Výběr 2.0 repro

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod LAlibec 30. 10. 2017 11:24

Hezký den všem,
vybírám 2.0 repro se zesilovačem, repro plánuji používat u PC v pracovně.

Do užšího výběru jsem vybral tři repro:

Edifier r1700bt - tyto jsem v podstatě před týdnem vybral, ale od té doby jsem narazil na další (dle mě) velmi zajímavé dva kousky a to sice Microlab Solo9c - hodně se mi líbí a teď přes víkend na FENDA F&D repro T-60X.

V tuhle chvíli jsem v koncích a neumím se pro jeden z výše uvedených tří repro rozhodnout. :hm

Moc prosím o radu odborníků.

Děkuji a všem hezký den.
LAlibec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zino333 30. 10. 2017 18:01

Koľľko miesta na to máš, Regály alebo stĺpy? Lebo tie posledné čo uvádzaš sú stĺpové repro, Edifier sú regály a Microlab sú povedzme na pol ceste medzi tými dvomi.

Rozpočet?
Hifiman EF600 + Schiit Lyr 3 > Meze 109 Pro + Hifiman HE6se V2
zino333
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LAlibec 31. 10. 2017 07:44

Děkuji za reakci, místo by ani tak nebylo problém, původně jsem ale uvažoval do velikosti Microlabu Solo9c, ty by se vešly podle mě ještě na stůl :)
Teď spíše řeším, které budou mít nejlepší přednes.
Děkuji.
LAlibec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zino333 1. 11. 2017 11:45

Tak to si musíš ujasniť najskôr aký typ repro chceš, kde to budeš mať umiestnené, koľko miesta na ne bude a z akej vzdialenosti ich budeš počúvať. A najmä, koľko peňazí do toho chceš dať. Pretože to nie je také jednoduché povedať že stĺpy budú hrať lepšie ako regály. Záleží na veľa faktoroch. Takže najskôr si musíš ujasniť základné požiadavky, stanoviť rozpočet a potom môžeš vyberať.

Lebo inak to je ako by si napísal, poraďte mi niečo, ale sám neviem čo chcem.
Hifiman EF600 + Schiit Lyr 3 > Meze 109 Pro + Hifiman HE6se V2
zino333
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod misakq 1. 11. 2017 12:39

Rozpočet je asi nejdůležitější údaj v tuhle chvíli.
Repro: Focal Electra 926
Zes: BVAudio PA300SSE + P1SE
DAC: Gustard A20H
misakq
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LAlibec 6. 11. 2017 10:55

Děkuji za rady :)

1. Cena - max kolem ceny Solo9c (ty jsou nejdražší z těch tří, které uvádím) - tedy kolem cca. 5 600,- Kč
2. Poslouchat je budu většinou z cca. 1m (chci je mít na stole), když budu sedět u stolu.
3. Pokud jako odborníci poradíte v této cenové kategorii jiné repro, nebráním se tomu.
LAlibec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zino333 6. 11. 2017 11:13

Ak budú na stole, potom regály. Alebo štúdiovky. Myslím, že keď si prejdeš tunajšie vlákno o výbere štúdiových monitorov, budeš mať celkom dobrú predstavu. Hlavne nekupuj stĺpové repro na stôl. To by bola hlúposť.
Hifiman EF600 + Schiit Lyr 3 > Meze 109 Pro + Hifiman HE6se V2
zino333
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků