Regálové reproduktory - hifi

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod axton 18. 8. 2018 21:25

Mám teď doma Denon PMA 720AE a starší kousek PMA 980R. Oba jsem zkoušel v režimu Direct s repro Quadral phonologue tribun první verze s páskovým výškovým měničem a základními sloupky Heco Victa prime702.
Zdroj zvuku notebook připojený přes USB do dac Topping D30. A moje oblíbené album od Daft Punk-Random Access Memories ve flac.
Doufám, že tedy nejsem nahluchlý,ale i 720ka mě příjemně překvapila, že je to na novotu poměrně levný kousek.
U PMA 980R jsem samozřejmě zaznamenal větší prostor a stereo efekt,ale jinak bych PMA 720AE zase tolik nehanil.
Je taky možné že 980ka už není ve formě,jako za novosti a kdyby se u ní provedla kontrola a seřízení. třeba by byl zvuk ještě lepší.(koupil jsem jí před pár měsíci v polské zastavárně za necelých 5 Palackých,ale šlape jako hodinky). Tak za sebe zase nepoznávám, kromě již zmíněných, další výrazné rozdíly.Ono ani oboje mé reprosoustavy nejsou žádné terno že?
Beru to taky z hlediska, že každý máme jiný sluch, jiné nároky na kvalitu poslechu a taky jinou akustiku v místnosti.
Tímto se nechci nikoho dotknout,ani mu vyvracet jeho názor.
Je to čistě můj pohled laika,ale nemyslím si,že by 720ka byl zase tak zlý zesilovač.
Magnat MR 780,HECO Aurora-700,Loxjie D30,Hama dit2010
axton
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků