Regálovky a zesilovač do 1000€ / 25000 Kč

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Bazi 36 12. 10. 2018 14:10

Ja rozdily v prurezu slysel,vetsi dynamika. Dokonce i manzelka rikala,ze to hraje vic nahlas(to uz je,co rict). Vse je samozrejme diky mensimu odporu v silnejsim prumeru kábla.
Bazi 36
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Myth0s 12. 10. 2018 14:25

petison píše:Věřím že budeš spokojený.Cituji z vedlejšího fora kde shodou okolností si někdo koupil stejné reproduktory.Původně jsem myslel ,že to je Mythos :-D

ja som riešil podobne čo ty a nakoniec som kupil Onkyo TX-8270. Repro som však potreboval regalovky s prednym bassreflexom, tak som k nemu dokupil Sonus Faber Venere 1,5. Samozrejme som svoj povodny financny limit prekrocil o 650€, teda viac ako o polovicu . . .ale som max. spokojny.

No ja to niesom veru ... :D Ten zosilk nieje slabý na Sonus-i ?
Myth0s
Junior

Odeslat příspěvekod tombas 12. 10. 2018 15:04

Není! Nevím, co furt máte všichni s tím výkonem. Mnohem více než na papírovém údaji o výkonu záleží na provedení zesilovače, konstrukci jak předzesilovací, tak výkonové části, použitých součástkách, stabilitě, ale i třídě, ve které zesilovač pracuje (A, A/B, D, G...).

Ale popravdě Onkyo není můj favorit mezi zesilovači.

Myth0s, ty máš objíždět studia a vybírat zesilovač a kabely, tak co děláš na fóru? :D
tombas
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Myth0s 15. 10. 2018 18:01

Dúfam že žiadne peklo nerozpútam ... repro káble aké ? Jedna 4mm2 žila alebo 4 menšieho prierezu ? Príde mi to trošku drahšie ale rozhodne by som rád tienený kábel hoc sú drahšie ale myslím že mám veľa rušenia okolo PC ...

https://www.trinasty.sk/tovar/audioquest-flx13-sw-par/
Myth0s
Junior

Odeslat příspěvekod tombas 15. 10. 2018 18:47

Na to se vykašli. Za prvé ty kabely nejsou stíněné, za druhé mají relativně malý průřez (2x 2,62mm2), i když to by mělo stačit a za třetí, nejlíp stejně hraje obyčejná dvojlinka z Baumaxu za 2€/m 2x4mm2 (i když tady se mnou asi nebude moc lidí souhlasit) :nenapadne.

-- 15. 10. 2018 18:51 --

Tohle stačí úplně bohatě
https://www.trinasty.sk/tovar/gotham-audio-spk-2x4mm/
tombas
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bazi 36 15. 10. 2018 20:08

Tak to je,pokud nejsi maniak do vzhledu kabelů a nevlastnis draha zarizeni,mel by te zajimat jen průřez drátu,4mm je hodnota absolutne odpovidajici pro vetsinu propojeni zes + rep!!!
Bazi 36
Mírně pokročilý

Předchozí stránka