Repro Tesla TVM ARS 330-04/8 úprava-vylepšení

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Kelfik00 22. 3. 2018 03:40

Zdravím, mám repro TVM ARS 330-04/8 a chci se zeptat, zda jsou nějaké možnosti jak tyto repro bedny vylepšit aby lépe hrály. Vyhybku jsem opravoval prodle jednoho návodu-vyměňoval jsem kondenzátory za nové svitky.
Máte někdo zkušenosti s další úpravou, tzn. výměna některých reproduktorů, další úprava vyhybky...

V bedně jsou tyto reproduktoy ARN-226-05/8 s dvojitým magnetem; ARX-150-25/8; ARV-104-00/8.

Nebo nemá cenu nic s nima dělat, prodat je a koupit jiné lepši reprobedny...
Kelfik00
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod trempik 27. 3. 2018 17:25

Někdy se najde jedinec, který je ochoten odpovědět, protože se před léty ptal na podobné věci a byl rád, když se ho někdo "ujal". Měl jsem podobné, nějaká AQvéčka. Všichni ti řeknou, že základním omezením jsou použité reproduktory, nic moc výhybka. Možná na domácí kino, na hudbu ne. Prodat-těžko, viděl jsem je za 2900 Kč, což má svou vypovídací hodnotu.
trempik
Junior

Odeslat příspěvekod Kelfik00 12. 5. 2018 18:40

Hmm, tak já je koupil za málo peněz, jsou jedny z posledních vyrobených, takže jsou tam novější verze součástek. Úplně špatné mi nepříjdou, ale samozřejmě to zase není nic super. Uživatel pod přezdívkou Thales psal o možných úpravách s výměnou repro a úpravou vyhybky. Ale potřeboval bych konkrétnější radu co s tím udělat
Kelfik00
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků