, receiver dostal zvuk v plné normě, zobrazil ji na displayi a opravdu vše zaznělo jak má:

1. nutnost nastavit Audio MIDI Setup, přepnout na HDMI a dále v Configure Speakers nastavit 5.1
2. v přehrávači (VLC player) v Audio/Audio device vybrat plný HDMI výstup
3. nastavit aktuální stav reproduktorů v receiveru

Ať vám to pěkně hraje!
STAVA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PioneerCZ 18. 1. 2019 17:47

Musel jsem se i zaregistrovat, protože když jsem četl, "nějaký hifibazar", tak si dejte facku..já jsem až z Chebu, tzn.10min od Aše do Ostravy!!!!!a mám od pana Ing.Jeřábka už několik AV receiverů, případně obchodů...a už vůbec nemluvím o záruce, která funuguje!!! mám to do Německa kam jezdím pro věci pár minut, ale i tak je pro mě hifibazar jasnou volbou v ČR, pokud se nebavíme o nových přístrojích...všem posledním kinařům zdar.o)
PioneerCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod omicron269 19. 1. 2019 10:37

Sám si dej facku protože nikde není napsáno "nějaký hifibazar". Já jsem napsal, že je to daleko. Když mám možnost koupit blíže k domovu tak koupím blíže k domovu. Je přeci vždy jednodušší dát receiver do krabice a odvézt do obchodu než to posílat přes přepravní společnost. Mimochodem to mám na hranice na které jezdíš asi o 10 minut dál.
omicron269
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků