Mikrosoustava/Reproduktory k TV na filmy do 12k

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod tombas 18. 12. 2018 23:54

Tak gratulace. Ten PS4 propoj HDMI kabelem do TV a v TV normálně nastav výstup zvuku přes optiku do Marantzu, bude to hrát OK.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pekr77 25. 12. 2018 11:59

Moje čerstvá zkušenost se soundbarem - vzhledem k tomu, že mám svůj již obstarožní Technics receiver s BW repráky v ateliéru, říkal jsem si, že k k Samsung Q7 pořídím kompromis - trochu lepší zvuk a snadné ovládání jedním dálkačem.

Long story short - pořídil jsem soundbar Samsung N650. Buďto to neumím zapojit, pošteloval, blbě jsem koupil, nebo jsem jen měl příliš velká očekávání :-)

Nicméně - samotná TV hraje lépe, než s tímto soundabarem - zkoušeno na HDMI ARC i optickém zapojení. Dám tomu ještě 2-3 dny šanci, a pokud si na to třeba nezvyknu, půjde zpět a raději pořídím nový receiver se slušnými reproduktory ....
pekr77
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 25. 12. 2018 13:46

Ten soundbar asi moc nastavení nemá. Pokud to máš spárované se SW a hraje vše jak má, tak se snad dá doladit jen hlasitost SW a nějaká ekvalizace výšek a basů a tím to končí. Možná to má ještě nějaké zvukové režimy jako kino, hudba...
Nejspíš jsi měl ale velká očekávání, soundbary prostě na kvalitní receivery s klasickými repro nestačí.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Scroll1 10. 1. 2019 19:26

Zdravím,

Vyuziju toto tema.

Co myslíte, že je lepší volba na ozvučení Tv a občasný poslech hudby v obýváku (pres TV, BT apod) z následujících mikrosystemu?

Již zmiňovaný MCR511 + SP 206
https://www.salonydenon.cz/cs/MM/Vyrobk ... 1___SP_206
nebo
Avmanii recenzovany Onkyo CS-N575D
https://m.avmania.e15.cz/onkyo-cs-n575d ... ystem-test
?
Je tam tisícovka rozdíl ve prospěch Onkya.

Využití opravdu 70% filmy a Tv vysílání a 30% hudba z youtube, spotify.
V současnosti je pouze Tv a je to bída
Díky moc.
Scroll1
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků