Regálové repro do 5000Kč

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Viktor69 2. 11. 2018 11:23

Tacos píše:Samsung to má na houby, vyměna TV by byla asi na místě, ale telku mám doma něco přes měsíc a veskrze jsem s ní až na toto spokojený. Nejhorší je, že jsem teď skeptický i vůči tomu nastavování hlasitosti přes hdmi arc - myšleno nejsem si jistý, jestli to nebude stejná písnička, jako s tou optikou. Budu tedy usuzovat, že ne.


HDMI CEC funguje celkem spolehlive, toho bych se nebal. Nefunguje mi jen na nejakem TV monitoru LG, na Samsung a Panasonicu ano
Viktor69
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod anton12345 2. 11. 2018 15:39

Tacos píše: Koukal jsem třeba na tohle https://shop.emos.cz/3233079550-univerz ... -control-5?
Dalo by se teda nastavit tak, že zapnutím se aktivuje zařízení připojené optikou a zároveň televize + nastavení hlasitosti bude nastavovat pouze zvukové zařízení? To by bylo velmi sympatické a zároveň dostupné řešení.


Ja mam skusenosti hlavne s DO Logitech, pretoze sa mi paci nastavovanie cez PC, ale Logitechy su drahsie (napr. Logitech Harmony 650). Pozdava sa mi aj to, co si postol ty, akurat za sympatickejsiu cenu na inych e-shopoch (cca 660 Kc), tiez ma nastavovanie cez aplikaciu v telefone. A ano, cez makro sa aktivuju obe zariadenia a hlasitost sa bude nastavovat len na tom, ktore si sam zvolis.
Philips 65OLED806
Denon AVR-X4200W, Dali Opticon 5, Dali Opticon 1, Dali Opticon Vokal, Dali SUB E-9F
Marantz NA6006, WD My Cloud, Google Home Mini
Logitech Harmony 950
YouTube Premium, Netflix, HBO Max, SkyShowtime
anton12345
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků