Reproduktory Riva Arena & Festival

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kozenka 16. 4. 2018 07:31

Ahoj vsem vsiml jsem si, ze zde na foru neni o techto reproduktorech zadna zminka a prijde me to jako velka skoda o nich neinformovat. Byl jsem letos na Audio Video Show 2018 byl jsem samozrejme zvedavej na vsechny ty hi-end sestavy, ale vubec jsem necekal, ze budu mile prekvapen az unesen znackou Riva a jejima malejma reproduktorama Riva Arena a Riva Festival. Po prichodu do mistnosti jsem hledal odkud se jde ten muzikalni, plnej a cistej zvuk. Cekal jsem, ze zde hraje mnohem vetsi repro ale zvuk sel z techto malejch reproduktoru. Nechal jsem si zahrat nekolik pisnicek a porad nevericne koukal jak dobre to hraje. Samozrejme na velkou sestavu se to nechyta, ale vzhledem k velikosti to hralo vazne fantasticky. Nakonec to dopadlo tak, ze jsem si Riva Arenu druhej den poridil i domu a nemuzu vynachvalit. Arena zaplni hudbou celou mistnost a vytvari iluzi sterea resp. na prvni poslech by clovek myslel, ze jsou mistnosti reproduktory dva. Cena si myslim je adekvatni.

Odkaz na recenzi:
https://www.hifi-voice.com/testy-a-rece ... riva-arena

Mate nekdo tyto repro? Jaky mate na ne nazor?
kozenka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FFanouš 17. 6. 2018 20:17

Ahoj, dneska jsem si přivezl Riva Festival domu a nemám slov. Toto jsem nečekal, hraje naprosto perfektně. Těžko tomu věřit co ta malá bedýnka dokáže. Zvuk je naprosto ohromující. Vůbec se tvému komentáři nedivím . Mám jedinej problém a to je připojení do domácí sítě WiFi, ale to je způsobeno mým prehistorickým routerem. Takže jedu přes bt dokud problém nevyřeším.
FFanouš
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků