Jaké reprosoustavy k PC, cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod FirinMahLazor 7. 5. 2015 23:10

Pardón, asi som mal brainfart :-| . Nie, seriozne som si neuvedomil rozdiel medzi Kč a € v tom momente, neviem prečo.... ok, fakt sorry, spravím na to inú tému, ale asi až pri ich kúpe (teraz len kukám čo je na trhu).
FirinMahLazor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MACH3R 28. 6. 2015 19:12

Dobrý den, nejsem nějak náročný posluchač. Poslouchám spíše elektro hudbu, ale nechci sestavu se subwoferem. Jsem zastáncem klasickejch stereo satelitu.

Mám doma redstary rs213bs.. podle mě to není nic moc ale určitě to hraje lip jak sestavy do 1000.
Mám možnost koupit tyto repra
http://www.ipopular.cz/gembird-multimedialni-reproduktory-2-0-system-2x50w-rms-drevene/

Myslíte, že to bude hrát lépe, nebo to zas takový rozdíl nebude?
V pc mám zvukovku asus DX. To je solidní základ pro lepší bedny.

Sloučeno s už existujícím vláknem - co kdybys příštěš zkusil HLEDAT ????

Ekkar
MACH3R
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martas38 7. 7. 2015 16:15

Dobrý den. Sháním bedýnky 2.0 co nejmenších rozměrů (např. Creative T20 jsou příliš hluboké a vysoké) pro ozvučení PC.Nebudu na tom poslouchat hudbu, spíš filmy a zároveň bych uvítal lepší zvuk, než u bedýnek za 200Kč.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Deny.Kr 6. 1. 2016 18:56

Ahoj všem,

hledám vhodné malé bedničky k PC a potřeboval bych pomoc těch, kteří mají v kategorii podobných "chrastítek" zkušenosti. Úplně na úvod pro (doufejme) potlačení různých komentářů dodám, že na poslech hudby mám zakázkové sloupy, zesilovač a další příslušenství celkem asi za 100 tisíc, nepatřím tedy k těm, kteří roztají při "úchvatném zvuku" Genius bedniček za 100,- Kč s ohromujícím rozsahem 2-30000Hz, který vydolují s 0,5l ozvučnice s jedním papírovým měničem. Nyní hledám "něco", co hraje "nějak" a bude mi to dostačovat pro systémové zvuky Win, občas výjimečně nějaké 30 sekundové video, nebo párkrát nějakou hru.

Co hledám:
Koupil jsem si docela nedávno hezky vypadající, ale pro mě moc velké a nepříliš dobře znějící bedýnky KRATOR Sydney Opera. Hledám něco menšího (na výšku může být rozměr opravdu max. do 25cm, ideálně max. do 20), co bude hlavně užší a méně hluboké (ideálně do 10cm). Ano, jsem si vědom toho, že se ozvučení podle barvy, či designu nehledá, ale toto budou repráčky, které budou vidět - pracovní stůl mám totiž v obýváku. A poněvadž je v bílém lesku, stejně jako většina obýváku, preferuji bílé provedení (lesk, či mat) - pokud se ale nenajde, není to 100% dogma. Na designu nesejde, může být čistě účelový, nebo kreativní. Cena ideálně do 1500,- Kč, pokud se dá něco, co nebudou totální křupky, do této ceny sehnat.

Předem děkuji za jakékoli případné rady.
Deny.Kr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ico33 6. 1. 2016 19:27

-v tejto cenovej hladine su slusne gigaworks creative
https://www.alza.sk/creative-gigaworks- ... 50.htm?o=1

,vazne. aj ked su to creative ,su velmi slusne...

mam to odskusane..
Ľudia ktorí lpia na svojich poučkách,sú na 100%neomylní pre samých seba,vyhýbaju sa novým veciam,ostanu VŽDY zakrpatení vo svojom vlastnom svete,nemaju nič iba prázdne slová,ktoré väčšinou končia rýpaním,závisťou,napádaním druhého,nevediac čo vlastne chcú
Ico33
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deny.Kr 6. 1. 2016 19:45

Nejsi první, kdo mi je doporučuje, asi fakt nebudou špatné. Případně se dají přelakovat a budou dle mých představ :) Děkuji za tip!

-- 6. 1. 2016 20:09 --

Ještě jen jedna věc: Koukal jsem se na rozměry a třeba hloubkou bych si nepomohl a výška je ještě větší. Ono to jde, ale úplně nejsem přesvědčen, jestli má smysl v takovém případě ty Kratory měnit, protože poněvadž je použití opravdu nenáročné, i když to není žádné terno, zvuk je pro dané použití dostačující. O něčem menším náhodou nevíte?

Třeba toto:

http://jablickar.cz/recenze-jbl-pebbles ... mnou-cenu/

?

...nebo si třeba ještě připlatit a koupit Bose, i když design zrovna ohromující není - ale velikost je zase OK..

http://www.luxusni-elektronika.cz/bose- ... -iii-d6147
Deny.Kr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ppes1986 26. 3. 2016 00:12

ppes1986
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matyzz 12. 5. 2016 12:30

Starej Genius 5.1 z bazace. ;)
Matyzz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod K-u-b-i-a-k 13. 5. 2016 21:09

Logitech Z-313 alebo Creative Inspire T3300 :?:
K-u-b-i-a-k
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod meme1255 10. 8. 2016 13:00

Zdravím, hledám také něco kolem 1K CZK k monitoru - budu připojovat do Dellu U2515H, ideálně kdyby měly třebaa i výstup pro sluchátka, ale není podmínkou. Sloužit budou u filmů nebo hudby na pozadí když nebudu mít sluchátka. Díky za tipy; pokud by se vyplatilo dvě nebo tři stovky přidat, zvážím přidání.
meme1255
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod josefamos 3. 11. 2016 14:47

Ahoj, hledám nějaký reprák na vánoce jako dárek. Nejlíp, aby nebyl moc velký a uměl třeba přehrávat i z karty-
josefamos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod srato 8. 12. 2016 15:49

Zdravím, rád bych pro manželku 2.0 aktivní repro k PC na kterém poslouchá internetové radia a spotify převážně rock. Trvá na bílé barvě. Do třech tisíc.Poradíte?
srato
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod josefamos 2. 1. 2017 09:36

Mám tenhle (https://www.czc.cz/lamax-beat-street-st ... 52/produkt) k PC úplně stačí a hlavně nevypadá vůbec špatně :).
josefamos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod david4626 11. 4. 2017 17:39

Dobrý den, vím že je to pitomý dotaz, ale je rozdíl mezi tím když mám reproduktory 2.1 s 5" subwooferem a reproduktory 2.0 s také 5" měniči. Bude subwoofer basovat více? Samozřejmě obecně vzato, je mi jasné že konkrétní rozdíly můžou být velké.

Vybírám totiž repro k PC, primárně na filmy, potišeji poslouchanou hudbu, a mluvené slovo.
zvažuji právě jestli subwoofer, nebo ne. Chci dunivé efekty u filmů, ale nepotřebuju velkou hlasitost a ozvučuju malou místnost 15m2

Takže přemýšlím třeba o 2.0 např:
Mackie CR4
Samson MediaOne BT4...

a nebo 2.1
laciné Genius SW-HF 2.1 1700
nebo Microlab FC330
a nebo dražší, ale možná až zbytečně výkonné Creative GigaWorks T3

Jde mi z toho hlava kole a vážně netuším:) Už jsem i přemýšlel, že koupím receiver a nějaké pasivní repro, ale to by nedopadlo dobře, navíc limit je cca 4-5000Kč

Všem děkuju dopředu za radu.
david4626
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vencaxxx 11. 4. 2017 19:04

Zkus nějaký Edifier, nedávno se tady doporučovaly někomu, měly by mít dobrej poměr cena/vykon
vencaxxx
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků