Wharfedale diamond

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod dupaljiri 24. 4. 2015 23:20

Dobrý den rad bych se zeptal zda někdo neví jakou roztec šroubu na uchycení na zeď maj reproduktory Wharfedale diamond10.0 a 10.1
Dekuju moc za radu a jeste dotaz zda je vhodná kombinace přední reproduktory 10.7 a 10.1 centr 10cm a zadní reproduktory 10.0 děkuji moc za vaše. Názory AV je Marantz sr7005
dupaljiri
Junior

Odeslat příspěvekod ...drát 25. 4. 2015 00:43

to ich chceš zavesiť ako obraz či prevŕtať?
http://tv-stolky-a-drzaky.heureka.cz/dr ... ecifikace/
...drát
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dupaljiri 25. 4. 2015 05:07

Chci na držák,ale problém jeze potřebuji aby šel reproduktor natočit vodorovne se zdi na které bude pridelanej. Našel jsem jeden který ma dostatečně dlouhé rameno a nosnost, ale je na něm uváděno ze je na plastove a ja si nejsem jist zda nemůžou mít jinou roztec protože na obrazku jsou naněm pridelane dva b-tech bt34b
dupaljiri
Junior

Odeslat příspěvekod dkdkdk 25. 4. 2015 08:07

A tyto http://www.luxusni-elektronika.cz/zbozi ... -tech-bt77 by nevyhovovaly? V návod.pdf máš i rozměry.
dkdkdk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dupaljiri 25. 4. 2015 08:16

Tebou uvedené mne zaujali a přemýšlel jsem o nich na předek kde náklon 7stupnu stačí,ale na zadek si myslím ze bude náklon skoro až k45stupnu
dupaljiri
Junior

Odeslat příspěvekod Petulda 25. 4. 2015 08:28

Náklon 45°?
Tak prostě nedávej efektový repro tak vysoko ;-). Pro dobrý prostorový efekt a konzistentní zvuk by měly být ve stejné výšce jako jsou hlavní přední repro.
Noble Audio Sunrise
Denon DCD-2020
Parasound Halo Integrated
Focal Electra 926
JBL LS 120P
Petulda
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod dupaljiri 25. 4. 2015 08:56

Bohuzel musím nemuzu si je dat těsně nad gauč kvůli synovi přece jen mu je ted18 měsíců a všude leze a tím pádem zbehva už jen nad futra od dveri. Sestavu budu mít centr pak sloup10.7 a pak jeste nahoře 10.1 stěna u TV a zadek ty10.0 které bohuzel tak vysoko byt musi
dupaljiri
Junior

Odeslat příspěvekod dkdkdk 25. 4. 2015 10:05

Netuším, jaké zamýšlíš osazení repro v prostoru. Mně nejvíc vyhovuje
- předky co nejblíž okrajům plochy zobrazovače a na středech jak jeho výška (FL,FR), tak šířky (CENTER)
- zadky mírně za hlavou po levé a pravé straně poslechového místa (při rozpažení na ně stále ještě dokážu ukázat) a cca 50cm výš, než mám hlavu. Když jsem je zkoušel ve výšce uší, bylo příliš poznat, že zvuk vychází z daného směru a není "surround"

EDIT: předběhl jsi mě :-) . Ta 10.1 bude jako náhrada jednoho 10.7 sloupu?
dkdkdk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dupaljiri 25. 4. 2015 12:17

Nebude začnu z levá předek tam to bude
WD10.1 pak 10.7 stred10cm a pak 10.7 a 10.1 na pravo
Do zadu dam ty10.0

-- 25. 4. 2015 13:19 --

Hlavní je pro mne zjistit tu roztec šroubu abych koupil dneska spravnej držák, bohuzel nikde nemůžu najid ani na stránkach výrobce. Váhu jsem naše, ale uchyt jak jsou od sebe šrouby ne
dupaljiri
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků