Začátečnická sestava (cca 2000,-)

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod karminkotak 24. 11. 2014 14:33

Ak financie dovolia, vezmi tu Yamahu a uz nevymyslaj :) Urcite to bude ovela lepsia kupa ako kino za 3-4tis... A nejaky cas s tym aj dokazes zit bez vymeny :)
karminkotak
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PC-Hráč 24. 11. 2014 15:07

Je to jen dítě, co tu plácá, stejně nic nekoupí stejně jako s těma sluchátkama, reprem nebo co to bylo předtím už ani nevím. A když náhodou jo, tak stejně nepozná rozdíl a nevyužije to. Hlavně si pak nezapomeň stáhnout nějaký film v AVI. I kdyby koupila nějaké LG za 4 tisíce, tak bude spokojená a nadšená.
PC-Hráč
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Bajinka14 24. 11. 2014 15:15

Jsem opravdu asi neznalá, co je lepší než AVI?
Bajinka14
Junior

Odeslat příspěvekod PC-Hráč 24. 11. 2014 15:36

Chápu, že moje rady jsou pro tebe špatné, ale dám ti jednu poslední - kup si nějaké 2.0 reproduktory aktivní k té televizi v původní ceně do 4 tisíc a nic víc neřeš, nemá to pro tebe smysl a cokoliv dražšího je stejně vyhazování peněz, kterých evidentně moc není. Tak použij rozum, zkus uvažovat trochu ekonomicky. Do nějakých 5.1 se nepouštěj, stejně nic nepoznáš, nemáš na to finance, nemáš na to znalosti (ani ty základní nevíš jaký formát stáhnout), nemáš na to nic, jen tu plácáš a lidi ti tu naivně píší rady.

--------------------
Upraveno Thales
PC-Hráč
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 24. 11. 2014 16:53

Nech ji - je mladá. Může si být nejistá.

Baji, ty jsi audio panna, já audio panic. Oba nevíme co chceme (což je u mě ostuda, protože jsem o dost starší.)Ale nevadí.

Skullcandy Lowrider jsou designová sluchátka pro mládež. Nic víc, nic míň.

Pokud chceš slušná sluchátka a nemáš na ně dost peněz tak si kup tyhle:

Superlux HD 681 Evo: http://www.muziker.cz/studio-podium/nah ... 681-EVO-WH

Nemají tak velkou impedanci (to je hodnota kterou musí ten či onen přístroj napumpovat do sluchátek aby se v nich rozhýbaly všechny součástky a slušně hrály.) mají odpojitelný kablík a podle recenzí na netu to jsou jedny z nejlepších sluchátek. Jsou polotevřená, takže zvuk může jít i ven, ale ne tak jako u plně otevřených. Navíc vyjdou na 329Kč. Prodává se i starší verze 681 za cca 590Kč. Evo jsou hezří, o něco dražší a mají jednu výhodu - odpojitelný kablík, takže ho lze nahradit lepším...

Já si koupil Superluxy (jiný model) posedlo mě hi-fi šílenství a už bavím celý fórum svými kecy... To je špatně.

U uřvanýho UFONa budou mít v akci Marshall Major White za 1200Kč. Skládací sluchátka, docela populární, ale prý se k nim musí člověk chovat opatrně, jinak můžou rupnout. (Nesundávat jednou rukou a nervat za hlavový most. ) Neměl jsem je ještě na hlavě, ale mám na ně zálusk... Nic k telefonu totiž nemám.... Normálně stojí okolo 1700-2000Kč. Za tu cenu bych je nebral, ale za 1200Kč je zkusím.

Případně tu jsou ještě Shure SHR 240: http://www.alza.cz/shure-srh240a-cerna-d528689.htm#foto Také prý nejsou špatná...

Třeba ti někdo poradí něco lepšího v cenové kategorii od 900-1400Kč.

Cokoliv z toho bude lepší nežli ty Skullcandy.
PoliceCollector
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC-Hráč 24. 11. 2014 17:09

magor z PC sekce dorazil, vítej, to tu teprv bude sranda :D
PC-Hráč
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod armaman 24. 11. 2014 17:49

No vy ste sa tu asi stretli obaja :D
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod PC-Hráč 24. 11. 2014 18:35

Nepovídej, mně spíš přijde, že ty jsi zabloudil z čobolákova ne? :)
PC-Hráč
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod armaman 24. 11. 2014 18:59

Co je to čobolákov to nepoznam....
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod ThalesX 24. 11. 2014 18:59

Základní problém vidím v tom že se tu řešíé x věcí naráz a to hned s konkrétními typy najednou takže je tu čím dál tím větší zmatek. Pak nejen že se Bajinka nemůže rozhodnout pro nějaký styl řešení ale ni pro konkrétní výrobek v tom smyslu. To je chyba na obou stranách. Ona netuší vůbec co chce a je zahlcena a místo toho aby se tu výběr zužoval tak se čím dál tím víc rozšiřuje. Z toho musí být neznalý člověk nutně na větvi.
Takže už se sakra nějak domluvte co že to Bajinka doopravdy chce - jestli chce 2.0 k TV/PC, 5.1 nebo sluchátka normální nebo špunty ať se lze soustředit na výběr něčeho konkrétního.

Já kopu za 2.0 bedýnky nějakého rozumnějšího provedení nebo velká uzavřená či poootevřená sluchátka. Špunty osobně nemusím - jsou mi velmi nepohodlné, nevím co se kolem děje a typy které jsem měl možnost vyzkoušet mi nebyly zvukově moc příjemné. Někdo to však může mít i jinak.


2.0 výhody:
- možnost volně chodit po pokoji i částečně mimo něj. Fajn třeba při úklidu nebo jiných činností kdy člověk nesedí na zadku
- kvalita v dané cenové relaci dramaticky jinde než u nějakých 5.x srágor které v téhle cenové relaci jsou naprostý odpad a hnůj. Ostatně i u těcgh 2.0 je problém vybrat něco co se té kategorii vymyká (přitom v bazaru lze nakoupit už celkem uspokojivě)
- nemít na hlavě sluchátka i kdyby to byly ty nejlepší na světě je fajn a to i když člověk nepobíhá po místnosti
- člověk slyší když se něco děje nebo na něj někdo volá


Sluchátka výhody
- možnost neomezené hlasitosti poslechu v libovolnou denní dobu
- soukromí na skype a pod.
- možnost přendat k TV (poslech večer, třeba i na vyšší hlasitosti)
- eliminace okolního hluku u uzavřených typů (u otevřených a polouzavřených neplatí)
ThalesX
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bajinka14 24. 11. 2014 21:01

Trotl asi až takový nebudu. Momentálně je v hlavním řešení kino, to je aktuální.
Bajinka14
Junior

Odeslat příspěvekod Ico33 24. 11. 2014 21:09

sranda by bola keby (sem-tam to aj tak vyzera) bol PoliceCollector a Bajinka14 jedna a ta ista osoba ,ale rozdvojena osobnost :mrgreen: a pc-hrac by to vsetkym zaklincoval.., to tu je az moc zivo.., no coz.. aspon je sranda 8-)
Ľudia ktorí lpia na svojich poučkách,sú na 100%neomylní pre samých seba,vyhýbaju sa novým veciam,ostanu VŽDY zakrpatení vo svojom vlastnom svete,nemaju nič iba prázdne slová,ktoré väčšinou končia rýpaním,závisťou,napádaním druhého,nevediac čo vlastne chcú
Ico33
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 24. 11. 2014 21:24

Tak to teda nejsem :D
PoliceCollector
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bajinka14 24. 11. 2014 21:30

Mohu potvrdit, že opravdu nejsme jeden člověk :D
Bajinka14
Junior

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 24. 11. 2014 21:45

Jj co bych dal za to kdyby mi zase bylo čtrnáct :D
PoliceCollector
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků