Výběr recieveru a reproduktorů

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 21. 2. 2018 12:04

Co teprve 2 SW :-p. Nejlepsi jsou subwoofery s kalibraci nebo dalkovym ovladanim, kde je nastavovani pohodlnejsi, jinak je to prace spise pro 2 lidi - posouvac a posluchac :).
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _mXMach 21. 2. 2018 12:33

Věřim, že to bude o dost snadnější :) nicmene limit jsem měl 50000 komplet což jsem splnil a myslim si, že díky slevě jsem za tu cenu dostal opravdu hodně muziky. Myslel jsem si, že mám docela velký obývací pokoj - zjistil jsem, že až tak velký neni :D ještě jsem vykoumal jedno místo, kde by mohl být umístěný subwoofer ale po obvodu jsou z každé strany dveře a nemam možnost tam kloudně dotáhnout signálový kabel. Byla by to pozice přesně ve středu cca 120cm za posluchačským místem. Bud by to znamenalo vysekat díru na husí krk a kabel táhnout přes půdu - délka cca 14metrů a nebo bezdrátové řešení, ale tomu se chci na 99% vyhnout. 2 SW si umim představit kdybych měl celou stěnu volnou - 520cm
_mXMach
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petison 21. 2. 2018 14:55

Já bych subwoofer doporučoval spíše k regálovkám.Ty Q acoustics 3050 s dobrým zesilovačem musí basovat dostatečně.Zrovna včera jsem sledoval film a když je scéna např.náraz auta nebo výstřel,tak to si nedovedu představit se subáčem,Už tak je to i bez něj hukot.A to mám sloupy v podobné kategorii Polk Audio Signature S 55 + Kenwood da-9010.
petison
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 22. 2. 2018 22:02

Na podpoření prožitku u filmu to využije. Jinak jak říkáš, SW je (alespoň pro mě) hlavně podpora regálovek ve stereu a také východisko jak zachovat do budoucna současnou sestavu, protože k lampáči těžko spáruji plnotučné sloupy :). Kvalita a počet SW už výstižně vypsal DinoJr. V jiném vlákně.
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krmelec 24. 2. 2018 11:23

Sledovat film s nebo bez subu je jako nebe a dudy. U filmu je namíchán zvlášť LFE kanál k tomu určený.
CW DAC 1 + Yamaha A-S501 + Wharfedale Linton Heritage
krmelec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 24. 2. 2018 12:08

Mne se osvedcil hlavne napojeni Speakon, vyborne zapadne diky tomuto zapojeni do sestavy. Navic funkce SLAM/DEPTH kterou nastavis uroven kmitani membrany.
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků