Poškození = prasklá membrána - vliv na zvuk ?

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mistr Oizo 29. 7. 2016 20:58

čili když se někdo ptá ve foru na středový reprák, tka budu v každém příspěvku psát: "toto se týká tvé rady ohledně středového repráku"

sorry, ale tohle pochopí i malé dítě.
mistr Oizo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fok2016 30. 7. 2016 14:03

Výměna hliníkové membrány u prostředního koaxiálního reproduktoru je pro amatera téměř neproveditelná.
Přes oficiální servis koupit orig.repro a vyměnit.Reprosoustava musela dostat pěknou prdu.Při standartních hlasitostech jsem hliníkovou memránu takto poškozenou neviděl.
fok2016
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mistr Oizo 30. 7. 2016 14:14

to neni od žádné prdy, to je podle mne normální výrobní bazmek (nový kus), přesně takové jsou na hifibazaru často, například u cantonů si ty vadné repráky mění přímo hifibazar sám, už to tu někdo psal, že koupil u něj vadné bedny a on muu ten reprák normálně vyměnil za jiný.

bere to z německa, žakže ačkoli je tam i "nové zboží", nemůžeš ho reklamovat logicky u oficiální distribuce.
mistr Oizo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 30. 7. 2016 14:37

mistr Oizo píše:...
bere to z německa, žakže ačkoli je tam i "nové zboží", nemůžeš ho reklamovat logicky u oficiální distribuce.
A zase plkáš něco, co nemá hlavu ani patu! Protože:
fok2016 píše:Výměna hliníkové membrány ...je ... téměř neproveditelná.
Přes oficiální servis koupit orig.repro a vyměnit.
...
Nikdo neradí reklamovat, ale padla rada KOUPIT NÁHRADNÍ DÍL V RÁMCI SERVISNÍ SÍTĚ (a ten pak jako konstrukční celek samodomo vyměnit)!!! To jenom Mistr Lojza umí číst mezi řádky a hned v tom vidí reklamační problémy - PROČ SE DO TOHO MÍCHÁŠ S TAKOVÝMA "PSEUDORADAMA" ??? Nikdo se tady přece na reklamaci u oficiálního dovozce neptal !!!
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mistr Oizo 31. 7. 2016 16:33

jestli si to nepochopil, tak ten reprák je nový, ale ne z oficiální distribuce, ale od prodejce hifibazar.cz, který nakupuje z německa
http://hifibazar.cz/
http://hifibazar.cz/detail.asp?id=3088
mistr Oizo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 31. 7. 2016 18:17

Neboj, JÁ to dokonale chápu. To jen nějakej Mistr Lojza furt nedokáže pochopit, že i na takovou věc "ze šedýho dovozu" se dá KOUPIT náhradní díl mimo záruční podmínky a za plnou cenu přímo u zastoupení značky - stejně jako jdou koupit origo ND pro individuálně dovezený auta nebo auta cizinců, kteří si je sice koupili třeba ve Švédsku, ale porouchaly se jim u nás ...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mistr Oizo 31. 7. 2016 20:10

to jsem psal hned v prvním postu
mistr Oizo píše:Pokud je ta membrána skutečně prasklá, tak to vliv má samozřejmě obrovský. Na velmi nízkých hlasitostech ne, ale pokud to okotlíš, tak ti tou dírou bude normálně foukat vzduch a i vyzařování bude naprdek. Nicméně ta membrána by se dala vyměnit, případně koupit celej novej reprák přes oficiálního distributora ČR, ale vzhledem k tomu, že KEF snad všechny díly posílá z číny, tak nový reprák může trvat klidně půl roku.

tady to můžeš zkust zjisti na kolik ten střeďák vyjde nový.
http://www.perfectsoundgroup.cz/kontakt ... 45016.html
mistr Oizo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 31. 7. 2016 23:18

Abys pak celý vlákno zazdil nesmyslným plkáním. Začni se už konečně chovat jako normální člověk - zatím tvoje nejpřesnější charakteristika padla tady:
Petulda píše:Klasickej Oizo.
Napise pitomost, kterou se pak mermomoci snazi zduvodnovat jeste vetsima pitomostma.
....(etc. etc. etc....)
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mistr Oizo 1. 8. 2016 01:12

tak já nevím, kdo si tady hraje na "já mám poslední slovo"
mistr Oizo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petulda 1. 8. 2016 06:56

Jaryne, z jednoho fora te vystipali, tak ses reinkarnoval sem, jo...

Prestan to tu zaplevelovat tim svym mindrakem. Nefunguje to.
Noble Audio Sunrise
Denon DCD-2020
Parasound Halo Integrated
Focal Electra 926
JBL LS 120P
Petulda
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mistr Oizo 1. 8. 2016 10:12

přesně tak Jaryne!
mistr Oizo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků