Repro do 15.000 Kč k YAMAHA R-N402D

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod platprd 16. 1. 2017 19:29

No ale vysázet 2600 kč za kabel k bednám za 15 000 to už je tedy na hraně. Kdyby sis koupil metráž obyčejné měděné dvoulinky za 25 kč/m udělalo by to stejnou službu.
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
platprd
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 16. 1. 2017 19:48

Jo jo není nad to koupit takový kabel k lowend bednám. Špatně to není, ale člověk si musí uvědomit, že investuje cca 10% rozpočtu, aby de facto nepoznal rozdíl od HAMA 4mm2 kabelu 25Kč/m. Připomnělo mi to inzerát, kdy pán prodával Canton Vento 870.2 za původních 60K Kč a měl k tomu slaboučký Cambridge Audio 640 a hlavně nějaký kabel za kolem 10 000Kč .... tomu se říká debilita dohánět nekvalitu zesilovače kabelama.
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod platprd 16. 1. 2017 19:51

CA 640 je dobrej zesilovač, není nijak slaboučkej, pouze ty čínský kondy a potenciometry odcházejí brzy do kopru.
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
platprd
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shamp1x 16. 1. 2017 20:18

Hoši já mám k 5.1 setu qa2050 také jen obyc měděný kabel 2x4mm k předku, centr a zadky 2x2,5 mm, sub mám nějaký kabel za 500,- tady to snad ještě nepoznám, nebo?
PC:9900k,16GB Tridentz, 500SSD,RTX 2080 X Trio,Acer Predator XB271HUbmiprz, R6 Fractal
DK: Sony VPL-VW260ES, Denon AVR-X6400, 7.1.4 QAcoustics, Shield TV
OBYVAK: 65PUS7601, Onkyo 646 + atmos sestava 2.0.2
shamp1x
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Brothell 16. 1. 2017 20:27

Stále vybírám, dneska jsem narazil na https://elektro.bazos.cz/inzerat/69387867/STEREO-Klipsch-RF-82-II-black.php. Pomůžu ti tímto vs výše zmíněné?

Díky :)
Brothell
Junior

Odeslat příspěvekod platprd 16. 1. 2017 20:50

Jojo, pokud seš fanoušek techna, metalu a krvácení z uší tak splní všechny tvé požadavky, hraje to nahlas jako prase, ale to je tak vše. Jsou to oblíbené bedny Johnyho buchara, říkal něco o tom, že horší bednu v téhle ceně snad neslyšel. :-D

-- 16. 1. 2017 21:51 --

Už jen z té fotky prodejce se pozná že je to fajnšmekr, bednu hodil za kamna, aby jí moc neslyšel jak to blbě hraje :-D
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
platprd
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hbboy 16. 1. 2017 21:12

ty jo ale ten centr jak má v tý skříňce -)))) pěkná práce -))

no já vím, že jsou kabely drahý, jenže ty bedny stáli 15 000 kč ale jsou nejlepší v ceně do 20 000 Kč - jsou lepší než stojí přeci ne -)))))))))))))


ne šlo mi o to jestli mi ty kabely něco přinesou když budou v každém repru 4 dráty než jen dva plus ty plíškové propojky, prodejce mi říkal, že mi to nic nepřinese, ať si koupím tuto jednu sadu kabelu za 1300 Kč 4 x 2,5 a je to, je fakt, že to hraje dobře.

jinak avreciever nemám - yamaha přes vánoce vyprodaná bude až za 2 - 3 týdny, naštěstí mě osvítil duch svatý a dnes jsem prodal jen repro JBL a reciever Onkyo si nechal a nyní i když mám zájemce musím zatím prodej zrušit

samozřejmě černé jsou, ale já chci TITAN barvu a tady je vidět co jde na dračku - TITAN verze nedostatková -)))

jinak víte jak - tlustý červený drát se táhne po zemi - vypadá to HIFI -))))))))))))))

sranda musí být
Nyní Samsung galaxy S21 FE. Předtím Honor 20 PRO, Huawei PSmart 2019, Huawei Nova 3, Samsung S7, S6, S5, S3 NEO, LG G3S, LG G2, Samsung S3, Samsung NOTE 2, Huawei Y300, Huawei G300, Nokia 5230, předtím tlačítkové Nokie od dob paegasu.
hbboy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 16. 1. 2017 21:33

Správná fotka, přiložit do kamen a žhavit :D. Uřvané Klipscháky.
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod platprd 16. 1. 2017 21:57

hbboy píše:samozřejmě černé jsou, ale já chci TITAN barvu a tady je vidět co jde na dračku - TITAN verze nedostatková -)))
jinak víte jak - tlustý červený drát se táhne po zemi - vypadá to HIFI -))))))))))))))
sranda musí být


doporučoval bych k tomu GTX TITAN X, to bude hrát dobrá!

Jinak s těmi dialogy je to divné, vypnul sis centr v receiveru? aby ti tam neposílal pořád středový kanál. Já hraju na stereo televizi pořád a nikdy sem s tím problém neměl.
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
platprd
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hbboy 16. 1. 2017 22:08

no to jsem asi nevypnul - ani nevím kde se to vypíná -(((

no dal jsem centr mínus 12 - měl jsem plus 12 - takže jsem o 24 poloh v mínusu

ale kde ho uplně vypnout, že tam není, když jsem dnes starý prodal a nový ještě nemám nevím
Nyní Samsung galaxy S21 FE. Předtím Honor 20 PRO, Huawei PSmart 2019, Huawei Nova 3, Samsung S7, S6, S5, S3 NEO, LG G3S, LG G2, Samsung S3, Samsung NOTE 2, Huawei Y300, Huawei G300, Nokia 5230, předtím tlačítkové Nokie od dob paegasu.
hbboy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod platprd 16. 1. 2017 22:16

NO ale to pak neslyšíš hlasy protože ti do centru, který nemáš. V každém receiveru je menu, kde nastavuješ jaké máš repráky on/off. Když si ten centr v tomhle nastavení vypneš půjde ti to krásně z těch sloupů, stáhni si manuál k receiveru.
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
platprd
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hbboy 16. 1. 2017 22:28

manuál k recieveru mám - už jsem to vypnul a jde to

děkuji
Nyní Samsung galaxy S21 FE. Předtím Honor 20 PRO, Huawei PSmart 2019, Huawei Nova 3, Samsung S7, S6, S5, S3 NEO, LG G3S, LG G2, Samsung S3, Samsung NOTE 2, Huawei Y300, Huawei G300, Nokia 5230, předtím tlačítkové Nokie od dob paegasu.
hbboy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hbboy 17. 1. 2017 08:44

Co jste tedy vybral za repro? Pane Brothell

Náhodou ty co vám tady byli doporučovány heco music style 500 jsem slyšel a hráli moc dobře.

Záleží odkud jste? Já je slyšel v Praze v jednom studiu, ale jen krátce
hbboy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hbboy 17. 1. 2017 13:16

notimes píše:
hbboy píše:Kolik to má uf, to tedy nevím a ani nevím kde to vyčíst.

Trosku my pripominas kdyz jsem si vybiral zvuk ja. :)
Mam nakonec Yamaha 681 (staci mi 1x HDMI out), Dynavoice DF-5 a efekty DYNAVOICE MAGIC FX4 EX ver.3.
Zvukove nemam co vytknout. Teda napred jsem zazil hruzu ze zvuku kdyz jsem udelal automatickou kalibraci YPAO , kdyz jsem videl ty nesmyslny EQ krivky potom, tak me to docvaklo. Takze tahkle funkce z meho pohledu nema smysl vubec pouzivat. Maximalne z toho pouzit ten delay co zmeril pro zadni repro
Jediny co bych vytknul je dalkovy ovladac . To je proste strasny. Sedy malinkaty tlacitka a na nich sotva citelny popis tenkym fontem v cerne barve. Skoro na lupu. Super v noci, pri osvetleni mistnosti jen TV najit nejaky tlacitko. V techto chvilich bych s nim mrsknul po tom japonskym designerovi.


Ahoj chci se zeptat, není nějaký problém reciever má 6 ohmu na repro, sloupy a centr má 8 ohmů to je v klidu ale ty surroundy jsou jen 4 ohmove, bude to fungovat v pohodě, nespalim reciever ci bedny?
hbboy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hbboy 17. 1. 2017 22:50

ještě dotaz - je tady někdo kdo má zkušenosti s těmito efekty - jsou dobře designové a vedle sedačky by se nám hodili nejlépe

CAMBRIDGE AUDIO WS30

http://www.hifionline.cz/reprosoustavy/ ... udio-ws30/

asi nakonec půjdu do těchto - místo těch

http://www.hifionline.cz/reprosoustavy/ ... -ex-ver-3/

které jsou sice zkosené, jenže máme dost hlubokou sedačku takže by museli být dál od sedačky, aby zvuk nešel přímo do sedačky

dotaz zní jak se dávají surroundy - musí jít - být nakloněny do středu poslechového pole nebo můžou být rovně na zdi a surround zvuk z toho půjde dobře ???
Nyní Samsung galaxy S21 FE. Předtím Honor 20 PRO, Huawei PSmart 2019, Huawei Nova 3, Samsung S7, S6, S5, S3 NEO, LG G3S, LG G2, Samsung S3, Samsung NOTE 2, Huawei Y300, Huawei G300, Nokia 5230, předtím tlačítkové Nokie od dob paegasu.
hbboy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků