Reproduktory k Denon PMA-520AE

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Bubak_Praha 3. 2. 2019 15:58

Bohužel nevýraznost zvuku PMA-520AE není pověra, ale vlastnost. Nicméně i to může být pro někoho předností. S vhodnými repro může takový zvuk na akustickou hudbu, písničnáře či jednodušší jazz být příjemný. Na rock, elektroniku nebo orchestrální klasiku by se to samé projevilo ryze negativně.
Bubak_Praha
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Bazi 36 3. 2. 2019 16:13

To jsem samozrejme cetl a vím,me zajima jak si vedl v tvem porovnani ten marantz.
Bazi 36
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Bubak_Praha 3. 2. 2019 16:22

To jsme tady ale hodně OT, takže stručně: pro moje uši o poznání lepší zvuk z Maranze, mnohem univerzálnější, ne tak nevýrazný, přesto jemný a klidný zvuk, který lépe zprostředkuje barvy zvuku. V absolutním měřítku trochu nakřáplé výšky, kulatější trochu hučící basy, které nejdou nijak hluboko (ale to platí vs Primare).
Bubak_Praha
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Bazi 36 3. 2. 2019 16:38

Sice ot a ani te nechci tahat na varene nudli,ja ten marantz i s cd prehravacem totiz doma vyuzivam spolu s dali. Take jsem porovnaval s denonem ale take s yamahou 301,501 a s rn 803D. Marantz nakonec vyhovoval nejvice z hlediska poslechu jak progrock,tak i jazzu. Výšky souhlas,basy souhlas. Mimo jiné mam sluchatka beyerdynamic,takze ty výšky v kombinaci marantz/dali snáším v pohodě.
Bazi 36
Trvalý BAN

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků