Jaký máte názor na aurum cantus v3f ???

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod diablo666 30. 4. 2017 08:59

zdravím,má někdo tyto repro aurum cantus v3f ?? Jak hrajou ?? Je to dobrá investice,nebo se mám poohlédnout po jiných ?? díky
diablo666
Junior

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 30. 4. 2017 10:37

Dotaz do věštírny. Nepíšeš ani jaký máš zbytek audiořetězce a co posloucháš. Znám důvěrně V3M a hrají parádně. Chtěji kvalitní krmení a v nějaké recenzi doporučovali dokonce 150W/kanál. Přesto se dají snadno rozehrát a čím víc jim naložíš tím více se "otevře" jejich projev. Obecně páskáče AC jsou kapitola sama pro sebe a pokud jsi je neslyšel nikdy, tak doporučuji poslechnout, jde o hudební lupu toho co je v nahrávce, což může občas i štvát při nekvalitní nahrávce 8-).
"Vyčištěné uši jsou nejlevnější upgrade poslechového řetězce"
STEREO: SMSL, Yaqin, Aurum Cantus,REL SLUCHÁTKA: Little Dot, Shure
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johanx 30. 4. 2017 17:10

Měl jsem je určitou dobu a jak hrají? Parádně. Podle mne mají trochu vystrčené středy ale líbila se mi tzv. vzdušnost. Nevím jak jinak to popsat. Musel jsem je prodat ale kupující byl z nich unešen. Pokud máš rád důraznější zvuk tak raději jiné. A těch informací zas nepodávají tolik. To Swans Diva 6.1 co jsem měl předtím, to byla proti ním informační smršť, až teda nepříjemná při blízkém poslechu ( do 3m)
Jestli ti to pomůže, tak jsem s něma tenkrát natočil videjko. https://www.youtube.com/watch?v=GtkeJVpuYgY
Stereo: Naim Supernait 3, Naim Ovator S-400, Technics SL-G700, Tv: TCL65X925, sluchátka: AKG K701, Beyerdynamic Lagoon, Kino: Arcam HDA AVR 11, centr+surr. Swans
johanx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 30. 4. 2017 20:28

Tyto Swansy jsem neslyšel tak nemůžu porovnávat. Každopádně AC jsou moc dobře hrající bedny a když se nakrmí, ideálně elektronkovým/hybridním zesilovačem, tak je zaděláno na pořádný poslech. Poslouchám je ze vzdálenosti 1,6m, čili blízký poslech může znamenat u každého něco jiné :). Znám několik majitelů AC, kteří je párují s x-násobně dražším železem, což je slušná vizitka co z nich jde vymačkat. Jinak samozřejmě na trhu je nespočetně jiných alterntiv, ale tazatel jaksi nenapsal nic bližšího proč V3F.
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johanx 30. 4. 2017 20:43

Asi má dobrou nabídku nebo se mu líbí nebo je má ve výběru. Mohl by se potom ozvat jak mu to dopadlo. :-) Poslech z blízka mi vadil u Swansů.
Stereo: Naim Supernait 3, Naim Ovator S-400, Technics SL-G700, Tv: TCL65X925, sluchátka: AKG K701, Beyerdynamic Lagoon, Kino: Arcam HDA AVR 11, centr+surr. Swans
johanx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod diablo666 30. 4. 2017 20:59

Mnooo,mám možnost tyto sloupy koupit za 50000.- ...zatím bych je měl připojené na marantz sr5011...nevím jestli je mám koupit,nebo se poohlédnout po jiných...ještě přemýšlím o sonus faber venere 2.5
diablo666
Junior

Odeslat příspěvekod johanx 30. 4. 2017 22:00

Pokud jsou úplně nové se zárukou, proč ne? Jasně, lepší je si poslechnout i jiné, nejlépe ve vlastních podmínkách. Domluvit se to jistě dá. Stojí to čas a námahu. Já si třeba zítra jdu poslechnout moje vybrané krásky do hifibazaru.cz
Stereo: Naim Supernait 3, Naim Ovator S-400, Technics SL-G700, Tv: TCL65X925, sluchátka: AKG K701, Beyerdynamic Lagoon, Kino: Arcam HDA AVR 11, centr+surr. Swans
johanx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JACQUELINE 1. 5. 2017 01:33

no zase 50 litrů za v3f není žádná super sleva, nedávno byly na hifionline v6f za 45 litrů.
JACQUELINE
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 1. 5. 2017 10:30

Nebo zahraničí, někdo v holandsku prodával AC Volla za 1400 euro a takové ceny i levnější se objevují pravidelně. Jinak souhlas, než řešit takto od klávesnice, tak si zajistit poslech, co jsem slyšel tak Sonusy mají úplně jiný projev než AC.
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zino333 2. 5. 2017 18:16

Tiež sa prikláňam k názoru, že ak už ideš kupovať niečo v hentakej cenovke, mohlo by to stáť za posluch. V týchto vodách už môže nájsť naozaj slušné repro a bola by škoda nevybrať si z viacerých alternatív takú, ktorá by ti čo najviac sadla.
Hifiman EF600 + Schiit Lyr 3 > Meze 109 Pro + Hifiman HE6se V2
zino333
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků