Tesla ARS 820 vs Magnat supreme 202

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod petison 15. 5. 2018 20:12

A čím je to osazeno?


Myslím ,že si je vyrábí Polk sám.Až budu sám doma tak je pořádně otestuju.K těm sloupům co mám je tady video vnitřku a reproduktorů.
https://www.youtube.com/watch?v=j4iYyuKV0bI
Kdo chce sloupy za 17 tis které hrajou jak za 30 tis tak doporučuji ty Polk Audio Signature S55
případně S 60
http://www.eurostar-ostrava.cz/cs/produ ... ?katID=479
Zajímavý že řadu RTI neprodávaj.
petison
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Krabák 15. 5. 2018 20:40

Tady máte rozebrané Polk Audio Signature S55 https://www.youtube.com/watch?v=j4iYyuKV0bI
Na tom kanále Hi-Fi energy je víc reprosoustav např. Focal Chorus 726 ...
Krabák
Junior

Odeslat příspěvekod Leony5 15. 5. 2018 20:55

Tak jsem zabrousil na stánky Polk a moc mě zajímají LSi 705
Pioneer SA 9500 MKII/ Cocktail Audio x40 / Repro Diy M. speaker
Leony5
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petison 15. 5. 2018 20:59

To je nejvyšší řada.Zvuk nižších řad od Polka je vynikající ,tak tohle budou zvukový orgie :-)
Mrkej na vnitřek:
Obrázek
Obrázek

POLK AUDIO
Společnost založená v roce 1972 třemi absolventy Univerzity Johna Hopkinse, je vlastníkem více než 60 patentů za inovace v konstrukci a technologiích v oblasti audia. Produkty Polk Audio zahrnují reproduktory a elektronické komponenty pro domácí aplikace, automobily i lodě, pro komerční i průmyslové využití. Tato firma byla v USA vždy ceněna pro pro vynikající kvalitu za rozumnou cenu. Když navštívíte hlavní sídlo firmy v Baltimoru, můžete se setkat s prodejci, servisními techniky, inženýry a techniky, kteří jsou také hudebníky (a stavitelé hudebních nástrojů), audiofily (i vítězi v soutěžích na poli car audio), nadšenci do domácího kina, fanatiky do lampových aparátů (pořád ještě!) a dokonce i se sběratelem starých vinylových desek. Každý v Polk Audio s hrdostí přináší do své práce kus něčeho zajímavého, ať už je to zkušenost z maloobchodního prodeje, titul z fyziky, znalost truhlařiny, seznam novinářských kontaktů nebo speciální marketingové know-how. Pro každého v Polk Audio není vývoj zvukových zařízení jen prací, ale spíše vášní.
petison
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Leony5 15. 5. 2018 21:04

Slušná práce,to by stálo za poslech a vypadaj pěkně.
Pioneer SA 9500 MKII/ Cocktail Audio x40 / Repro Diy M. speaker
Leony5
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hothenthoth 8. 6. 2018 20:51

Nakonec jsem koupil sloupy Polk T50. Děkuji moc Petisonovi za boží tip. Dlouho to trvalo, než jsem je mohl konečně doma pustit, protože jsem měl patálie s Alzou, poslala totiž jen jeden reproduktor. Každý reproduktor je balený zvlášť, tak je to zmátlo. Musím teda říct, že vypadají o dost lépe, než vypadají na produktových fotografií. A co je nejdůležitější, perfektně hrají. Fakt bomba. S Teslou se nedají vůbec srovnávat. Hodně mě překvapilo, jak až hluboko dokáží hrát (jak kdybych měl subwoofer), navíc jsou pěkně kompaktní. Jo a nejsou vůbec citlivé, kam je postavím, hrají pořád stejně dobře. Perfektní rozeznání nástrojů a dokonce jejich umístění. Pro mě možná až příliš dobré...
Hothenthoth
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petison 8. 6. 2018 21:13

Tak to jsem rád ,že jsi spokojený.Já jsem taky s Polk S55 a RTi 3 maximálně spokojený.
Tak užívej kvalitního zvuku.A dobrá zpráva je ,že zvuk se ještě zlepší.Po ,,zahoření " asi tak kolem 100 hodin dosáhneš lepšího zvuku.
petison
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků