SHAN Sněhulák 2

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod misakq 17. 8. 2017 08:45

Já ho nekupoval na základě žádnýho testu, ale na základě toho, že je to poctivý zesilovač s plně symetrickou konstrukcí, vážící poctivých 11 kg, má všechny vstupy výstupy zlacené, ne niklované atp. Dnešní krumply za 20k váží 7kg a hlavně, že v sobě mají DAC z číny...
Poslechově jsem s ním velmi spokojen.
A jasně, že vysychající elity se mohou projevit i rozladěním výhybky. Pokud se mění kapacita, mění se i frekvence dělení.
Nic míně vyschlý nebyly - ale o tom jinde.
Repro: Focal Electra 926
Zes: BVAudio PA300SSE + P1SE
DAC: Gustard A20H
misakq
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod misakq 17. 8. 2017 09:07

To je možné, ale tohle je realita :)
HK.jpg

Jinak s těma infinity máš pravdu, ty by byly možná lepší, ale jestli jsou stejně náročné na zesilovač jako jejich větší sourozenci, tak bych si s HK nejspíš neškrtal (na některých kmitočtech jim padá impedance někam pod 1 Ohm jeslti si to správně pamatuju). Ale když už jsem řešil jiné bedny, tak jsem chtěl větší basový měnič. 1x 20cm mě moc neláká.
A další věc je ta, že jsem prostě chtěl tyhle bedny na vlastní uši otestovat. A jsem s nimi spokojen, za ty prachy si myslím, že jsou excelentní. Ale je to zajistě jen přestupná stanice... na nějaký ten pátek samozřejmě ;-)
Repro: Focal Electra 926
Zes: BVAudio PA300SSE + P1SE
DAC: Gustard A20H
misakq
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod misakq 17. 8. 2017 14:12

petison píše: když ho přehrál (výrazně !!) vitage zesilovač Wangine wsa 120

Věřím, že je možné, že také spím na vavřínech... Zkusím porovnat s něčím jiným časem..
Ale prosím Tě, už dlouho mi uniká význam slova vintage? Nějako jakože starej jo :)
Repro: Focal Electra 926
Zes: BVAudio PA300SSE + P1SE
DAC: Gustard A20H
misakq
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petison 17. 8. 2017 14:27

Jo jo rok 1980 .Zvuk na třípasmovejch sloupech pěkně pod kontrolou.A hlavně se z ničeho nic objevili krásné středy a výšky,které tam s Denonem nebyli .Basy taky super.

-- 17. 8. 2017 15:32 --

Mám Kenwooda da-9010 který váží 19 kilo,hraje skvěle,ale například Nordmende PA 1000 který je z roku 1979 a váží jen 4,5 kilo hraje na regálovkách pro moje ucho lépe.O váze to vše není.
petison
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod misakq 17. 8. 2017 14:43

Jasně, váha je jen předzvěstí dostatečně dimenzovaného trafa a chlazení.
Repro: Focal Electra 926
Zes: BVAudio PA300SSE + P1SE
DAC: Gustard A20H
misakq
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků