Aktivny Subwoofer

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod unreall 31. 7. 2017 15:14

Jasne, ze tie HS8 budu mat basy lepsie, ako Eris 5, ale aka by bola situacia v zrovnani Eris 8 vs. HS8... Z toho videa co som postol je patrne jasne, ze tie HS5 su nastavene proste inak. Pridu mi prilis "upistane", ako ked na tychto orezem spodnu frevenciu na 100Hz. HS8 moze zniet uplne inak, ale ak by som chcel dve velke bedne, tak aj vzhladom k cene volim asi tie Fluidy, co niekto postol.

Problem je, ze ja vacsinu casu pocuvam na relativne nizkej hlasitosti, takze paradoxne potrebujem aby kopal co mozno najskor. Tam bude zrejme vyhodnejsi ten sub. Ekvalizer je vec, ktorej sa snazim vyhybat. Nechcem nic niekde softwarovo upravovat. Jednak u mna ten vysledok prakticky vzdy nesplni ocakavania a jednak chcem originalny, cisty zvuk bedni, ziadne prifarbovanie. Vykon mi na nich tiez zrovna nechyba, neprekracujem ani petinu ich maxima pri beznom pocuvani, aj aj to som prehnal.

Zatial som este nijak nerozhodol a ani ma vlastne nic nejak netlaci. Je vsak velice lakave posunut zvuk niekam dalej, resp. pokryt aj to nizsie pasmo. :roll:

No, ako si tak citam o tych Fluidoch rozne po forach, tak ono tusim ide, vzhladom k cene, o dokonale repro. Vsade ich chvalia za vyborne hlboke basy, vyborne vysky a dokonca aj vyborne stredne pasmo, co je pre mna dost dolezite. Eris 5 ich ma velice slusne a nerad by som o ne prisiel. Dokonca ich robia aj v bielej verzii, co sa mi naramne hodi k obrazovke. Fakt nad nimi dost premyslam... :hm
unreall
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků