Bezdrátový reproduktor na domácí poslech

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod FFanouš 29. 6. 2018 05:13

TheoVic píše:Zdravím já před necelym rokem koupil harman kardon go+play a taky si to nemůžu vynachválit. Výkon pro mě úplně dostačující a i tak to nemůžu moc vyhulit. Na baterii 45w na trafu 60w. Ale teď ten problém. Baterie už nic nevydrží prostě ukazuje, že je full nabita a po odpojení od trafa se za cca 5 min vypne a musím znova zapínat přes trafo. A jak jsem tak četl na netu, že prý je problém to vyreklamovat. Prý záruka na baterii a záruka na životnost baterie jsou 2 různé věci. Tak jedině co mě napadlo je počkat až bude baterie úplně KO a pak ji jít teprve zkusit vyreklamovat.


Tady jsem našel jen pro zajímavost srovnání HK go+play s Riva Festival.
https://youtu.be/UJb4s4MA-BM
Baterii jsi vyřešil?
FFanouš
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TheoVic 29. 6. 2018 17:58

Ffanous nad tou rivou jsem taky uvažoval hraje o něco líp než muj hk a i hlasitěji, ale já měl strop 8000 tal jsem vzal hk a jsem spokojený. Jinak baterii ještě neřeším mám ještě přes rok záruku tak počkám.

-- 29. 6. 2018 18:58 --

TheoVic píše:Ffanous nad tou rivou jsem taky uvažoval hraje o něco líp než muj hk a i hlasitěji, ale já měl strop 8000 tal jsem vzal hk a jsem spokojený. Jinak baterii ještě neřeším mám ještě přes rok záruku tak počkám.

Jinak vybíral jsem taky podle jeho videí.
TheoVic
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků