Repro k PC cca 2 - 5tis kč, max 22cm na výšku

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod PC-Hráč 26. 11. 2014 14:13

a někdo si vybaví Johnyho Danone.
PC-Hráč
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 26. 11. 2014 15:22

My víme plastový Metrixi :D....
"Vyčištěné uši jsou nejlevnější upgrade poslechového řetězce"
STEREO: SMSL, Yaqin, Aurum Cantus,REL SLUCHÁTKA: Little Dot, Shure
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod swenak 26. 11. 2014 15:49

Kluci, na Danone ale jde přece připojit plastový Metrix, ne? :-) Ono to nakonec může být i poslouchatelné spojení :-)
swenak
Junior

Odeslat příspěvekod Petulda 26. 11. 2014 16:06

PC-Hráč píše:Takže naopak tvoje tvrzení, že 2.0 je lepší je v pořádku?

Ano. Z pohledu KVALITY ZVUKU je vhodné 2.0 řešení vždy dále než jakékoliv 5.1 řešení za shodné peníze. Pokud ale někomu jde HLAVNĚ o prostorovost zvuku vyvolanou efektovými repro a kvalitu přenášeného zvuku moc neřeší, klidně mu doporučím 5.1.

PC-Hráč píše:Já si třeba ten film na 5.1 užiju víc, než na 2.0 kvalitnějších sloupech.

Hodnotíš něco, co jsi evidentně nezažil. Ano špičkové kino dodá u filmu lepší zábavu než špičkové stereo. Jenže to se bavíme o 3-5násobné investici do DK oproti stereu.

PC-Hráč píše:A rozmístění udělá sakra hodně.

Ano, a proto máš doma repro umístěné snad tím nejhorším způsobem, jaký lze vymyslet.... :-D

-- 26. 11. 2014 16:09 --

PC-Hráč píše:Mně se líbí jak vždycky každý ví co jiný slyšel nebo neslyšel

Tvá věcná nevědomost a poslechová nezkušenost přímo čiší z každého tvého příspěvku.

PC-Hráč píše:Přesvědčovat svoji vizi co je lepší běžte hoši před školu s bombonama

No, to poraď spíš sám sobě, když každému slepě radíš ať si pořídí 5.1, i když třeba tazatel sám píše, že chce sestavu 2.0. Navíc na základě tvé "zkušenosti" s nějakýma plasťákama nalepenýma na zdi ve dvoumetrové výšce...
Noble Audio Sunrise
Denon DCD-2020
Parasound Halo Integrated
Focal Electra 926
JBL LS 120P
Petulda
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod PC-Hráč 26. 11. 2014 16:37

Aneb nepodstatné subjektivní kydy uživatele Petulda. Běž radši hledat ty sluchátka, škoda námahy tady.
PC-Hráč
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Petulda 26. 11. 2014 16:44

Nikdo by ti neřekl ani popel, kdyby ses svýma "radama" a psaním stylem "tak to prostě je" nepasoval do role zkušeného odborníka. Nemáš ani vědomosti ani zkušenosti a je to tady všem naprosto zřejmé.

Už jen tím, jak dokola omíláš cosi o sluchátkách, přičemž ti zcela unikl obsah toho, o čem jsem psal a zůstal tebou i tentokrát nepochopen.
Noble Audio Sunrise
Denon DCD-2020
Parasound Halo Integrated
Focal Electra 926
JBL LS 120P
Petulda
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod ThalesX 26. 11. 2014 16:45

Myslím že stěžejné problém (nejen) této diskuse nejsou offtopicy a dohady o tom kdo má pravdu, ale celkově existenciální problém PC hráče. To nemyslím jako urážku, ale o způsobu jeho komunikace ve společnosti. Každý má právo mít vlastní názor, každý má právo argumentovat v jeho prospěch, ba dokonce má každý právo něco nevědět-nemít zkušenosti. Jenže tady se k tomu přidává to že PC hráč má velmi agresivní, urážející a nasírající styl a pouze a jen díky tomu že tu existují nějaká psaná i nepsaná pravidla (která se ostatní snaží v rámci možností doržovat, ale zvládali by to do určité míry i bez nich) tak je tu dost nevyvážené prostředí. Kdyby se tohle stalo někde v reálném světě (třeba na nějakém HiFi srazu nebo v hospodě) tak by ani nemělo šanci trvat tak dlouho než by ho někdo v lepším případě vyprovodil za dveře, v tom horším a nikterak nerálném tak by jako výslužku dostal pár výchovných. To že se někdo chová jako spratek prostě nebývá dlouhodobě tolerováno. Jednoduše proto že takto agresivně se ve slušné společnosti chovat prostě nedá. Pak nemůže vzniknout rozumné prostředí pro přínosnou diskusi. Znám osobně lidi se kterými sice nesouhlasím, ale přesto si jich vážím. Znám lidi které považuju jako člověka za blby, ale přesto mám úctu k jejich vědomostem. Co si mám ale myslet o někom, kdo ví teoreticky i prakticky lautr kulový a ještě se projevuje jako buran a nevychovaný spratek? Nelze již jen přihlížet.
ThalesX
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC-Hráč 26. 11. 2014 17:09

Anebo hodíme to na PC-hráče, no jistě. Ikdyž PC -hráč napíše naprosto normální příspěvek, tak je to tu hned zas... otčkama a cpaním toho co člověka nezajímá apod. To snad nemyslíš vážně. Na začátku jsem psal zkušenosti s nějakýma 6tima repro, stále jsem se snažil psát k věci a jak to dopadlo. Zkus trochu nezaujatě číst co kdo píše. Nějak se bez urážky obávám, že tvoje mozková kapacita končí u vědomostí o reproduktorech. Snad to na tebe nebylo moc agresivní a uráživé, cukr a vatu pro tebe nemám :)

Tady to vážně ztratilo smysl. AVmania už je polomrtvá v deliriu hodně dlouho a forum se zdá taky. To bohužel není jen z mé hlavy. Na SF chodím už snad 10 let, mám nebo měl jsem tu i jiné nicky, ale kam tohle dospělo za poslední dobu, no fuj. Místo toho aby jste si vážili někoho kdo sem přijde a ještě se zde dělí o zkušenosti se to vždycky, ale fakt vždycky zvrtne v nesmyslné OT od pár jedinců.

Pak se tu od Petuldy dozvím, že mám repro nejhůř jak můžu 2 metry vysokom přitom je mám téměř prakticky ideálně a samozřejmě přesně ve výšce uší atd. Tady stačí chvíli sledovat a uplně přesně víte co kdo napíše. Pár lidí tu prostě mele pořád tu svou a hotovo. Tady se člověk svým způsobem nedozví nic :) ThalesX jako moderátor uplně nahovno... :/ neumí zarazit ani blbé OT, nic. Příšerné. A ještě tu bude na někoho házet vinu. Celkem síla :) Proto to tu taky vypadá jak vypadá a už nějakou dobu to je v úpadku. Navíc vůbec netušíš proč jsou některé příspěvky psané jak jsou psané. Všechno není tak jak vypadá.

Fakt to radši přesuň na smetiště, tohle je marný.
PC-Hráč
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 26. 11. 2014 17:39

Zajímavé je, že takové rozbroje a flamy jsou jen když přispíváš ty 8-). Neřeším to, že se občas prohodí pár OT ohledně klasického hašteření AVR/stereo ap., ale pořád to má nějaké mantinely a argumentaci, která je buďto oprávněná nebo vyvrácena o což se postarají zkušenější technici a hifisti. Pokud toto vlákno mělo ale přesáhnout 200 příspěvků a stát se telenovelou AVMánie, pak se ti to samozřejmě daří, stejně jako provokovat některé členy fóra, kteří ti to (světe div se) náležitě vrací, i když by si měli říct, jen ho nechme je to beginner, ale když vystupuje jako těžká váha na poli audia, tak se nedivím, že už se ozvou i lidé, kteří zde přispívají opravdu občas a věcně. Sebe neomlouvám (!!) a vím, že vůči tobě vystupuji jak vystupuji, ale MY víme své, že? 8-) :roll:
"Vyčištěné uši jsou nejlevnější upgrade poslechového řetězce"
STEREO: SMSL, Yaqin, Aurum Cantus,REL SLUCHÁTKA: Little Dot, Shure
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC-Hráč 26. 11. 2014 17:46

jj protože když tu nenapíšu já, tak je tu totálně mrtvo. Možná mám jako jediný koule na to napsat co si myslím. Ty komunikace jsou tu kolikrát hodně bezpohlavní. Sháním repro k pc. Hm, Blabla, kup si sloupy na záchod, a AVr z bazaru blabla. Sháním tohle a tohle. Hm,blabla, my jsme tu nejchytřejší,musíš si koupit tohle, blabla, ne tohle, tohle, tohle je lepší, ty jsi vůl, tohle je nejlepší. blabla Já bych chtěl... blabla já mám doma Denona, blabla... fakt super diskuze tady vždycky :-D A To myslím obecně, ne jen na Johna Buchara toho lyžaře nebo co to je.
PC-Hráč
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MgX 26. 11. 2014 18:25

PC-Hráč... fascinující na Vás je, jakým způsobem jste pojal několik posledních příspěvků, když „všichni“ znají historii zpráv plnou vulgarit, agrese a dalších podobných záležitostí. I náznak provokace se zde vnímá, jakožto prvek, který nemá v korektní diskuzi co dělat. Když už neužijete vulgaritu, pak alespoň „štípnete“ nějakou nevhodnou poznámkou na dotyčného. A pokud jsem se správně díval, i na jiném fóru SF máte trest.

Znáte fórum již deset let, fórum umírá, stejně jako web. Ano, to tu slýcháváme v podobných diskuzích často. Fórum ani web nepatří Vaší osobě, proto si dovolím tvrdit, že obava o budoucnost konkrétně Vás, trápit nemusí. Sám se přiznáváte k porušení pravidel, a to tím, že jste měl vytvořeno vícero nicků - přezdívek a využíval je, což přesahuje hranici pravidel. Můžeme se domnívat, o které šlo, a zda dokonce některé z nich - díky nevhodnostem v nich obsažených - nebyly nakonec zatíženy trestem.

Moderátoři osobě s nickem PC-Hráč věnovali nadlimitní prostor. Osoba s tímto nickem dále vytváří nevhodně laděné příspěvky s náznakem útoku vůči ostatním uživatelům. Kromě toho využívá vulgaritu a v jednom z posledních příspěvků došlo k napadení moderátora - opět vulgárně.

Uživatel PC-Hráč obdrží trest - Trvalý BAN.

:idea: Další diskuze zde v tomto vlákně bude pokračovat v rámci tématu, stejně tak v dalších. Nikdo nebude dále rozebírat - nyní již - uzavřenou věc s výše opakovaně jmenovaným uživatelem.

K odemčení vlákna dojde následně.


//vlákno odemčeno
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků