Jaké reprosoustavy k PC, cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod rockab 24. 11. 2014 19:13

Mám asi půl roku repro Creative GigaWorks T20 Series II a k pc je fakt super, dostačující. Hodně mě překvapilo, má čistý a vyvážený zvuk, doporučuji. Rozhodně lepší volba než nějaké levné 2+1.
rockab
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kostival 25. 11. 2014 18:42

Přidávám se k názoru, za ty penize a především v té velikosti fakt výborný !
kostival
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dbart 25. 11. 2014 20:25

potvrdzujem predošlé 2 príspevky, hrajú vynikajúco
dbart
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 26. 11. 2014 19:19

Kluci co je máte doma, šlo by nějak přidělat na stěnu co myslíte ? Fotky si najdu, ale osobní zkušenost je osobní zkušenost :)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kostival 26. 11. 2014 19:39

Přidělávát se budou blbě, mají takovej "neuchytitelnej" tvar :-)

Ale tak pohrat si s tim mužeš ...
kostival
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Python.p 26. 11. 2014 20:11

To jsem nechtěl slyšet :D díky ;)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lapish 27. 11. 2014 17:49

Když jsme u těch repro k PC, má dneska ještě význam pořizovat zvukovku? Mám doma někde v šuplíku starý Sound Blaster Audigy (1 nebo 2) do PCI slotu, ale už roky používám integrovanou zvukovku Realtek na základní desce.

Tehdy jsem používal Sound Blaster hlavně kvůli EAX prostorovému zvuku, ale dneska už EAX prakticky neexistuje a Creative už ani moc nedělá pro tyhle staré zvukovky drivery...
lapish
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Python.p 27. 11. 2014 19:29

To záleží... PekloTek je zlo, ale když nevíš o ničem lepší tak je to cajk. Zaleží asi na čem to budeš poslouchat, taky, ale to je můj laický(audio) pohled na výrobky PekloTeku.
Python.p
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lapish 27. 11. 2014 20:55

Poslouchat na relativně levných repro nebo sluchátkách, takže žádné hi-fi. Jde mi taky ale i o hledisko zatížení sběrnice (staré sound blastery prý dělaly nějakou neplechu) a simulaci prostorového zvuku ve hrách (něco je dělané i hardwarově). Kdysi před lety mezi zvukovkama jako SB Live/Audigy byl v prostorovém zvuku třeba při Counter Striku znatelný rozdíl oproti integrovaným, ale dneska už to asi nebude...netestoval jsem to ale.
lapish
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod supfor 30. 11. 2014 15:39

Zdravím,-byla tu zmínka o Creative.K PC pro tišší poslech(nejvíc hry) bude lepší Logitech Z213 http://www.alza.cz/logitech-multimedia- ... ry_set-2.1
nebo Creative T12 http://www.obchudecek.cz/detail.php?zbo ... estava+2.0 ?
supfor
Junior

Odeslat příspěvekod kostival 2. 12. 2014 12:49

Neslyšel jsem ani jedny, ale na základě mých předchozích zkušenosti si troufnu říct, že Logitechy budou basovější a Creativy detailnější a samozřejmě kompaktnější ..
Na tvem mistě bych připlatil na T20 II, to pásmo navic oproti T12 tam bude znát.
kostival
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod supfor 2. 12. 2014 16:23

To kostival: Děkuji za názor.T20 jsem měl a vrátil.Z důvodu rozměrů (satelity) mohu mít z Creative T10-T40 pouze T12.Probral jsem "milion" různých repro a rozměrově by vyhovovaly ještě i satelity Log Z213.Proto teď uvažuji,které z nich.Hudba na tom nebude,jen hry a net.Hlavně kvalitu při nižší hlasitosti.
supfor
Junior

Odeslat příspěvekod supfor 9. 12. 2014 20:12

Odzkoušeno Creat.T12 -zahuhňané basy,nejasné středy.Potřebují vyšší hlasitost.
Logit.Z-213 - hutné basy,čistý srozumitelný zvuk i při nižší hlasitosti.Hudba vpohodě,fajn prostorové pro hry.
Pro mě jednoznačně Z-213.
supfor
Junior

Odeslat příspěvekod thetoustr 14. 12. 2014 15:39

Ahoj,
vybírám nové reprobedny k PC kolem 1000Kč, jsem ne příliš náročný posluchač. Reproduktory by měly být univerzální, takže jak k poslechu jak hudby tak i na občasné filmy a hry. Buď 2.0, nebo 2.1, ale spíš 2.0 soustavy. Zatím mám favorita Genius SP-HF2.0 1800A, ale ještě jsem se přeci jen zamýšlel nad Genius SW-HF2.1 1700 nebo, ale ty už jsou dražší, nad Creative Gigaworks T20 Series II. Děkuji za názory.
thetoustr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod supfor 14. 12. 2014 20:53

Mohu se vyjádřit k tomu,co jsem vyzkoušel.
Creative T20:solidní,ale na hry se nehodí,nejsou prostorové.
Bose 2 iii:výborné na vše,ale cena 2700,-Kč.
Logitech Z-213: cca 770,-Kč, 2.1.Obstojné basy,zabírají málo místa,čistě hrají,prostorový zvuk,výborné na vše(do 1000,-Kč doporučuji!).Osobně si vyberu Z-213 nebo Bose.
supfor
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků