Polk RTi A3 vs Polk S20

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod djchucky23 13. 7. 2018 10:04

Dobrý den,
Měl někdo možnost slyšet/porovnat výše uvedené repro? Hlavně tedy S20, jelikož se mi o něm nepodařilo najít žádné relevantní recenze, našel jsem pouze graf z měření frekv. charakteristiky a ta je víceméně podobná jako u A3. Takže váhám, zda pořídit A3 za necelých 11k nebo S20 za 8k.
Děkuji za všechny názory.
djchucky23
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petison 13. 7. 2018 15:36

Polk RTi A3 mám a jelikož mám i Polk audio signature s55 ,který mají stejný výškáč a měnič jako Polk S20 ,dovolím si odhadnout zvuk i těch dvacítek.Ty RTi A3 budou mít dynamičtější zvuk s hlubšímy basy.Ty Polk S20 zase na výškách jasnější zvuk.No bez poslechu je to vždy trochu risk.Já je kupoval obě bez poslechu a jsem spokojenej.Záleží i na zbytku řetězce a velikosti místnosti.Tady máš poslech menších S15.Takže dvacítka na tom bude lépe.
https://www.youtube.com/watch?v=9c2JcwfctQI

A není to vůbec špatný za 225 $ :-)
petison
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djchucky23 13. 7. 2018 22:07

Dik za info, vlastne tusim, zes to byl ty, resp. vlakno, kdes chvalil a3ky, kdo me k Polkum inpiroval. Asi pujdu do s20, podle mereni hrajou celkem hluboko a aspon mi zbyde i na mp3ku. Nebo myslis, ze v tech basech to bude dramaticky slabsi? Protoze si obcas poslechnu i elektro a hutny hloubky mam rad...
djchucky23
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petison 13. 7. 2018 22:13

Klidně vem ty 20 .Zas tak velký rozdíl to nebude.Na Amazonu jeden majitel píše:
obrovské basy, subwoofer nemusí být ani potřeba pro menší prostor

Další píše,přeloženo přes translator:
Skvělý reproduktor! Úplný, dynamický zvuk, nepotřebujete žádné subwoofery ... mají pevné, plné basové odezvy ... některé z nejnižších basů, které jsem kdy slyšel z reproduktoru knihovny. Výšky jsou hladké a nejsou jasné ani vůbec tvarované. Velmi vyvážený zvuk. Poslouchal jsem je jen týden ... začínají se nyní otvírat a obraz se zlepšuje.
petison
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod starší 14. 7. 2018 00:45

djchucky, hoď sem prosím ťa link na to meranie S 20.
starší
Mírně pokročilý


Odeslat příspěvekod starší 14. 7. 2018 03:08

712Polkfig4.jpg
Ale fakt je ta frekvenčka podobná s RTi A3
starší
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků