Starší repro Technics

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod skautJoe 13. 4. 2017 18:55

Zdravím, prosím vás o radu. Na půdě u rodičů jsem našel velmi zachovalé repro Technics SB-EH600. Pamatuji si, že jsme to měli zapojené doma k věži Technics a tenkrát to nehrálo vůbec špatně (tedy pro moje uši).Chtěl bych to připojit k AVR Yamaha RX-V473. A tady je problém, repra mají zapojení bi-wiring, AVR ho nepodporuje. Můžu to na terminálech proklemovat a připojit k AVR? Nechci něco pokazit a nevím zda výrobce vůbec počítal s tím, že by se to připojovalo jinam, než k té nativní věži a podle mě tam nebudou vyhýbky? A jestli to vůbec má cenu a alespoň si trochu polepším, protože nyní tam mám připojené Sony SS-CSPZ50 ze staré věže a ten zvuk je hrozná bída.
skautJoe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod EKKAR 13. 4. 2017 21:24

Svorky propojit můžeš, nic se nestane, věže ke kterým to patřilo, měly výstupní svorky uvnitř zesilovače spojený paralelně = jak svorky pro "high", tak i pro "low" napájel u jednoho kanálu identickej koncovej stupeň.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod platprd 13. 4. 2017 21:43

Bi-wiring nevyžaduje žádnou podporu, prostě do těch svorek v av receiveru šoupneš místo jednoho páru dva páry kabelů a jedeš.
Obrázek
platprd
Trvalý BAN
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků