Reproduktory k slabsiemu zosilovacu

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod petison 4. 8. 2018 13:26

Přesně žádné ostré výšky,ale otevřený živý zvuk s ,, otevřenými " středy. Prý není agresivní ani na delší poslech.
Dobrá recenze zde:
http://www.hifichoice.pl/yamaha-r-n303d-test,78,30
nebo:
https://www.hfc.com.pl/test/3110,yamaha-r-n303d.html
petison
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petison 4. 8. 2018 16:12

Denkez píše:Stereo receivery R-N301, 303, 500 a 602 používají v koncovém zesilovači téměř shodnou topologii (stejné obvodové zapojení), proto není předpoklad, aby se od sebe výrazně zvukově lišily.
Teprve až R-N803 je obvodově "vyspělejší", na úrovni A-S701/801.

Jinak zmínky o agresivních až řezavých výškách Yamahy jsou stále omílané pověry. Nic podobného se v seriózních testech nedá dočíst.

To je pravda.Teoreticky by tam neměl být velký rozdíl.Nicméně majitel polského HI-FI salonu radil připlatit na 602,že je lepší zvukově než 402 a 301.Potvrdili to i zájemci co byli na poslechu.Ten rozdíl bude ale pravděpodobně malej.

1piotr13, sądząc po froncie tej RN402 to jest to upgrade tragiczego modelu rn301( też mocnego) i urządzeń serii 200.
Rn301 jest dość mocna, ma ponad 100w na kanał, tylko co z tego, jak gra tragicznie beznadziejnie i pogrąży nawet niezłe kolumny.
Do modelu rn500 ma bardzo daleko o rn 602 nie wspominając.
Relacji rn301 do wzmacniaczy as 500,700, czy amplitunerów rs nawet nie ma co się doszukiwać inna inszość.

Boguś999"Ponieważ nie jestem zwolennikiem zbyt ostrego brzmienia , a opinie na forach wskazywały na bardziej ostre brzmienie Yamahy niż Onkyo oraz ostre Pylonów , czy dobrym sparowaniem było by ,żeby złagodzić brzmienie:Onkyo plus Indiana Line Nota 550 ( chociaż wolałbym Yamahę z uwagi na design oraz Bluetooth na wyjściu)."
Nota jest bardziej deataliczna co nieznaczy ostra i dynamiczna od ppearl 25. Właśnie pylony pearl25 są często oceniane jako zbyt łagodne, nieco leniwe np do szybkiej muzyki hav. metalowej.
Bth na wyjściu 602 niby ok, ale bez przesady, większość słuchawek ma swoje nadajniki, trochę boli że 602 nie ma dab'a.


Komentář majitele salonu:
Cena za 602 czy konkurencyjne 8150 i tak jest nie zła. Biorąc pod uwagę możliwości, dźwięk, do ceny są to dobre produkty. Także nie polecam schodzić do wersji 402.

Pozdrawiam
petison
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bazi 36 5. 8. 2018 19:29

Psal jsem,ze hraje podobne,ne navlas shodne,take si prectete technicke parametry zminovanych kousku,ty drazsi maji lepsi odstupy od sumu,vykonnejsi hw i sw vybaveni,803 navic kalibraci,za to vse se priplaci a taky jsem nepsal,ze yamaha je sama o sobe neprijemne ostra,psal jsem to v kombinaci s repro klipsch,pro me to bylo uz neprijemne,pisu jen co slysim,jinak mam doma mimo jine yamahu a monitor audio,naprosto paradni zvuk.
Bazi 36
Trvalý BAN

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků