Jaké repro ?

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ElWray 31. 3. 2018 01:28

Zdravim,
mel bych dotaz a snad mi nekdo z vas poradi. Momentalne vlastním repra logitech z906. Nicmene jsem dostal nedavno Onkyo TX-NR676E a chtel bych k tomu nejake lepsi repro max do 20k. Nemusi byt 7.1,.. 5.1 mi klidne postaci (hlavne aby hrali lip a hlasiteji nez ty logitech :-) ) TV mam 55" koukam ze vzdalenosti 2.5-3m (mozna casem poridim platno,.. ale to je vzdalena budoucnost). Repro budu pouze vyuzivat na filmy ve 4k s dolby atmos.
Jeste tu je pak jedna varianta (ale do te se mi moc nechce) a to ze bych to onkyo prodal a koupil nejaky uplne novy komplet set,.. ale tomu bych se rad vyhnul.

Predem diky za jakekoliv rady nebo tipy.
ElWray
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anton12345 31. 3. 2018 04:42

Philips 65OLED806
Denon AVR-X4200W, Dali Opticon 5, Dali Opticon 1, Dali Opticon Vokal, Dali SUB E-9F
Marantz NA6006, WD My Cloud, Google Home Mini
Logitech Harmony 950
YouTube Premium, Netflix, HBO Max, SkyShowtime
anton12345
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod The Wolverine 31. 3. 2018 11:12

Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
Marantz PM7000N ► Bowers & Wilkins 684
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rosomak88 2. 4. 2018 19:42

Zdravím,
já teď řeším velmi podobné dilema. Ač ještě nejsem majitelem daného AVR, tak do něj jsem rozhodlý v brzké době jít a soustavu repro také řeším. Určení mám tak 60-65 filmy (prostorový zvuk) / 35-40 hudba ve stereu a rozpočet na repro také do 20tKč. Osobně se rozhoduji mezi posledním tipem od "anton12345", a to Indiana Line Nota X HCS, a pak mám od několika nezávislých zdrojů doporučení na spojení AVR Onkyo s reprosoustavou od Jamo. Konkrétně je ve hře Jamo S 807 HCS ( https://www.hifiobchod.cz/index.php?id_ ... er=product ) nebo ještě zvažuji, jestli 3,5tKč nepřiplácnout a nejít do soustavy s o level vyššími sloupy Jamo S 809 HCS (odkaz: https://www.hifiobchod.cz/index.php?id_ ... er=product ). Sám doufám, že se někde dostanu k poslechu této soustavičky, ale co mám doporučení, tak prý ve spojení s TX-NR676E hrají ty S809 skvěle (samozřejmě v dané cenové kategorii :-) ).
Rosomak88
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků