[recenzia] Teufel Ultima 40 Mk2

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Prezdika 13. 1. 2015 12:33

Underbeat: postni sem par fotek ;-)
Prezdika
Junior

Odeslat příspěvekod Underbeat 13. 1. 2015 13:01

Co, neverite mi nebo co? :D Mam jen neco z mobilu, nejsem doma. Pise mi to ze nemuzu vkladat vetsi soubory nez 1 MB. Doma budu navecer, tak pak klidne par fotek sendnu :)

-- 13. 1. 2015 14:05 --

Jo tak aspon neco :)
Přílohy
image.jpg
image.jpg
Underbeat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod puschpull 13. 1. 2015 14:43

Underbeat: jéé vy máte doma buldočka! Úžasní pejskové. :-)
(omlouvám se za OT)
Audio Card: Asus Xonar Essence STX | PC Speakers: Audioengine A2 | Beyerdynamic DT 990 | Xavian XN 270 | DPA 380 SE MkII | PP01SE | Denon DCD-2560 | Cowon Plenue D | Echobox Nomad N1 | T-Peos Altone200
puschpull
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ThalesX 13. 1. 2015 20:27

Abych to rozštípl a udělal si názor na základě poslechu, pokusil jsem se vetřít k Underbeat-ovi na poslech (přestože z fotek je patrné že to místnost bude celekm solidně zabíjet). Bohužel je trochu z ruky takže nic.
ThalesX
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xtra01 13. 1. 2015 20:59

Underbeat: těší me, ze jsi s repro stejně jako já a Trymore tak spokojeny. Chci se jen zeptat, jestli to Bi-Amp zapojeni je oproti obyc zapojeni opravu takový rozdíl. Ze bych to vyzkoušel. Díky.
xtra01
Junior

Odeslat příspěvekod Underbeat 14. 1. 2015 01:20

xtra01 píše:Underbeat: těší me, ze jsi s repro stejně jako já a Trymore tak spokojeny. Chci se jen zeptat, jestli to Bi-Amp zapojeni je oproti obyc zapojeni opravu takový rozdíl. Ze bych to vyzkoušel. Díky.

Ja myslim ze tam rozdil urcite je. Zapojil jsem si na zkousku jednu bednu normal a druhou na biamp a opravdu se zvuk z biamp zapojeni zdal cistejsi. Urcite doporucuji utratit par korun za 2 kabely a zapojit na biamp
Underbeat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Trymore 14. 1. 2015 20:59

Neostáva mi nič iné ako zablahoželať vám k skvelej kúpe :) normálny človek si uvedomí, že tu nemá čo riskovať, ostatní si budú vypisovať na fóre a vyberať z tisíc možností bez skúšobného posluchu u seba doma.
Trymore
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Petulda 14. 1. 2015 21:06

Trymore píše:normálny človek si uvedomí, že tu nemá čo riskovať

A z čeho ten "normální člověk" před koupí pozná, že zvuk Ultim mu bude vyhovovat vzhledem k jeho zvukovým preferencím, k jeho akustice, zesilovači, kabeláži...?

Trymore píše:ostatní si budú vypisovať na fóre a vyberať z tisíc možností bez skúšobného posluchu u seba doma

Z toho plyne, že kdo si nekoupí Ultimy, není "normální člověk". Gratuluji ti k dalšímu projevu tvého zralého úsudku.
A z jakých objektivních faktů plyne tvá "moudrost", že nikdo jiný kromě majitelů Teufelů si před koupí bedny neposlechne u sebe doma?

Aneb opět akorát tak :D :D :D.
Noble Audio Sunrise
Denon DCD-2020
Parasound Halo Integrated
Focal Electra 926
JBL LS 120P
Petulda
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod armaman 14. 1. 2015 21:17

Ja sa Ti cudujem ,ze Ta to este bavi....
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Leony5 14. 1. 2015 21:44

Nechápu proč se ty skvosty ještě neobjevili na českém nebo slovenském trhu. :-D
Accuphase E 210A / Pioneer SA 9500 MKII / Cocktail Audio x40 / Repro Diy M. speaker
Leony5
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Prezdika 14. 1. 2015 21:46

vsak neboj brzo to bude na aukru :-D
Prezdika
Junior

Odeslat příspěvekod Petulda 14. 1. 2015 21:47

Protože Teufel prodává napřímo, bez distribuce a lokálních prodejců.
Noble Audio Sunrise
Denon DCD-2020
Parasound Halo Integrated
Focal Electra 926
JBL LS 120P
Petulda
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Leony5 14. 1. 2015 21:48

To jo jak se toho budou rychle zbavovat.četl jsem na tyto teufely recenzy už nevím kde ale závěr zněl,kdyby hráli tak jak vypadaj tak by to bylo supr.
Accuphase E 210A / Pioneer SA 9500 MKII / Cocktail Audio x40 / Repro Diy M. speaker
Leony5
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trymore 15. 1. 2015 06:30

Petulda píše:
Trymore píše:normálny človek si uvedomí, že tu nemá čo riskovať

A z čeho ten "normální člověk" před koupí pozná, že zvuk Ultim mu bude vyhovovat vzhledem k jeho zvukovým preferencím, k jeho akustice, zesilovači, kabeláži...?

...ty si fakt obmedzeny. O nulovom riziku pisem preto, ze ich mozes do dvoch mesiacov bez komplikacii vratit.

-- 15. 1. 2015 06:35 --

Leony5, nikoho nezaujima co si cital.

Okrem mna si tieto repro kupili minimalne dalsi dvaja z tohto fora, su s nimi maximalne spokojni, ale vy tu budete aj tak spinit. Petulda, armaman, prezdika, ziadam vas aby ste do tohto vlakna uz nepisali. Dakujem.
Trymore
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod armaman 15. 1. 2015 08:00

Vysvetli mi jediny padny dovod preco by som mal tak urobit?
To ,ze zalozis vlakno este neznamena ,ze si si ho aj patentoval.
Ak budes mat vlastne forum tak si potom diktuj podmienky ako sa tebe zapaci.
Na rozdiel od iných som az tak vela toho nepovedal no s ich názormi a pohladom na vec suhlasim co sa o tebe povedat rozhodne neda.

Takze ja som sa tvoju ziadost v duchu rovnopravnosti rozhodol ignorovat.
armaman
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků