Subwoofer

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod basshead 9. 11. 2017 12:45

Zdravím Vás :)
V aute mám dvojcievkový subwoofer všetko aj box som si robil/navrhoval ja sám. Mám to robené čisto len na tlaky a nízke frekvencie. Len na to aby to zahralo 20hz (pri 20-25hz mi vytláča dvere) a mám taký problém že neviem kde to v aute umiestniť tak aby to malo čo najlepšie tlaky. Ak máte nejeké skúsenosti alebo nejak auto na to upraviť neni problém auto mám len na subwooferi box má 115l.
A či bude lepšie podla vás ..lepší tlak ked bude subwoofer napríklad v kufri a repro a bassrexlexom otočené smerom ku dverám kufrovím alebo nejak repro otočené smerom hore ku streche. :)
Ako by to bolo podla vás najlepšie.

-- 9. 11. 2017 13:48 --

A odpovede typu ved to vyskúšaj nepotrebujem :D je to tažké a žena to nezdvihne a jedna ak by mi nedel niekto navrhnúť napríklad ako by som to mohol spraviť nepríklad osb dosiek mám ešte vedel by som to nejak vymajstrovať v aute :D :D
basshead
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zino333 9. 11. 2017 13:47

:tleskani
Hifiman EF600 + Schiit Lyr 3 > Meze 109 Pro + Hifiman HE6se V2
zino333
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brrouk 11. 11. 2017 22:46

No aby to bylo hustý a cool, tak bych tu ďábelskou hrombednu nasměroval na dveře u řidiče, nemusíš ručně otevírat, stačí pustit pecku s pořádným bassssssem a otevře se to samo. 8-)
Jo a kšilt od bejzbolky bych radši měl napravo, aby ti to neprotlačilo bubínek...
Tak ať maj basy správný tlaky !
P.S. Sorry, ale já musel.
brrouk
Junior


Odeslat příspěvekod dockalacek 12. 11. 2017 16:12

Příště, prosím, vynechat přihlouplé narážky a urážky. Díky.
Athlon 200GE, Noctua NH-L9a Chromax, 2x8GB RAM DDR4 3000, Gigabyte B450-I, SSD Seagate Barracuda 120 500GB + SSD WD Blue 3D 500GB, Seasonic GX-550, Silverstone Sugo, 1x Noctua 140 mm (vpředu)
dockalacek
Moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků